Joanna - ocena (1) Z usługami Floral Design mam do czynienia już od 2017r (gdy Pani Marta zajęła... Joanna grafa - ocena (1) Trzy. cztery w jednym. Popijajac przepyszna kawę fiolkowa i delektując się... grafa Cereza Events - ocena (1) Współpracowałam z Panią Martą przy organizacji dekoracji florystycznych dla... Cereza Events
Iwka G. - ocena (1) Dla mnie to zaczarowane miejsce nasycone kolorami i... Iwka G. Małgorzata - ocena (1) Pracownia Floral Design przygotowała całą kwiatową oprawę w dniu ślubu mojej... Małgorzata Yuliia - ocena (1) Najlepsza kwiaciarnia! Takiej nie znajdziesz w całej Polskie! Zawsze świeże... Yuliia Gabi - ocena (1) Bardzo lubię to miejsce. Wyjątkowe pod każdym względem. Piękne bukiety kwiaty... Gabi Gusia - ocena (1) Przyjemne wnętrze. Niebanalne, nowoczesne, świeże bukiety i stroiki.... Gusia Grześ - ocena (1) Pyszna kawa ciacha miła obsługa przyjemna atmosfera ️️️ Grześ Renata Krawczynska - ocena (1) Bukiety przepiękne, kwiaty świeże a miejsce niezwykle urokliwe i klimatyczne. Renata Krawczynska Oliwia - ocena (1) Niesamowicie klimatyczne miejsce, gdzie poza pysznym ciastem i niespotykaną... Oliwia Pasażerka - ocena (1) Przepyszna kawa fiołkowa i różana. I te ciasteczka... love. Zawsze ciężko się... Pasażerka Zofia - opinia (1) Kompozycje ślubne robią ogromne wrażenie, nie jest to standardowe kopiuj... Zofia Agnieszka - opinia (1) Wspaniałe warsztaty, utalentowana i kreatywna prowadząca z cudowną energią i... Agnieszka Malwina O-S - opinia (1) Z Floral Design współpracuje od wielu lat. Aranżacje kwiatowe sa przepiekne i... Malwina O-S Grafa - opinia (1) cudownie, klimatycznie, po postu pięknie Grafa Aneta - opinia (1) Byliśmy na warsztatach dla dzieci. Pani Marta pełna profesjonalistka, widać,... Aneta Ania - opinia (1) Marta to prawdziwa kwiatowa czarodziejka. Jest profesjonalistką w każdym... Ania Maggan martyn - opinia (1) Na najwyzszym poziomie.. Doradztwo i zaangarzowanie rowniez oceniam na 5 Maggan martyn Maggan martyn - opinia (1) Bardzo piekna, malenka kwiaciarnia. Pelna cudowny h ludzi i kwiatow.. Zawsze... Maggan martyn