Fluo - white taxi

White kupily nr tel fluo. Kierowcy tez jezdza pod white taxi. Takze jest nas wiecej. Maja zwykłe taxi i busy fluoskie. Mozna wybierac . Taxi i busy te same ceny. Pow 4 osob doplata chyba 10. Wiecej aut....szybszy dojazd. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fluo - white taxi

A są jakieś wymagania co do auta żeby w White jeździć? I jak z kursami tak z ciekawości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najgorsza firma
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

O ile white są legalne, to busy dalej jeżdżą nielegalnie. I nic tego nie zmieni...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fluo - white taxi

A jak z kursami?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no lipa nikt tego nie zamawia odpusc temat kto wie moze sie kiedys to rozwinie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fluo - white taxi

Jeżeli jesteś na swoim rozliczeniu to omijać wielkim łukiem, jeżeli przychodzisz do nich na godzinówke i nie masz za wielkich oczekiwan bo jest to 13 brutto za 12 h dziennie to możesz przejść, bo płaca za siedzenie i nie robienie dziennie moze zrobisz 4 zlecenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się wiecej poszukaj w Internecie wiecej wpisów na temat złotych interesów firmy number one Krzysztof Grula.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bahahahaha, następny "byznesmen" co chce się dorobić na abonamentach od kierowców poprzez obiecywanie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie no spoko ale po panu karolu został duży smród w z firmy express taxi i nikt tam nie przyjdzie na pewnoe :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ale ogłoszenia dają że przyjmą kierowców:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bo zaden szanujacy sie czlowiek nie pracuje dlugo za 13 brutto(9.20netto) po 12 h dziennie( czyli 1,5 etatu) , tylko desperat lub osoba która jest intelektualną amebą i nie ma wiary w siebie może się zgodzić na takie warunki pracy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

To juz jest inny właściciel, jeszcze bardziej nieudolny
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fluo to była całkiem dobrze prosperująca firma rodzinna.Kiedy White ich wykupił to zniszczył to co sam kupił.Za pomocą,żenującej dyspozytorni w Zamościu.Dla nich ul.Kościuszki W Gdyni,Sopocie czy Gdańsku to to samo.Od momentu wykupu żadnej reklamy a minęło już 7 mies.Efekt jest taki,że w sobotę mają 10 aut na mieście i zero zleceń.Dyspozytornia faworyzuje swoich kierowców (pracowników),bo jeżdżą na godziny.Tym muszą zapłacić.Kierowcy z Fluo z prywatnymi autami,są drugiej kategorii.Powoli ich ubywa,zresztą.Kierownicy w tej firmie nie mają na nic czasu,.I tak czekać tylko ,jak ta firma zniknie ,do reszty z Gdańska.Na własne życzenie.Sytuacja obecna, to permanentny brak zleceń.Przestrzegam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zgadzam sie z komentarzami dodam ze od miesiaca juz nie jedze w tej firmi i tylko załuje ze nie zrobiłem tego wczesniej. Odradzam Panowie mozna zarobić na taxi alenie w white taxi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Stres w pracy (38 odpowiedzi)

Czy Wasza praca też jets tak stresująca jak moja? Ostatnio mam wrażenie, że kazdy zawód wiąże sie...

Praca za granicą dla elektryków, ślusarzy, spawaczy (5 odpowiedzi)

Marine Ship Service jest dynamicznie rozwijającą się firmą, poszukujemy pracowników na...

Tani prąd (3 odpowiedzi)

Hej Czy ktoś wie, od jakiego operatora najlepiej kupować prąd w Rumi? Chodzi o prad dla firmy. Wg...