Fotelik samochodowy dla dziecka

Pytanko do innych rodziców, którzy przewożą dzieci w aucie. Jeżeli kupowaliście fotelik dla dziecka to wybieraliście taki, który będzie bardziej dopasowany czy też raczej lepiej iść w bardziej uniwersalny? Przeczytałem, że w przypadku budżetowego podejścia lepiej wybrać na przykład fotelik o dużym przedziale czyli na przykład 9 -36 tak jak tutaj - https://www.ebajlandia.pl/Fotelik-samochodowy-9-36-kg-c140
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fotelik samochodowy dla dziecka

Hej musi być dopasowany do wagi i wyglądu tuszy dziecka a nie w tak dużym przedziale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fotelik na pewno musi być dopasowany do samochodu. Polecam wizytę w sklepie z fotelikami, gdzie sprzedawca doradzi i dopasuje fotelik zarówno do auta, jak i do dziecka (więc warto wybrać się z dzieckiem). Nie musisz od razu kupować nowego fotelika, ale przynajmniej będziesz wiedział jakiego modelu szukać wśród używanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...