Foto BRAVO - Fotograf

Studio fotograficzne

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 33

Juz tam nie zawitam - opinia (1) Nie polecam. Bylam z dzieckiem zrobić zdjęcia do dokumentu a przy odbiorze... Juz tam nie zawitam Polecam (1) Polecam szybko sprawnie i zawsze na czas . Pozdrawiam miłe Panie Marek Tragedia (2) Tragicznie wykonane zdjęcia, Pani która je robiła nie ma ani wyczucia ani... Aa
Miejsce godne polecenia (1) Szybko, sprawnie i tanio. No i fajna obsługa :-) Mała Mi Polecam. (1) Pani bardzo pomocna i przemiła, a zdjęcia są do odbioru w chwile. Zbieram już... Mk szybko i tanio (1) W sobote ok 11:30 dostarczyłam karte ze zdjeciami. Tego samego dnia o17:00... :) W 2012 było fatalnie (2) Pani robiąca mi zdjęcie osobiste wykonała je "z ręki", bez statywu, w jakieś... pan od zdjęcia Zadowolona (1) Usługa wykonana od ręki, zdjęcie wyszło ładne, cena też przystępna. Plusem są... Ala Jak najbardziej polecam (1) Wywołuję w tym salonie zdjęcia od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem jeśli... Jerzy brak profesjonalizmu (1) Obsluga bardzo nieprzyjemna, brak.lub zdawkowe odp.na zadane pytania,... Ola Polecam (1) Wywoływałam w tym zakładzie zdjecia i jak najbardziej Polecam. Basia Zdjęcie do paszportu. (1) Najgorsze zdjęcie jakie miałam zrobione. Kasia Super! (1) Szczerze polecam wszystkim ten zakład! Panie tam pracujące są przemiłe i... Daria polecam (2) Ogólnie nie jest źle, zdjęcia wykonywane są dokładnie i retuszowane odealnie.... Elżbieta JAK NAJBARDZIEJ POLECAM (1) Już 3 razy robiłam w tym zakładzie zdjęcia do różnych dokumentów. Zawsze były... AguHa zdjęcie dyplomowe (1) niestety zdjęcia wyszły strasznie sztucznie, pani kazała mi przybierać... magda POLECAM, DOBRE ZDJĘCIA (2) Kilka razy korzystałam z usług i zawsze byłam zadowolona , czy to ze zdjęć z... Justine Wybierzcie inny zakład (1) Witajcie. Szczerze polecam wam jakiś inny zakład. Zdjęcia dowodowe są bardzo... Ula UWAGA!!!! NIE PROFESJONALNE ZDJĘCIA!!! NIE PRZYJMUJMĄ ZDJĘĆ W URZĘDZIE!!! (1) Uwaga! Nie chcieli mi przyjąć zdjęcia paszportowego w urzędzie. Było źle... ZDECYDOWANIE NIE KLIENT Nie polecam. (2) Jedna osoba do wszystkiego - do robienia zdjęć, do wywoływania ich, do... Marta