Świetny fotograf! Polecam każdemu! (2) Byłam w studio fotograficznym na sesji zdjęciowej, którą dostałam w prezencie... Basia Błażej był fotografem na naszym ślubie :-) Polecamy! Super współpraca i piękne zdjęcia. Opinia pozytywna. (1) Od naszego ślubu minęło już parę lat ale bardzo miło wspominamy współpracę z... Jola Fantastycznie! (1) Blazej jest fantastyczny! Robił nam zdjęcia w dniu ślubu, wesela i sesje.... Beata White
Polecamy MAZIARZA jako dobrego fotografa na ślub! (1) Błażej był fotografem na ślubie mojej przyjaciółki, zdjęcia mi się bardzo... Ania i Arek Super, bardzo polecam! :-) (1) Fantastyczne zdjęcia i przesympatyczna współpraca, dziękujemy bardzo za... Ania POLECAMY!!!!! (1) Baaardzo dziękujemy Błażejowi za wspaniałe zdjęcia, każde jedno jest... Magda i Marek Fantastyczne zdjecia z naszego slubu! (1) Blazej byl fotografem na naszym slubie. Zdjecia wygladaja rewelacyjnie.... Iwona Fussell Piękna pamiątka ślubna! (1) Błażej był naszym ślubnym fotografem, który oprócz dostarczenia pięknej... Ania i Radek Potrzebowałem dobrego nietypowego zdjęcia do CV - nie zawiodłem się :))))) (1) Potrzebowałem "biznesowego" zdjęcia do nowego cv oraz mojej strony www.... Adam Polecam w 100% Bardzo dobra współpraca a zdjęcia jeszcze lepsze! (1) Błażej był fotografem na naszym ślubie. Od pierwszego spotkania wiedzieliśmy,... Ania i Bartek