Fotoplastykon Etap II Bloki B4 B5 B6

Temat dostępny też na forum: Osiedle Fotoplastykon Jasień
Dzień dobry. Chcieliśmy rozpocząć nowy wątek.Fotoplastykon Etap II Bloki B4 B5 B6. Pozdrawiamy wszystkich przyszłych sąsiadów. Agnieszka i Grzegorz z B5.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fotoplastykon Etap II Bloki B4 B5 B6

Planowane wybudowanie Budynku B5 ma nastąpić w terminie do dnia 31lipca 2020 roku. Tak jest w naszej umowie rezerwacyjnej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem zainteresowany zakupem w II etapie - może ktoś ma info o cenie za metr i info czy cena się nie zmieni do momentu odbioru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O dokladna cene za metr mozna sie spytac w biurze Polnordu... ok 6.500 - 6.900 za metr zalezy jakie mieszkanie, pietro, widok itp. +komorka + miejsce parkingowe, stan na luty 2019
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Popieram. Jak napisałam do nich no i mega szybko, jasno i przejrzyście odpisali jaka jest cena konkretnego mieszkania. Jak nigdzie, serio ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wystarczy na ich stronce kliknąć w jakieś mieszkanie, zostawić adres email albo tel i szybko oddzwonią. Mi Pani Beata ekspresem odpisała, że mieszkanie, które mnie zainteresowało kosztuje 6 370/m2. Stan na 23 kwietnia 19. Ale to zależy pewnie od rozkładu, piętra itd. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko to lepiej na tej stronce https://fotoplastykon.polnord.pl/, bo na tej ogólnej którą wyszukuje google nic nie mogłam znaleźć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. B4 :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam B5
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

My byliśmy 12.03 na osiedlu.... B4 i B5 już w budowie. Nasz B5 ma już wybudowane 3 kondygnacje garaż parter i 1.piętro.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

B5 juz stawiaja 4-te (ostatnie) pietro, szybko im to idzie....(15.05.2019)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ej to pięknie się uwijają, nie? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


mam pytanie jaki bedzie kolor okien biay czy brazowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od zewnątrz są grafitowe a od środka białe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko leci tymi samymi materiałami budowlanymi co na 2 Potokach, tylko was ubrali + 2000 zł za metr więcej. Na ogródkach jest zakaz grilowiania, bo zarządcą będzie Veidik. Żebyście się już nie ubierali dalej. 6500 zł za metr ? Naprawdę grubo, za 400.000 zł można kupić 50 metrów znacznie bliżej miasta. Przypominam, że nie będzie tu tramwaju, bo taką ściemę wstawiali sprzedawcy Polnordu, byc może wam dalej wstawiają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ble ble ble cena jest taka a nie inna bo jest duży popyt na mieszkania chyba to normalne.Zakaz grilowania to chyba ty masz u nas sie griluje i jezeli sąsiad nie ma z tym problem to jest ok. Tylko trzeba ze sobą normalnie żyć i wszystko robić z umiarem. O tramwaju nikt nie wspominał na logikę z skąd mieli by pociągnąć nitkę tramwajową tym bardzie wszystkie informacje o zagospodarowaniu przestrzennym i nowych inwestycjach masz w internecie widzie ze wszędzie cię okłamują smutne musisz mieć to życie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Totalnie popieram! Wszystko można, byle grzecznie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawda jest taka, że na tą chwilę jesteś ubrany w cenie, jaką ci Polnord uszył. Jeśli jeszcze kupiłeś w kredycie to masz już przerąbane dalej. Ale pocieszaj się dalej, swoim haj lajfem. I tym, że przepłaciłeś bo jest "bla bla bla bla" aaaa.... popyt na mieszkania :) A zakaz grillowania jest wszędzie, to że się na to godzisz, to może zgodzisz się też na to, że ktoś ci zrobi imprezę nad głową do 6-stej rano. Jeśli czegoś zobowiązuje regulamin to albo przestrzegają go wszyscy albo nikt. Chyba to nie trudne do zrozumienia ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nieoficjalne info z budowy - jest duża szansa na to, że oddadzą szybciej. Erbud chce się zawinąć w styczniu z drugiego etapu ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanie jest takie czy podwykonawcy co wykanczaja wnetrza tez sie do tej daty wyrobia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Erbud robi też wnętrza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I to jest dobra wiadomość!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe czym to jest spowodowane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj drążysz niepotrzebnie, grunt, że pracują i nie zapowieadają opóźnień!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fotoplastykon Etap II Bloki B4 B5 B6

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa z etapu II B4 B5 B6 dostał już jakieś Faktury od polnordu za wykonane etapy ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Nie...jaki faktury?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też nic nie wiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolejne etapy budowlane mamy już za sobą, budowa posuwa się do przodu, a my nie dostajemy Faktur, czemu nasze wpłacane pieniądze na rachunek powierniczy nie są uwalniane na poszczególne etapy budowy? Może ktoś z I etapu powie nam jak było u nich w tej kwestii..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dostalem odpowiedz z BOK. Środki z rachunku powierniczego mają zostać zwolnione pod koniec tego tygodnia..Jak tylko to nastąpi to mam otrzymac fakturę....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Grzegorzu, tak z ciekawości - czy kontaktował się Pan z Polnordem w sprawie drzwi otwartych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ale mówili ze to dopiero w lutym albo w marcu z tego co pamiętam....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomość z 4.01.2020 r. ku po krzepieniu serc nabywców mieszkań na Fotoplastykonie w II etapie-dni otwarte odbędą się 8 lub 15 lutego br. po uprzednim poinformowaniu przez Polnord. Prace wykończeniowe idą pełną parą wewnątrz budynków a na zewnątrz prowadzone są nasadzenia drzew i krzewów. Druga wiadomość to taka, że mieszkania zostaną przekazane szybciej niż wynika to z umów, o ile to jeszcze nie wiadomo. Początek z Polnordem od 2018r. był trochę burzliwy -wtajemniczeni wiedzą o czym mowa-ale finał zapowiada się całkiem dobrze.Pozdrawiam przyszłych sąsiadów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super wiadomosc, a skad te info ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taką informację otrzymałam w biurze Polnordu przy Guderskiego od pana Krzysztofa Gasewicza tel.601227004. A aktualne zdjęcia z budowy zamieszczają przyszli mieszkańcy II etapu na fb Osiedle Fotoplastykon Gdańsk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wejść na budowę. Wystarczy podjechać (najlepiej do południa), w budce ochroniarza poprosić o kierownika budowy i on chętnie oprowadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najprawdopodobniej odbiory zaczną się w maju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Otrzymałam dzisiaj email z Polnordu. Dni otwarte w B4 odbędą się 8 lutego br. o godz.9, będziemy mieli 45 min. na pomiary i pytania do inspektorów z budowy. Należy być trochę wcześniej. Do zobaczenia .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, zastanawiam się nad kupnem mieszkania w budynku B5. Czy są już Państwo po obejrzeniu mieszkań? Jak wrażenia? Czy są jakieś niebezpieczeństwa że względu na obecną sytuację Polnordu? Czy wiadomo kiedy odbiory mieszkań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez kupilismy mieszkanie 38 m2 w B5 Wrazenia bardzo debre, wykonczenie mieszkan super... Sytuacja Polnordu jest uratwana Odbior prawdopodobnie juz w polowie Maja. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0