Fotoplastykon

Temat dostępny też na forum: Osiedle Fotoplastykon Jasień
Kupuję mieszkania na wynajem, ale to, co wyprawia Polnord to paranoja. Na budowie prawie nic się nie dzieje. Inny deweloper już dawno zakończyłby budowę a tutaj - wszystko na to wskazuje - odbiór mieszkań nie nastąpi w zaplanowanym terminie. Już nigdy nie kupię mieszkania u tego dewelopera. Ludzie pracujący dla Polnordu są niemili, nieżyczliwi i mają Klientów w nosie - takie są moje odczucia. Po podpisaniu umowy i wpłaceniu pieniędzy ich stosunek do Klienta diametralnie się zmienia. Nie odbierają telefonów, nie ma możliwości jakiegokolwiek kontaktu z kompetentnymi pracownikami, nic nie wiedzą, na niczym się nie znają. Dowiedziałam się, że nie zapłacili podwykonawcom i w ogóle jakieś dziwne fatum wisi nad Fotoplastykonem, nie mają ludzi do pracy, budowa umarła...tam się po prostu nic nie dzieje od dłuższego czasu. Nie wiem kiedy odbiorę mieszkanie, ale na pewno wiem, że umowa, którą podpisałam z tym deweloperem to porażka. Odradzam wszystkim tego dewelopera. Mniejszy deweloper bardziej docenia i szanuje swojego Klienta, a taki duży jak Polnord kompletnie nie dba ani o jakość budowanych mieszkań ani o jakość utrzymywania dobrych relacji z Klientami. Liczy się tylko sprzedaż jak największej ilości mieszkań po jak najlepszej cenie, a jakość wykonania - to osobny temat. Fotoplastykon wydaje się być w agoni - wystarczy pojechać i przekonać się na własne oczy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

I jak sytuacja na froncie? Bo chcę kupić tam mieszkanie…
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

robi sie :P ogólnie zapowiada sie ciekawe i ładne osiedle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widzę, że ktoś grubo popłynął. Podpytywałem znajomych i nie ze wszystkim co piszesz by się zgodzili. Ja tam po rozmowie ze sprzedawcą poważnie się zastanawiam nad mieszkaniem, bo dobry dojazd obwodnicą, mają różne metraże i ogólnie całkiem fajne te budynki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wejdź na forum mieszkańców. Skoro mieszkają i wszystko działa jak trzeba, to znaczy, że nie jest aż tak źle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Źle nie jest ale za słodko też nie po podpisaniu umowy deweloperskiej kontakt jest znikomy. Nikt nic nie wie, odsyłają jedni do drugich. A o naprawie usterek już nie wspomnę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem jakiego kalibru masz awarię, ale ja miałem problem z prądem w gniazdkach, a właściwie z ich brakiem ;) 2 dni i po kłopocie. Nawet godzinowo udało się dogadać i nie musiałam kombinować ze wcześniejszym wychodzeniem z roboty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Może zajrzyj na wątki mieszkańców poprzednich etapów. Mieli trochę przebojów, ale wygląda na to, że finalnie są zadowoleni A tu po prostu się ktoś wkurzył
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm, byłem w biurze sprzedaży Fotoplastykonu i odniosłem zupełnie odmienne wrażenie. Panie stawały na rzęsach, żeby wybrać dla mnie jak najlepszą ofertę. Niczego jeszcze nie podpisaliśmy, ale po wizycie w ich biurze na pewno nie stwierdziłbym, że mają klientów w nosie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze tak się zaczyna
Teraz 3 miesiące po odbiorze a usterki nie zrobione a po błędach hale garażowe zalewa ( przecieki z podłogi i scian)
Jakość wykonania na pewno nie wysoki standard jak to sie reklamuja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam przy sprzedaży I etapu również stawały na rzęsach a po podpisaniu umów nagle nikt nic nie wiedział i nie potrafił odpowiedzieć na pytania o niczym nie informował i miał nas w d :) zwłaszcza przy przesuwającym sie wciąż terminie odbioru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też odniosłem wrażenie, że raczej pomocni i sympatyczni, ale jak wiadomo każdy ma gorszy dzień. My koniec końców podpisaliśmy umowę. Oby bez przykrych niespodzianek na mecie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy w Fotoplastykonie są mieszkania z ogrodami? Ktoś podpisywał z nimi umowę? Wie jak to wygląda?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


A tak trudno do nich zadzwonić, albo podjechać do ich biura podróży?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za dobre rady, ale może jednak ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś czas temu przeglądałam oferty deweloperskie na terenie Gdańska, w tym Polnordu i mieli sporo mieszkań z ogródkiem, ale faktycznie najrozsądniej będzie po prostu się z nimi skontaktować, czy to w ogóle aktualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy udało się Pani czegoś dowiedzieć w tym temacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, kilka dni temu udało się odwiedzić ich biuro sprzedaży. Jest jeszcze sporo mieszkań z ogrodami. Oferta na ich stronie jest na bieżąco aktualizowana, więc jak komuś zależy to warto na nią rzucić okiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję bardzo za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WitamMyse o zakupie mieszkania tam.Jak wyglada sprawa z rezerwacja?ile trzeba wplacic? Ile pozniej jest transz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeczytaj o polnordzie najnowsze informacje i zastanów się jeszcze raz czy chcesz się w to pakować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3