Fotowoltaika dla domu i firmy - Solar Rays Green Energy

Witamy!
Nie są nam obojętne losy naszej miejscowości, kraju i Świata. Chcemy, aby nasze dzieci, przyszłe pokolenia oraz my na starość, mogli głęboką piersią oddychać świeżym powietrzem. Powietrzem czystym od smogu i CO2.
Dlatego zdecydowaliśmy się na pracę z odnawialnymi źródłami energii.
Ponadto, wyznajemy zasadę, że "po co płacić za coś, co jest za darmo". Energia elektryczna jest za darmo! Wystarczy ją pozyskać. Chcemy aby każdy Polak mógł cieszyć się darmowym prądem i oszczędzać pieniądze.
Naszą specjalnością są panele fotowoltaiczne.

Tak narodziło się "Solar Rays Green Energy".
Jesteśmy firmą z pobliskiej gminy Żukowo gdzie mamy swoją siedzibę.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na FB, naszej strony i Twittera.

Można się na nich zapoznać z misja i wizja naszej firmy.
FB: https://www.facebook.com/solarraysPV
Strona: http://www.solarrays.pl
Twitter: https://twitter.com/SolarRaysGreen1

Zapraszamy również do kontaktu poprzez stronę internetową. Oferujemy kompleksowe usługi montażu instalacji fotowoltaicznych, załatwiamy wszystkie formalności, pomagamy w finansowaniu na bardzo korzystnych warunkach, nawet 0% RRSO.

Tylko teraz, można uzyskać dofinansowanie z UE na instalacje fotowoltaiczne w wysokości 5000 PLN.
Kwota ta znacząco skraca czas zwrotu z inwestycji a w połączeniu z innymi instrumentami jak program dotacji na termomodernizację (która obejmuje fotowoltaika) oraz programu Czyste powietrze..
Dla domu, łączna wartość dofinansowania to ~33 %.
Można mieć instalacje fotowoltaiczne, za równowartość swoich rachunków za prąd miesięcznych w formie rat. Natomiast po okresie zwrotu, prąd całkowicie za darmo :) prawdopodobnie do końca naszego życia :)
Warto sprawdzić, to nic nie kosztuje. Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Od technologicznych przez bezpieczeństwo aż po finansowe.

Będziemy również proekologicznie działać na pobliskich nam terenach. Śledźcie nas aby nie przegapić informacji :)

Pozdrawiamy, zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Fotowoltaika dla domu i firmy - Solar Rays Green Energy

Pragniemy zaproponować Państwu benefit od nas. Płatny program poleceń.
Dla każdej osoby, która zgłosi do nas osobę, która zdecyduje się zostać Eko i zainstaluje u siebie fotowoltaike, polecający otrzyma 600zl po zakończeniu instalacji.
Kazda osoba, która zakupi instalacje z tego polecenia, otrzyma zniżkę 250zl.
Będąc zadowolonym klientem, może polecać dalej i otrzymywać 600zl za każde skuteczne polecenie. Nie ma limitu.
Nazwijmy to program 600+ od Solar Rays :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fotowoltaika dla domu i firmy - Solar Rays Green Energy

600+ wkalkulowane w cene tak sie powinno to nazywac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie jak najbardziej się opłaca http://www.belkowski.pl/jakich-pozwolen-potrzeba-do-budowy-fotowoltaiki/ wystarczy porównać rachunki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam że to bardzo dobra decyzja http://www.dioneaqua.com.pl/jak-uzyskac-dofinansowanie-do-fotowoltaiki/ duża oszczędność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fotowoltaika dla domu i firmy - Solar Rays Green Energy

Rachunki za prąd 150 zł/m-c. Proszę o szybkie wyliczenie kosztów instalacji (100% pokrycia rocznego zapotrzebowania na energię).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Solar .. i tak dalej MIsją waszej firmy, jak każdej innej, jest zarabiać kasę , resztę możecie sobie darować . A co do kosztów inwestycji w instalację, to przy kosztach 150 zł miesięcznie, zwrócą się za 10-15 lat . I to jest ważne w tej całej kalkulacji .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fotowoltaikę opłaca założyć się przy pompie ciepła, gdzie ogrzewanie płacimy w rachunkach za prąd. W przypadku innego ogrzewania to się po prostu nie kalkuluje.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brat mnie namówił http://creativeact.pl/profesjonalna-fotowoltaika-w-lodzkim/ teraz nie mam czego żałować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@Piotr
Niestety nie ma Pan racji. Nie uwzględnia Pan dofinansowania 5000 oraz ulgi 17% termomodernizacyjnej. Łącznie przy typowej instalacji to 30-40 procent obniżka.

A finansowanie to tylko 3% rocznie w specjalnych latach na fotowoltaike. Wczoraj liczyłem dokładnie inwestycje duże instalacji dla klienta 10kW. Zwrot z inwestycji w 3 lata uwzględniając jego rachunki, wysokość raty oraz aktualna cenę prądu.
Oczywiście im mniejsza instalacja to ten czas się zmienia do około 5 lat przy małych instalacjach 3kW.
Później jest to czyty zysk przez pozostałe 18-20 lat.
Nie ma tu haczyka.
Natomiast najważniejsza rzecz to dobrze wyliczona instalacja pod potrzeby i zuzycie całoroczne energii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jak obecnie płacę średnio miesięcznie 450zl to oznacza że po uwzględnieniu ulg (pewnych a nie typu a może się uda jak pan złoży wniosek) jesteście w stanie zaoferować mi instalację o mocy takiej że rachunki będą zerowe za 16200zl brutto?
Jeżeli tak to jestem zainteresowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze o kontakt telefoniczny w celu wyjaśnienia szczegolow. biuro@solarrays.pl lub telefonicznie , numer jest na stronie w sekcji kontakt.
Wyliczona moc bazując na rachunkach to 3,5 kWp
Szacunkowo, jest to inwestycja na poziomie 18 000 - 19 000 PLN brutto vat 8%
Sporo nie wiadomo, jaki jest azymut dachu, jaki kąt nachylenia, jaki dach , czym pokryty, jaka odleglosc od rozdzielni głównej. Czy budynek ma instalacje odgromowa czy nie. Czy budynek ma uziom spełniający normy rezystancji i czy jest dostęp do głównej szyny wyrównania potencjałów. Czy instalacja elektryczna do domu idzie linia napowietrzna czy podziemna i jaka jest jej długość od transformatora.
Dokładną wycenę mogę zrealizować po zapoznaniu się z obiektem i wszystkimi aspektami istotnymi z punktu widzenia projektowego.

Zabezpieczenia które stosujemy są renomowanej niemieckiej firmy co daje gwarancję zabezpieczenia invertera przed ewentualnymi wyładowaniami z sieci lub przy uderzeniu w instalacje PV. Na życzenie i ryzyko klienta, mogę zastosować tanie zamienniki ale nie mogę gwarantować ich jakości.
Instalacja PV to nie jest sztampowe rozwiązanie które sie kopiuje pod na każdą inwestycję. Wymaga poczynienia założeń unikalnych dla danego domu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zapytam, jakie jeszcze spoczywają na użytkowniku koszty np. konserwacja, przeglądy itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

@anonim
Koszty serwisowe i utrzymania są praktycznie żadne.
Raz na 5 lat należy zrobić pomiary uziomiw, rezystancji, ciągłości przewodów etc, czas pracy różnicowek.
Dodatkowo warto skontrolować połączenia czy nic się nie poluzowalo, czy np zwierzę jak kuna peszla nie skubało.
Poza tym, jeżeli w jakiejś skrajnej sytuacji dojdzie do zabrudzenia paneli, warto je umyć (najlepiej po zmierzchu upewniając się że produkcja jest 0 i napiecie jest 0V).
Ale to się rzadko zdarza. Panele się same myją. Skrajność to np stado ptaków które nam zapaskudzi instalacje.
Jeżeli dach ma małe nachylenie, zalegający śnieg należy usunąć. Statystycznie dachy 35-45stopni, śnieg opada sam.

Podsumowując, obsługa jest praktycznie żadna. Jest to dodatkowy plus porównując no z turbinami wiatrowymi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Są naprawdę godni zaufania http://p6stwola.pl/jaka-instalacje-fotowoltaiczna-wybrac/ serdecznie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fotowoltaika dla domu i firmy - Solar Rays Green Energy

Ostatnio odwiedzając kolejnego inwestora w Bojano, uliczka w centrum. postanowiliśmy odświeżyć nasz wpis na Państwa forum. Aktualnie przyspieszyły terminy wymiany liczników na dwukierunkowe w energa operator. W połaczeniu z naszymi szybkimi terminami montazu, mozemy zmagazynowac jeszcze sporo energii przed zima:)
Zapraszamy na bezpłątne audyty energetyczne na ktorych oszacujemy zapotrzebowanie oraz odpowiemy na wszelkie pytania techniczne i formalne.
Zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To wasza firma nachodzi ludzi po domach i wysyła domokrążców próbujących zdobyć klienta ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie. Nie prowadzimy bezpośrednich akcji sprzedażowych. Zwłaszcza w aktualnej sytuacji epidemiologicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, czy realizują Państwo również instalacje na mikroinwerterach? Znajomy chciałby mieć instalacje off-grid do wykorzystywania energii na bieżąco (obciążeni 2 kW), ewentualnie niewielkie kumulowanie energii w aku, czy coś Państwo są w stanie zaproponować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do kontaktu przez formularz lub bezpośrednio za pomocą adresu email lub telefonu na stronie https://solarrays.pl/kontakt

Oczywiscie instalujemy również instalacje off-grid lub hybrydowe.
Instalacja ogg-grid wymaga akumulatora aby skompensować wachania mocy instalacji w trakcie produkcji. Dodatkowo, magazyn energii odpowiedniej mocy jest potrzebny aby umożliwić korzystanie z prądu wieczorem, w nocy i rano zanim ruszy na nowo instalacja.

Same mikrofalowniki nie maja związku z instalacją, natomiast instalacja taka jest zupełnie inna gdyż falowniki hybrydowe maja interface do podłączenia baterii i regulatory lądowania w przypadku mikroinverterów pojawiają sie niezależne urządzenia przejmujące te właśnie funkcje.
Zapraszam znajomego do kontaktu, uszyjemy coś na miarę potrzeb.

montujemy również stacje ładowania samochodów podłączone pod PV i magazyny energii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fotowoltaika dla domu i firmy - Solar Rays Green Energy

Jeżeli noszą się Państwo pomysłem inwestycji w fotowoltaikę, chciałbym przypomnieć i poinformować, że jest to ostatni gwizdek, aby załapać się na dofinansowanie z programu Mój Prąd, czyli dopłaty 5000 do fotowoltaiki w tym roku. Ostatni, gdyż termin montażu to około 2 tyg, a następnie operator czyli Energa po złożeniu zawiadomienia o zakończeniu prac, ma 30 dni na zmianę licznika i wydanie dokumentu potwierdzającego montaż. Dokument ten natomiast stanowi załącznik do wniosku o dofinansowanie z programu mój prąd. Łącznie, robi nam to blisko łącznie 7 tygodni.
Termin składania wniosków do programu Mój Prą mija 18 grudnia 2020.
Jeżeli chcą Państwo skorzystać, sugeruję niezwłoczne działania z wybraną i darzoną przez Państwa firma instalującą fotowoltaikę. Jeżeli będziemy to my, będziemy zaszczyceni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fotowoltaika dla domu i firmy - Solar Rays Green Energy

Jest to wprowadzanie ludzi w blad i dzialanie na ich psychike ze dotacja sie konczy. Owszem do 18 grudnia mozna skladac wnioski, ale nie oszukujmy sie program od nowego roku bedzie kontynuowany bo jest jeszcze duza pula do wykorzystania, a poza tym w najblizszych latach jeszcze bardziej bedzie rozwijac sie branza oze, w tym fotowoltaika, zreszta w poprzednim roku bylo tak samo i program trwa i ma sie dobrze. Wiec bez pospiechu bo pospiech jest zlym doradca. A wszyscy domokrazcy z branzy strasza ze koniec. Zaden koniec.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fotowoltaika dla domu i firmy - Solar Rays Green Energy

Owszem, środki są, tylko ze prawdopodobne ich zagospodarowanie ulegnie zmianie. Program mój prad i jego 2ga tura się kończy. Planowane wedle zapowiedzi są dofinansowania na zakup i montaż magazynów energii czyli baterii do fotowoltaiki a nie na budowę całej instalacji jak ma to miejsce aktualnie.
Na marginesie, nie widzę tu żadnego działania na psychikę konsumenta. To czyty fakt i informacja dla osób które. Je śledzą na bieżąco. Aby nie być gołosłownym, źródłem jest oczywiście strona programu Mój prad - https://mojprad.gov.pl

Będę niezmienie wdzięczny jeżeli Pan/i "An" z zechce podać swoje źródło z którego wynika, że będzie nowy program dofinansowania na budowę mikroinstalacji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie panele zakładali http://pewnenoclegi.pl/co-wchodzi-w-sklad-instalacji-fotowoltaicznej/ naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że lepiej zdecydować się na ofertę firmy https://www.otovo.pl/ . Możecie mieć pewność, że zamontują najlepsze panele z dostępnych na rynku, zaoferują najniższe ceny, pomogą uzyskać dotacje, jeśli będzie też taka potrzeba to kredyt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepsza jakość w najniższej cenie ???
To nie idzie razem w parze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za namową brata zainstalowałem http://www.katalogseo.org.pl/jak-wyglada-montaz-fotowoltaiki/ teraz mogę powiedzieć że to była bardzo dobra decyzja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pewnie już Ci się instalacja zwróciła? :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie, instalator tylko kabzę napchał i wcisnął kredyt z lewego banku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Sun Sol z Gdańska - solidna firma z tradycjami 8 lat na rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tutaj https://rzeszow-news.pl/czy-fotowoltaika-sie-oplaca/ poczytajcie na temat tego, czy fotowoltaika się opłaca. W Internecie bez problemu znajdziecie kalkulatory gdzie wyliczycie jak to u was wygląda. Zawsze też możecie skontaktować się ze specjalistą, który zrobi to dokładnie. Dzięki temu zyskacie konkretny ogląd sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To która wspaniała firma wysyła dwóch dresów aby aby wciskali fotowoltaike? Jak im się odmówi to jakieś kretyńskie uwagi robią. Trzeci raz u mnie byli i twierdzą za każdym razem, że przyszli tu pierwszy raz. Jeżeli chodzi o marketing to zareklamowali się tak, że jakby mi dopłacili to bym paneli nie zamontował:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

Centrum Samorządowe Szemud (64 odpowiedzi)

Szanowni Mieszkańcy, Czy wiecie coś o budowie Centrum Samorządowego Szemud ? Kolejna dość...

Chodnik (6 odpowiedzi)

Witam około 3 lat temu przegłosowaliśmy bardzo liczną grupą chodnik na ulicy Hebla od stacji...