Fox Recykling - szukam opinii.

Jak w temacie. Zastanawiam się nad zatrudnieniem się w fox, lecz nie mogę znaleźć żadnych opinii. Może ktoś pomoże?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

Robota ok. I pod dachem i na powietrzu przy recyklingu metali , pcv itp Zarobki też nie najgorsze - 10zł/h wolne weekendy , także warto
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjna do tej firmy jako asystentka, ktos moze miał styczność z ta firmą i wie czy wartko? jaka umowa?bo nic przez tel nie chce powiedziiec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

Nie nastawiaj się na zbyt wiele. Na 200% umowa zlecenie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

no własnie tak podejrzewam :) ale w ogłoszeniu było ze umowa prace lub zlecenie...wiec moze :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

skąd ta pewność ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

Na którą godzinę Cie umówili jak można wiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

10.45 a Ciebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

na 10.00 :) ale ja na pracownika biurowego wysyłałam CV
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

no wlasnie ja nie jestem pewna na jakie stanowisko :P zdziwil mnie telefon. ciekawe jakie warunki zaproponuja...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

też jestem ciekawa właśnie i czy praca w normalnych warunkach, ale Pan był przemiły :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

no własnie tez na to zwróciłam uwagę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

To powodzenia Ci życzę :) Mam nadzieje że praca okaże się fajna i że się uda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

ja Tobie również życzę powodzenia :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Fox Recykling - szukam opinii.

i jak? jaka umowa? ja jednak nie dotarłam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

te komentarze pisane były chyba przez konkurencję. Firma jest mega rzetelna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 34

Ja bym to wyposrodkowal. Nie najlepsza ale i nie najgorsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba firma z gatunku zatrudnij-zwolnij, bo ich ogłoszenia o naborze pracowników pojawiają się jak bumerang.... ciekawe dlaczego?
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dokładnie
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

i cały czas powracające ogłoszenia o zatrudnieniu, chyba naprawdę niezbyt ciekawa atmosfera tam panuje
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam wszystkich zainteresowanych firmą FOX. Trochę w tej firmie przepracowałem i chętnie podzielę się swoją opinią . A więc tak na dzień dobry umowa podpisywana jest na okres 3 miesięcy ( jest to okres próbny), razem z umową do podpisu dają nam odpowiedzialność materialną oraz pismo że zrzekamy się wczasów pod gruszą . Następna umowa jest na czas określony (długość umowy zależy od humoru Pana Prezesa ). Dostajemy odzież roboczą 3 komplety jest szatnia i jadalnia , do tego trzeba przyjść do pracy w dwie soboty w miesiącu do pracy (jest robiony grafik na soboty przez kierownika zakładu ). Jeżeli chodzi o zarobki to uważam że są marne kierowca C+E otrzymuje wynagrodzenie 2500 netto plus do tego nadgodziny które nie są rozliczane prawidłowo ( nadgodziny 50% i 100% lub dzień wolny w tygodniu za pracę w sobotę ).Atmosfera w pracy jest niemiła jest paru konfidentów w pracy którzy lubią donosić na kolegów z pracy . skomentuj
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Atmosfera napewno poprawiła się gdy się zwolniles. Skoro nazywasz kogoś konfidentem to znaczy, że miałeś coś na sumieniu a by to przykryć oczrniasz innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na złodzieji trzeba donosić. Nienawidzę złodziejstwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie każdy nadaje się do każdej pracy i nie każdemu też odpowiada praca. Tak było , jest i będzie wszędzie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukują nowych pracowników bo kierowcy nie chcą robić nadgodzin które nie są uczciwie rozliczane ( 50 % i 100% płatne albo dzień wolny za sobotę ) i mają już dosyć słuchania bajek i obiecanek ze strony prezesa i całej reszty kierownictwa oraz słuchania haseł bo "firma jest w potrzebie " albo "szybki bliski kursik" . 30 % kierowców to jest stara ekipa ,a reszta 70 % to narybek bez żadnego doświadczenia którzy potrafią jeździć tylko na nawigacjach a i tak błądzą i nie potrafią trafić do celu . A jeżeli chodzi o halę to zaledwie 2 osoby pracują ponad 10 lat tak zwane filary firmy co się własnego cienia boją , reszta z hali pracuje krócej niż 10 latek są to zaledwie 4 osoby a reszta to zbieranina pracowników nowych . Ogólnie firma ma 25 letnie doświadczenie i bardzo dobrze wiedzą jak na MAXA wykorzystać pracownika .
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca nie jest taka zła. Gdyby nie bałagan tam panujący. Dział logistyki na bardzo niskim poziomie. Gdyby ktoś z nich zatrudniłby się w firmie transportowej to zostałby zwolniony po jednym dniu. Podejście właściciela do pracownika też nie jest właściwe. Pozbyć się tylu ludzi którzy znali tą robotę.... W tej firmie każdego dnia może być inny kierowca. Dla właściciela nie jest ważne kto pojedzie ważne że karton będzie przywieziony
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Pozbyć się tyłu ludzi którzy znali tą robotę... " - widać był powód .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Było tak źle... ale zaznajomiles się z warunkami tam panującymi więc musiałeś przepracować tam parę lat. Więc jakby było tak źle to pracowałbys tyle lat? Nie ma pracy idealnej. Sam boisz się własnego cienia , że wylewasz anonimowo żale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba nie było tak źle skoro z Lęborka chętnie jeździłeś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlaczego? Bo ludzie chcą zawsze sobie polepszać i szukają czasem pracy jakieś na przeczekanie. Czasem to przeczekanie trwa ładnych parę lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiele firm ma ciągle ogłoszenie i ciągłe zapotrzebowanie na ręce do pracy. Proste pytanie- prosta odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,