Front Park

Temat dostępny też na forum: Front Park Sadowa Długie Ogrody
Inwestycja zlokalizowana będzie niedaleko Głównego Miasta w Gdańsku. Z Front Parku w czasie krótkiego spaceru dotrzeć można do mariny jachtowej czy Długiego Targu. Niewielka odległość od Śródmieścia oznacza także pełną dostępność ułatwiającej codzienne życie infrastruktury; szkoła podstawowa jest po drugiej stronie Opływu Motławy, można do niej przejść kładką dla pieszych. Sama dzielnica Dolne ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy powsyaną usługi?

Czy to będzie kolejna sypialnia widmo, gdzie po bułki rano trzeba będzie jechać samochodem?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 21

A po co usługi na zamkniętym osiedlu?

W klapkach można do Lidla dojść 300 metrów, a nie ma towarzystwa zbierającego się pod osiedlowym sklepem, tylko spokój. Restauracji pełno obok na starówce. To nie jest miejsce na wynajem turystom, tylko do mieszkania w fajnym miejscu.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: A po co usługi na zamkniętym osiedlu?

Garnizon fajniejszy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

lidl

jakies 200-300 m dalej jest lidl ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po drugiej stronie Biedronka na Łąkowej - jakieś 10 min piechotą. Do tramwaju 3 minuty. Naprawdę lokalizacja jest świetna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ble zakupy w Biedzie ...never
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lidl

Parę kroków bez przesady
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wam zimą rozpalą piece grzewcze sąsiedzi zza Motławy...

...okna nawet nie uchylicie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 24

cudowne miejsce

bez przesady... mieszkałam 9 lat na Dolnym Mieście. Wyprowadziłam się 2 lata temu i muszę stwierdzić, że chętnie tam wracam i nie wiem czy w niedalekiej przyszłości tam nie wrócę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIE

Gdy patrzę jak w tak zabytkowych miejscach miasta buduje się takie osiedla szlak mnie trafia. A można by tam zrobić piękny park z roślinami, placem zabaw dla dzieci, takie miejsce gdie możnaby odpocząć.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 36

Park po sąsiedzku...

...kilka kilometrów scieżek i terenów zielonych wokół bastionów do odwiedzenia. Gdzie jak gdzie ale ta okolica jest mocno zielona i tak raczej zostanie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Park po sąsiedzku...

No no ta wasza zieleń zaniedbana . Bylam 2tyg temu tam. Żule pod osiedlem , tam jest taki lasek ktorym mozna dojść do drogi a w nim toaleta i żulki popijające. Fajny projekt, ale okolica nawet jak blisko od starego to zaniedbana . Czesc tych starych kamienic z praniem na balkonach mijając wyglada jak z Bangladeszu. Na stronie wszystko ładnie wygląda , ale ja polecam przejść się tam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A moze jeszcze

ogrodki pracownicze ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Żeby park był dla ludzi

Najgorzej jak sąsiedzi wyjdą z psami osikają wszystkie rośliny moczem i nic z parku nie zostanie.Wszystko uschnie. Trzeba będzie płacić większe czynsze na utrzymanie roślin. Oni są jak wandale.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

pies to pies ale suki mają taki mocz że wszystko wysycha a później nic nie rośnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sąd ta cena?

Cena wygórowana jak na ta chwile. Dzielnica moze z perspektywa i taka cena bylaby odpowiednia ale za15 lat. W tym momencie zdecydowanie za drogo. W tej samej cenia w samym centrum można kupic ciekawsze mieszkania.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 15

Szacunek za jakość

Za architekturę bliskość komunikacji i centrum, za materiały wykończeniowe, mimo to jednak drogo. Ale szacunek za jakość materiałów naprawdę rzadko powstaje coś piękniejszego niż na wizualizacji. Szkoda tylko urbanistyki bo lepiej gdyby osiedle nie było grodzone i nie miało ogródków. Wiem że ta lokalizacja jest trochę na uboczu szlaków komunikacyjnych więc tylko tym się broni. Ale nie miałbym nic przeciwko gdyby inwestor zrealizował podobny projekt nieco bliżej centrum i znacznie gęstszą zabudowę. Naprawdę podoba mi się elewacja tej inwestycji.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie i o to chodziło, aby Ci którzy chcą kupować pod wynajem krótkoterminowy, który ostatnio cieszy się popularnością kupili bliżej centrum. Skoro cena jest podobna to lepiej dla wynajmujących, jeśli będzie bliżej starówki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

pokaz lepsza w tej cenie

Cena nie jest niska ale osiedle jest bardzo prestiżowe, budynki wykonane z dobrej jakości materiałów a za to się płaci. Wiadomo... Mogłoby być taniej ale za 15 lat metr będzie tam kosztował 12-15k a nie 8-10k tak jak teraz. Sporo szukałem czegoś ciekawego i moim zdaniem w śródmieściu nie ma ładniejszej inwestycji.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sąd ta cena?

Zgadzam się
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super lokalizacja- miedzy Łąkową a Olszynką, tuż obok żużlowego stationu:P

Na stronie dev stadionu GKS nie widać, za to widać salon fryzjerski na Łąkowej. Strzyżenie w toku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Front park

Osiedle ładne , mieszkania bardzo fajne ceny średnie jak na centrum Gdańska. Jedyny minus tej inwestycji to babki siedzące w ich biurze na szafarni. Mało profesjonalne księżniczki. Którym bardziej zależy na Poznaniu życia prywatnego osoby zainteresowanej niż sprzedażą mieszkan.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tak, na pewno mają prowizję od poznania twojego życia prywatnego, bo jest ono tak kolorowe... sorki, pewnie jesteś księciem Wiliamem :) Cóż, gratuluję interpretacji spotkania i mało merytorycznej opinii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Chyba pani z biura się oburzyła :P
Ale imienia nie poda :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam

Straszne zamieszanie zero konkretów, umawiamy się konkretnie na cenę a jak chcesz kupić to nagle cena w górę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na Dolnym mieście nad kanałami jest super inwestycja..bardzo mi się podoba
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

tryskająca na kilka metrów Fontanna? może chodzi o hydrant.

Czy można się dowiedzieć gdzie jest ta tryskająca na kilka metrów fontanna przy wjeździe?
chyba coś się pomyliło autorowi tekstu.
Dodatkowo osiedle wygląda na nieskończone...
Parku i alejek też nie widać, chyba że nie została jeszcze nasadzona zieleń.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: tryskająca na kilka metrów Fontanna? może chodzi o hydrant.

Dokładnie o tym samym pomyślałam sprawdzając osiedle... wygląda na niewykończone... moim zdanie za tą cenę możnacoś lepszego kupić w innej centralnej okolicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Obok jest stadion żużlowy

Zaraz będzie płacz i protesty, że za głośno....

ojej zapomniałem, niedługo zburzą stadion i przeniosą go w inne miejsce, bo deweloperek, krewny urzędasa będzie chciał tam postawić grodzone getto.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

przeniosą zaraz po tym jak na Szadułkach i w śmierdzącej dolinie przestanie śmierdzieć
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akustyka w mieszkaniach Front Park / Sadowa

Czy może ktoś powiedzieć, czy w mieszkaniach na osiedlu Front Park słychać sąsiadów zza ściany albo piętrem wyżej? Nie pytam tych, kto mieszka w pokoju oddzielonym od innego pokoju małym korytarzykiem, kiedy każdy pokój przynależy do tego samego mieszkania (jak w przypadku niektórych mieszkań hotelowych) - tam wiem, że akustyka jest zła. Pytam tych, kto mieszka w normalnych, standardowych samodzielnych mieszkaniach. Proszę o informację. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kamienna Grobla (3 odpowiedzi)

Kamienna Grobla powstanie przy nabrzeżach Motławy na Dolnym Mieście. Do ścisłego Śródmieścia...

Centralne ogrzewanie (8 odpowiedzi)

Witam! Mieszkam w mieszkaniu komunalnym z piecowym ogrzewaniem. Chciałbym założyć centralne...