Polecam gorąco (1) Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają przedszkola dla pociechy. Ja... Luiza POLECAM (1) Bardzo ciekawa inicjatywa ze strony Fundacji. Polecam. Aleksandra Lato Pomagajaca (1) Ja też przyłączam się z pozytywna opinią o fundacji. Fundacja robi bardzo... Agnieszka Kogutek
Zadowolona (1) Ze świecą takiej organizacji szukać. Szkoda że są inni którzy kładą im kłody... Dorota Kisiel Szczere Podziękowania (1) Brakuje takich ludzi jak tu spotkałam. Świat dzieci wyglądałby znacznie... Ewa Lipiec Pochwała (1) Ja też muszę się tu przyłączyć do pochwały Fundacji za działanie. Zrobili... Adam Kowalski Podziękowanie (1) Dziękuje za pomoc i życzę dalszej owocnej pracy. Diana Bon ŚWIETNA PLACÓWKA I FUNDACJA ORAZ WSZYSZY TAM PRACUJĄCY (1) Bogate paczki dzieciaki dostały na mikołaja...nie tylko z fundacji ale też... Ida Profesjonalizm (1) Profesjonalizm i dobra robota to główne cechy Fundacji. Naprawdę robią fajne... Dariusz Mizera Wow, ile pochwał już jest. (1) Wow, ile tu jest już pozytywnych opinii, i jak widać nie tylko mi się ta... Agnieszka Wysoka Dobra praca Fundacji. (1) Znam Fundację i wiem jaka jest potrzebna ich praca. Chcemy aby dalej działała... Bogdan Koliber Potrzebna fundacja. (1) Jest wiele osób, które twierdzą tak jak ja, że taka fundacja jest bardzo... Dariusz Swoboda Działajcie dalej (1) Chciałabym abyście nie przestali działać, bo Wasza praca jest bardzo... Anita Kastner Proszę nie przestańcie działać (1) Proszę nie przestańcie działać bo jesteście potrzebni dzieciakom które na... Adrianna Wanke Więcej takich fundacji (1) Więcej takich fundacji które pomagają dziecią ADELAJDA Rewelacyjni ludzie (1) Szkoda że tak mało jest takich instytucji i takich ludzi Barbara Mizerka Przedszkole prowadzone przez fundację (1) Wszystkie przedszkola powinny być tak prowadzone i zarządzane jak robi to... Aida Herman Zadowolona (1) To co robią to naprawdę fajna robota. Dominika Zawodna Pozdrowienia (1) Gorce pozdrowienia dla całej Fundacji za włożony wysiłek w niesieniu... Donata Hall Super sprawa (1) Naprawdę robią dużo dobrego. podziwiam ich za to wszystko. Barbara Rodriguez