Krzysiek - ocena (1) Polecam do współpracy. Pełen profesjonalizm oraz wykonanie. Krzysiek Amanda - ocena (1) Korzystaliśmy z usług firmy przy wykończeniu domu. Fachowe doradztwo i... Amanda Anna - ocena (1) Prace przebiegły bardzo sparwnie. Załatane wszystkie ubytki i wyszlifowane... Anna
Biedrzyccy - ocena (1) Zdecydowanie polecam. Zakres prac był u mnie duży i trzeba było poprawiać... Biedrzyccy Kasia - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanej łazienki, która wygląda pięknie.... Kasia Regina - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanej łazienki, która wygląda pięknie.... Regina Dominika - ocena (1) Na bieżąco rozliczenia, informacje o postępach i podpowiedzi. Super.! Dominika tylko MY - ocena (1) Najlepsza ekipa remontowa w mieście. Oddałem im klucze na 3 miesiące i dom... tylko MY Bogdan - ocena (1) Serdecznie polecam! Zakres wykonanych prac to m.in. roboty glazurnicze,... Bogdan Lulovve - ocena (1) Wszystkie prace zostały wykonane na bardzo wysokim poziomie i w rozsądnej... Lulovve Damian.POD - ocena (1) Jedna z najlepszych firm z jakimi miałem przyjemność współpracować! Pełen... Damian.POD Robert - ocena (1) Bardzo solidna firma której można zlecić bez obaw wykonanie wszelkich prac... Robert Gabi - ocena (1) Polecam każdemu, firma jest bardzo solidna i godna zaufania. Gabi MilenaG - ocena (1) Świetni fachowcy z dużym doświadczeniem. MilenaG Rafał - ocena (1) Serdecznie polecam. Zlecony remont pokoju z aneksem kuchennym, malowanie,... Rafał Moleccy - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z realizacji naszego projektu jak i... Moleccy milajola - ocena (1) Polecam każdemu, kto chce mieć zrobiony kompleksowy remont dobrze i solidnie.... milajola Michael - ocena (1) Najlepsza firma remontowa z jaką mieliśmy okazję współpracować a w tym... Michael Agnieszka - ocena (1) Wszystko super, fachowe doradztwo, a jeszcze lepsze wykonanie! Polecam! Agnieszka Paweł W - ocena (1) Rewelacja, remont w terminie. Polecam za terminowość i brak reklamacji Paweł W