GORĄCO POLECAM!!!

Jeśli OSK to tylko SUNAJ! Ciekawe wykłady ilustrowane mnóstwem sytuacji codziennie spotykanych na polskich "drogach", miły i fachowy personel, atrakcyjne ceny i przede wszystkim PROFESJONALIZM.

"Sunajski" nauczył mnie zasad kodeksu drogowego, prawidłowej techniki kierowania pojazdem i wykonywania manewrów.
Miałem ogromną przyjemność jazdy z Januszem. Wszystko ładnie i dobrze wytłumaczone, każdy element manewrów jak i jazdy zarówno w mieście jak i poza nim. Otrzymałem wiele cennych wskazówek, informacji które przydały się podczas trwania całego egzaminu ale myślę że na pewno wykorzystam je jeszcze nie jeden raz już jako Pan Kierowca :)

Jako dowód na skuteczny i wysoki poziom nauczania mogę napisać że z zupełnego nowicjusza i świeżaka Janusz zrobił kierowcę który śpiewająco zdał za PIERWSZYM RAZEM egzamin teoretyczny (72 pkt z 74 pkt na wymagane 68 pkt) oraz egzamin praktyczny.

Serdeczne podziękowania za całokształt współpracy, wyszkolenie i przygotowanie do jeżdżenia samochodem osobowym przesyła Marek :)

ps. Dziś odbieram lejce w urzędzie i wysyłam do Was moją żonę... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Marek współpraca z Tobą była przyjemnością. Zawsze zapraszamy na kawkę i ciasteczko! Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0