Gabinet Weterynaryjny Nordvet

Weterynarze

Gdańsk, Jaśkowa Dolina 101

od prawie 15 lat .... (1) od prawie 15 lat tylko ten weterynarz , każdym zwierzakiem Smokidwa super (1) Zarowno Pani jak i Pan doktor 100% profesjonalizmu. Polecam kazdemu Basia Weterynarze (1) Polecam, profesjonalna obsługa, Pani doktor z długoletnim stażem. Przystępne... Dana
Życzliwi i profesjonalni (1) Pani doktor i Pan doktor mają bardzo dobre podejście do zwierzaczka są... Joanna Zdecydowanie TAK (1) Chyba nie ma lepszych lekarzy w okolicy z całego serca polecam wszystkim... Marta świetny weterynarz , od lat korzystam (1) polecam , od lat 15 cały czas korzystam z usług , Nigdy sie nie zawiodłam Ella Super gabinet - stanowczo plecam (1) Zawsze miło, z szacunkiem, fachowo. Tylko tam chodzę z pieskiem od wielu lat... Daga_Ko Super weterynarz!! Polecam! (1) Można przyjść z psem, chomikiem, szczurem, kotem. Fachowa pomoc zawsze... Misia Polecam (1) jestem klientem od ponad 10 lat. Pani Małgosia jest genialna, profesjonalna,... maciek polecam (1) Korzystam od ponad 10 lat; leczenie kolejnych zwierząt w sposób uczciwy i w... g. Wspaniali ludzie (1) Właściwi ludzie na właściwym miejscu,polecam wszystkim właścicielom futerek.... Mx lek. wet. Urbanowski- Zdecydowanie polecam! (1) Do tego gabinetu weterynaryjnego trafiłam kilka lat temu. W tym czasie mój... Emilia Podziękowania (1) Chciałabym podziękować bardzo za uratowanie Klipsa. Psisko wyciągnięte już... JB Bardzo wdzięczni (1) Dzięki Pani doktor Barancewicz, mój pes uniknął niepotrzebnej operacji... Psiara Polecam z całego serca! (1) Jestem stałym klientem gabinetu od 6 lat. Nigdy się nie zawiodłem. Zawsze... Piotrek Lekarz z dużą wiedzą i wielkim sercem! (1) Polecamy bardzo gorąco usługi pani doktor M. Barancewicz - prowadzi naszego... Hades Sympatyczna Pani doktor (1) Dla mnie i mojego kotka najważniejsze jest żeby lekarz był uczciwy. Pani... Wioleta POLEcAM! (2) dzięki Pani Małgosi nasza psinka żyje :) tak ciężkiej operacji nikt się nie... M Polecam (1) Bardzo kompetentna, niezawodna i miła obsługa. Ksar Super (1) Wiele lat leczę wszystkie swoje koty i psa i jestem jak najbardziej... Renata