Beń Roman

Salony masażu Rehabilitacja

Sopot, Bitwy pod Płowcami 6A/18

Nadzwyczaj skuteczny masaż leczniczy (1) Wchodząc na stół do masażu z bólem w okolicach lędźwiowego odcinka kręgosłupa... Jaca To naprawdę działa! (1) Moja Żona od kilku lat cierpi na migrenowe bóle głowy, na które pomagają... Rafał Poczułam prawdziwą ulgę. (1) Do gabinetu przyjechałam z silnym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, z... Ewa L
Dobro trzeba reklamować. (1) Polecam osobom, które poszukują skutecznej pomocy. Pan Roman zaczyna od... Jarosław Szydłak Gorąco polecam!!! (1) Spędziłam 6 tygodni w szpitalu, a właściwie szpitalach, bo przeszłam przez... Wioleta Polecam masaże lecznicze, znika ból głowy ! (1) Bardzo polecam masaże lecznicze u Pana Romana Beń. Prowadzę siedzący tryb... Właścicielka kancelarii rachunko Ręce które leczą :) (1) Witam. Raczej nie mam w zwyczaju specjalnie sie fatygować i dawać oceny za... Ł.M masaż leczniczy (1) witajcie, pokrótce opiszę mój przypadek. Od kilku lat miałem poważne problemy... TOKAR Pan Roman dosłownie postawił mnie na nogi... (1) Kłopoty z kręgosłupem /bóle i ograniczenie ruchomości w odcinku... Kinga Polecam (1) Indywidualne podejście do pacjenta. Warto spróbować. Staram się chodzić... Jacek Polecam (1) Masażysta bardzo dobrze przygotowany. Posiada dużą wiedzę praktyczną, stara... Grzesiek Masaż leczniczy kręgosłupa (1) Ostry ból w okolicy lędźwiowo-krzyżowej. Ból ustąpił po pierwszym masażu.... Eulalia Bednarska DZIĘKUJĘ (1) MIAŁAM BÓLE KRĘGOSŁUPA PIERSIOWEGO ZAŻYWAŁAM DUŻO LEKÓW P/BÓLOWYCH OD KIEDY... Grażyna Problemy z kręgosłupem (1) Ktokolwiek ma problemy z kręgosłupem w 100% mogę polecić złote ręce pana... Jarek Wspaniali specjaliści. (1) Z usług zarówno pana Romana, jak i jego żony Joanny korzystam już od prawie... Paulina "ZBAWICIEL" (2) Człowiek który pozbawił mnie bólu i przywrócił do normalnego... Adam Fachowa pomoc - polecam (1) Korzystałam z pomocy, szczególnie w ostrych stanach bólowych rwy kulszowej i... Beata Masaż kręgosłupa - przyniósł ulgę (1) Siedzący tryb pracy z czasem może dać się we znaki i wywołać ból w okolicy... Marta Dawid - opinia (1) Korzystałem kilkakrotnie z usług Pana Romana i jestem bardzo... Dawid