Gaja Park

Temat dostępny też na forum: Gaja Park
Gaja Park powstanie w tzw. pasie nadmorskim, na dodatek w otoczeniu starodrzewu podworskiego parku Przymorze. Spacer na plażę z tego miejsca zajmuje kilka minut, a zielone otoczenie wokół zabudowy dawać będzie poczucie ciągłego obcowania z przyrodą (Gaja to w mitologii rzymskiej Matka Ziemia).

To lokalizacja, która sprzyjać będzie osobom, które cenią aktywne formy spędzania czasu i relaksu: ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Architekt nawymyślał, a wyszło jak zawsze

Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych lokalizacji w Trójmieście. Ale tak paskudnego projektu to dawno nie widziałem. Jasna część budynku to jeszcze ujdzie, ale te balkony i wypusty w sąsiednich budynkach.... Chyba, że architekt faktycznie chciał bardzo aktywnym sąsiadom dać możliwość skakania sobie z balkonu na balkon w ramach integracji.

Jakość terenów zielonych między budynkami poraża. Kilka ławeczek, pseudo dziedziniec, niestety najwyraźniej deweloper stwierdził: Dobra lokalizacja, więc nie muszę się starać i tak sprzedam jak ciepłe bułeczki.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 4

ceny od 27.750 za m2

mysle, ze malo kogo stac na zakup..... srednio to wyjdzie 30-35k za m2, plus hala, plus komorka, plus wykonczenie - cena kosmos
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gaja Park

Droga zielona będzie blisko. Szum jak przy obwodnicy.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

jak zaczną budować droge zieloną

to pod oknami bedzie sie działo oj bedzie i w czasie budowy i po budowie Nie wiem czy tam jest jakis sklep w poblizu żeby wyskoczyc cos dokupic ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miejsce fajne ale

Czy będzie fajne jak zbudują planowaną drogę zieloną ? może być szum na okrągło
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

dekorator wnętrz (16 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby polecić mi architekta wnętrz działającego na terenie trójmiasta? Chodzi nam o...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?