Big B - opinia (1) Rewelacja, obowiązkowo trzeba to odwiedzić.. Podróż w przeszłość i... Big B Michał - opinia (2) Galeria ta to cudowna odskocznia od codzienności i zgiełku ulicy. Przemiła i... Michał Jarek z Gdańska - opinia (2) Dziękuję że jesteście Zawsze jak jestem w pobliżu to chętnie Was odwiedzam Jarek z Gdańska
JK - opinia (1) Jedzenie bardzo dobre jak najbardziej polecam. Obsługa bardzo miła. JK Hania - opinia (1) Piękne prace, profesjonalna obsługa. Polecam Hania Tourist from Texas - opinia (1) Shamefull customer service. Ownen keep changing prices on items i was... Tourist from Texas Stała Klientka - opinia (1) Wspaniała galeria i właściciel, który zawsze chętnie doradzi a jak trzeba, to... Stała Klientka Kamila - opinia (1) W jednym miejscu tyle ciekawych obrazów i grafik. Bardzo profesjonalnie... Kamila Kacper - opinia (1) Niezwykle atrakcyjne wizualnie miejsce, w którym na co dzień pracuje nasz... Kacper Edyta - sąsiadka - opinia (1) Miejsce, które uwielbiam. Dobór artystów i sama przestrzeń na najwyższym... Edyta - sąsiadka Justyna - opinia (1) Klimatyczna galeria blisko Dworca Głównego. Bardzo dużo ciekawych obrazów i... Justyna wesolowski1980@gmail.com - opinia (1) Fantastyczne miejsce ! Gratuluje pomysłu i doboru artystów. wesolowski1980@gmail.com Jolanta - opinia (1) Niesamowite miejsce, wspaniali ludzie. Mam to szczęście, że dzięki nim nawet... Jolanta Marianna P - opinia (1) beautiful cozy artistic place with exelent localization and great collection... Marianna P Polecam (1) Byłam, widziałam. Male ale ciekawe miejsce. Zadowolona Profanacja jedzenia (1) Tatar mielony zamiast siekany. Potrawy przekombinowane. Comber jagnięcy nie... Jurek Stowarzyszenie o prawie 60-letniej tradycji (1) GTPS to Stowarzyszenie o prawie 60-letniej tradycji. Urokliwa kamienica przy... Marta Jaszewska Kultura gdańska i nie tylko. (1) Świetne wystawy plastyczne, imprezy muzyczne i literackie. Wysoki poziom... Stanisław Nieprawdopodobne miejsce (1) Dużym zaskoczeniem jest , ze na wiosce z dala od wielkomiejskiego zgiełku... slodki kuba Ciekawe miejsce z niesympatyczna dyrektor (1) Ciekawe miejsce z niesympatyczna osoba kierujaca Pania Bigos . Chcialem... Arkadiusz Gawecki