Janina - ocena (1) Pan Mateusz to złoto że też ja nie mam takiego wspaniałego syna Janina Magda - ocena (1) Profesjonalni terapeuci, którzy podchodzą do pacjenta indywidualnie,... Magda Aleksandra - ocena (1) Dzięki Mateuszowi pożegnałam się z bólem. Świetny fachowiec do którego na... Aleksandra
Dejw - ocena (1) Ręce rehabilitantów z Garden Clinic czynią cuda. Profesjonalne podejście do... Dejw Mariusz - ocena (1) Polecam! Wiedza i doświadczenie robią swoje! Polecam Mateusza! Mariusz p10tr3k - ocena (1) Piękna strefa saun, super ze basen jest dostępny dla wszystkich. Mega ładnie... p10tr3k Agnieszka - ocena (1) Jestem zachwycona miejscem oraz atmosferą. Kadra bardzo pomocna. Polecam Agnieszka Magda - ocena (1) Strefa fitness w Garden Clinic jest na najwyższym poziomie. Szczególnie... Magda Karolina.x - ocena (1) Do odwiedzenia siłowni skłoniła mnie promocyjna oferta wejścia za 1 zł.... Karolina.x em - ocena (2) obiekt bardzo ładny zajęcia super ale pani recepcjonistki tragedia,człowiek... em Maci3k - ocena (1) Czysta siłownia, bardzo przyjemni trenerzy- zawsze jest ktoś kto pomoże. Cena... Maci3k Gerbiusz - ocena (1) Bardzo ładny klub, świetna obsługa, czysto, piękne sauny Gerbiusz Mike3City - ocena (1) Dzięki ekipie Fizjo z Gardena uciekłem spod skalpela. Wiedzą co robią Mike3City Magdalena - ocena (1) Najlepsza rehabilitacja w Trójmieście Magdalena Tomasz - ocena (1) Bardzo skuteczna profesjonalna i bardzo sympatyczna kadra Tomasz Magdalena - ocena (1) Pełen profesjonalizm . Magdalena Andrzej - ocena (1) Wspaniała kadra fizjoterapeutów postawiła mnie szybko na nogi. Andrzej Piotr - ocena (1) Bardzo miła atmosfera i kompetentni specjalisci Piotr Barbara - ocena (1) Pełen profesjonalizm Pan Mateusz jest najlepszym fizjoterapeutą u jakiego... Barbara Marta - ocena (1) Świetni specjaliści, bardzo ładny obiekt! Marta