Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Temat dostępny też na forum: Wesele
szukamy z moim przyszłym mężem dobrej jakości garnituru.... czy ktoś coś wie??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Proponuję przejść się po sklepach. Mają dobre gatunkowo garnitury, a i na promocje niezłe można czasami trafić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

a jakieś konkretne sklepy? nie chcę chodzić po wszystkich nawet nie mam na to czasu ostatnio słyszałam coś o Albione wiecie coś na ten temat?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

podobno w Skórczu jest sklep z tanimi, dobrymi garniturami..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

A dokładniej ?? możesz podać jakąś nazwę tego sklepu?
interesuje mnie bardziej coś bliżej trójmiasta ale może i tam się wybierzemy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

W Fashion House jest sporo sklepów z garniturami (np. Lavard). Jest tam duży wybór. Może w Pawo w Alfie Centrum. Też ostatnio były promocje - my tam kupowaliśmy garnitur. Na pewno coś znajdziecie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

troche daleko tam :) ale wybór ogromny :)
Skórcz, ul Parkowa 1
http://www.bonusmg.pl
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Garnitur zamawiałem http://p6stwola.pl/kupno-welny-na-garnitur/ świetny wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Ja powiem tak a propo skurcza:

Jechałem około 150 kilometrów(w dwie strony), co mnie wyszło mniej lub więcej 60 zl za paliwo, by zobaczyc wiejski sklep, z 20 rodzajami garniturówi(może 30), wszystkie w tym samym stylu, jedyna zaleta to że chyba w każdym rozmiarze. No i może Cena. Wszystkie bardzo podobny krój, który mi totalnie nie lezał(choćby pierwsza cecha to że wszystkie miały połysk), a jak powiedziałem kolor(ciemny grafik) to Pani mi jeden garnitur pokazała i koniec. Zwiedzenie sklepu zajeło maks 5 minut !

Byłem naprawde zawiedziony, jako że tutaj na forum czytałem jaki to nie skórcz. Wracając pojechałem do fashion hause, gdzie obszedłem 7 sklepów, z czego dwa razy obsługa skakała przy mnie, raz rzeczywiście skorzystałem i już mam idealny garnitur za około 1000 zł(choć widziałem takie spokojnie za około 600-700).

Podsumowując: Jeśli chcesz mocno zaoszczędzić, ale jesteś gotowy na byle jaki garnitur, to jedź do skurcza. Albo lepiej jedź do Centrum Młyn w Gdańsku albo do Hrobrego, tam jest podobny wybór i podejżewam cena.

Żadko pisze negatywne opinie, ale tym razem wyjazd do skurcza był kompletną klapą i zmotywowałem się by inni nie tracili porządnej kasy na paliwo. Swoją drogą rodzinka do teraz się ze mnie, pozytywnie ale nabija.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

A gdzie kupiłeś swój garnitur? I w których sklepach ekspedientki cię tak obskoczyły?? To chyba dobrze o tych sklepach świadczy... chciałabym je odwiedzić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

zależy mi na garniturze 100% wełna słyszałam, że takie są najlepsze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

No właśnie w końcu kupiłem 100%, ale tylko w ostatnim takie znalazłem. Najpierw byłem w Lancerto, to był pierwszy sklep i Pani mnie ubrała od góry do dołu. Dała koszule, buty, krawat do tego garnituru, ogólnie wszystko. Wełna była 90%, ale garnitór był za 700zł. Ogólnie od razu powiedziała co trzeba poprawić itd.
Potem długo chodziłem po drodze i raczej słabo było, jakościowo, zdażały się jeszcze 90%, ale żadko, i obsługa mnie traktowała jak w sklepie z zwykłymi ciuchami( w czymś mogę pomóc? Grafitowy garnitu? Tu Pan ma niech Pan przymierzy. - I na tym koniec)
Aż gdzieś w połowie znaleźliśmy sklep z targów, gdzie mieliśmy 10% zniżki. GIACOMO CONTI. Na początku myślałem że Pani mnie tak znowu na odwal obsłuży, ale po chwili zaproponowała że da koszule, potem buty, pasek itd. Przynosiła wszystko, jak było coś za małe, inny kolor itp. No i trafiłem na idealnie leżący garniak, dodała odpowiednie spodnie. Powiedziała jakie zamierza poprawki(które są w cenie jak i ala gwarancja, czyli do roku masz za darmo poprawkę(tak żeby przed ślubem ewentualnie poprawić jak się postura zmieni)) i się zdecydowałem. Jako że miałem 10% zniżki kupiłem też pasek, spinki. Trochę mnie Pani naciągneła, bo wydawało mi się że garniak(razem ze spodniami) jest za 900 zł, ale okazało się że był za prawie 800, ale bez spodni(które kosztowały 350 i na nie nie było zniżki). Więc ktoś ma sztywny plan na koszta musi uważać. Ale obsługa była rzeczywiście genialna. No i garnitur był 100% wełny, ale jak Pani nam wytłumaczyła(to już w pierwszym sklepie), ważna jest też drugi atrybut, skrętność garnituru(nie pamiętam już wartości, dobry garnitur to chyba 120 około).
Ogólnie przeszliśmy się jeszcze do końca, ale już dalej nic nas nie zachwyciło więc nawet nie przymierzałem.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

jeśli chodzi o skrętność to 130 i wyżej to są garnitury wysoko skrętne i się nie gniotą... chodziliśmy po kilku sklepach w galerii bałtyckiej i powiem Wam, że sprzedawcy są jak za karę... nawet jak nam się coś spodobało to przez atmosferę w sklepie nic nie kupiliśmy... nie byliśmy jeszcze w Fashion House. Słyszałam o Giacomo Conti ale wiem, że tam tak jak napisałeś sprzedawcy trochę oszukują z ceną... sam powiedziałeś... ja i tak na garnitur chcę przeznaczyć około 2000 zł z dodatkami. Znajomi mówili coś o Albione podobno kupili tam fajny garnitur slim 160 skrętu... jak coś ktoś słyszał o tym sklepie w Fashion to proszę o info...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Odradzam garnitury marki ALBIONE. Kupiliśmy z mężem piękny garnitur na nasz ślub i wesele. Leżał super. Spodnie zmechaciły się w kroku już po pierwszym użyciu i to tak konkretnie, że po kolejnym razie zrobiłaby się siatka, a potem dziura. Reklamację odrzucono, podając uzasadnienie- złe użytkowanie (garnitury nie są przeznaczone na okazje typu przyjęcia weselnie, podczas których mężczyzna może się spocić!!!) oraz zasugerowano, że mój mąż miał źle dobrane spodnie do swojej nietypowej (WTF???) sylwetki. Od czego są więc te miłe panie w sklepie, które doskonale wiedziały na jaką okazję kupujemy garnitur ?? Na jednej ze stron z opiniami znalazłam opisaną dokładnie taką samą sytuację (wpis z 2013 roku), czyli nasz przypadek nie jest odosobniony, ale będziemy walczyć, bo 1400 zł za garnitur na jeden raz to dużo za dużo !!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Jesli maz ma tendencje do przecierania spodni w kroku i kupuje za ciasne to na wlasna odpowiedzialnosc a nie srzedawcy. Garnitury Albione cechuje najwyzsza jakosc wykonania dzięki czemu pięknie leżą i dobrze dobrane sluza na lata. Jesli ktos kupuje leginsy to niech się nie dziwi, ze puszczaja a nie obraza marke.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Czy udało się Pani wygrać z Albione?
Mąż kupił garnitur za 1400 złotych i po trzech miesiącach spodnie przetarte w kroku, a nie chodzi w nim na co dzień! Spodnie nie są obcisłe, a luźne. Z dużo tańszymi garniturami nie było tego problemu. Również zamierzam reklamować ten garnitur bo za takie pieniądze wciskać ludziom takie coś.. ;/
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wychodzi na to że spodnie były za wysoko podciągane. Doskonale wiemy ,że mężczyźni tak lubią. Mój mąż też tak miał i sprawdzają się tylko garnitury z domieszką poliestru najlepiej 50% . Założył go tylko raz i powiedział ,że nie da się nosić czegoś co nie jest z wełny 100%.
Tylko taki garnitur jest oddychający. Zatem trzeba wybrać dla siebie opcję najlepszą z poliestrem trwalszy a jednocześnie nie oddychający , gruby, sztywny nie komfortowy. Bądź wełna 100 % i nosić nieco niżej .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

W mojej ocenie ta marka (ALBIONE) to dramat!!! po miesiącu spodnie kosztujące ponad 250 zł przetarły się na szalówkach! reklamacja odrzucona z powodu tego ze uszkodzenie jest mechaniczne od paska. Pani w sklepie na samym etapie reklamowania poinformowała mnie ze reklamacja nie będzie uznana i że stało się tak ponieważ siedziałem w spodniach :), nie wspominając już o tym że była całkiem zła że przyszedł ktoś z reklamacją gdy klienci w sklepie oglądają towar:P. W spodniach innych marek nigdy się to nie stało a niektóre maja po 5 lat. To moje subiektywne zdanie, nie mniej ja więcej nie zaryzykuje takich pieniędzy na tą markę. Uważam że za taką kasę dostałem jakość bazarową. pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Ja byłem świadkiem na weselu brata. Zależało mi na kupnie nowego, dobrego garnituru. Niby mamy w Trójmieście sporo sklepów, ale jak poszukałem to niczego dla siebie nie znalazłem. Kolega polecił mi Vizarro w Toruniu. Postanowiłem tam pojechać i rzeczywiście ten sklep miał mi do zaoferowania sporo niezłych garniturów. Obsługa skutecznie doradziła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Szanowny Panie jest nam bardzo przykro, że oczernia pan nasz sklep i obraża całą rzeszę naszych klientów
Gdyby faktycznie Pan nas odwiedził, na pewno wiedział by, że nazwę naszej miejscowości piszę się przez ó (Skórcz nie Skurcz), a nasz 400 m. sklep znajduje się w pięknie odrestaurowanym, zabytkowym młynie i w niczym nie przypomina wiejskiego sklepu .
Garniturów z połyskiem nie mamy już od 3 lat. W zamian możemy zaproponować Panu 6 rodzajów smokingów oraz kilkanaście rodzajów garniturów w odcieniu granatowym i czarnym.
Jeśli będzie Pan chciał się do nas wybrać to proszę zadzwonić (tel podany na stronie) , a umówimy się z Panem indywidualnie, poza godzinami pracy naszej firmy. Któraś z naszych przemiłych pracownic poświęci panu tyle czasu ile będzie pan potrzebował, na pewno nie starczy na to 5 minut, które zamierza pan przeznaczyć. Proszę pamiętać, że garnitur to tylko jeden z elementów ubioru pana młodego. Mamy też do wyboru 25 rodzajów koszul ślubnych, 110 rodzajów butów skórzanych, wiele dodatków ślubnych, w tym tylko około 100 rodzajów muszek slbubnych. Dopiero kompletnie ubrany będzie mógł pan ocenić swój wygląd i efekty naszej pracy.

Gwarantujemy panu, że za 1000 zł, który wydał pan na zakup garnituru, kupi Pan u nas smoking, koszulę śubną, skórzane buty( które możemy zrobić specjalnie na pana życzenie i wedle pana pomysłu), muchę i skórzany pasek. Całość uszyta i wyprodukowana, w najlepszych polskich firmach. Po rabatach, które panu udzielimy starczy jeszcze na paliwo i kolację z narzeczoną. Nie jesteśmy instytucją charytatywną, ani Świętym Mikołajem, niższe ceny biorą się tylko stąd, że nie płacimy drogich czynszów, które ukryte w cenie produktu pokrywa Klient.
Pozdrawiamy Kupców i Przedsiębiorców z Centrów Młyn w Gdańsku i Chrobry, których nie omieszkał pan obrazić.

Nasza bogatą ofertę mogą państwo sami ocenić na naszej stronie http://www.bonusmg.pl lub odwiedzić nas w siedzibie naszej firmy, bądź na targach ślubnych 2014/2015 w Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Elblągu, Tczewie, gdzie będziemy się wystawiać

Z poważaniem właściciele firmu BONUS M.G. SC
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

bo ty kij wie czego szukasz kolego ja byłem tam i szok wybór wieki chyba 1000 sztuk tam jest więc nie pisz ze tam jest lipa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Nieprawda że to wiejski sklep, jest wspaniały i klimatyczny.
Byłam wczoraj z mężem kupić garnitur sprawnie poszło wybraliśmy kilka do przymierzenia z naprawdę szerokiego wyboru.
Obsługa co prawda nie obskoczyła nas ale to zrozumiałe jak się ma tak wielu klientów, trzeba poczekać na swoją kolej, ale jak już się nami zajęto to pierwsza klasa, dopasują każdą część garnituru jeśli coś nie pasuje.
Tam nikt nie siedzi i nie czyta gazety jak to by było w wiejskim sklepie który nie ma co robić, polecam naprawdę warto się tam wybrać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Nie zgodzę się z tą opinią. Sklep jest ogromny i wybór również. Kupowałem garnitur i jestem bardzo zadowolony, cena + wygląd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Zgadzam się całkowicie, po pytaniu o smoking z wełny, to nie mamy, ale możemy zaproponować jeden model 70% do 30 % poliestru. Właśnie zamierzam jechać do Fashion House'a
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Ja polecam Vistulę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

mój narzeczony zdecydował się na giacomo conti dodatkowo wyszło taniej, bo mielismy kupon rabt
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

my tez sie włąsnie zastanawiamy nad giacomo i nawet mierzylismy, spoko, a skad miałas rabat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

można ściagnać http://organizerslubny24.pl/blog/47/giacomo-conti-kupon-rabatowy-
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

dzięki za stronkę i infor
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

nie ma sprawy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Mój narzeczony kupił garnitur w Albione, bardzo miła obsluga, garnitur tez jest świetny i mówi, że bardzo wygodny. Także polecam:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Szczerze odradzam garnitury marki ALBIONE. Sytuacja opisana kilka postów wyżej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Moim zdaniem eleganckie garnitury maja w eldorado w Carrefour na morenie maja super sprzedawce wspaniale dobiera garnitury do sylwetki kupilismy dwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Hala Targowa sklep 30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Dziś moge polecić Bonsung w Skórczu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Uszyj u Dziekońskiego w Gdańsku.

zobacz jaki garnitur miał koleś, właśnie od niego

https://www.youtube.com/watch?v=6cPViI9vAsw
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Odważny koleś :) i tolerancyjna żona :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

A gdzie uszyć na miarę? Niestety nigdzie nie możemy dopasować i jesteśmy zmuszeni uszyć. Vistula szyje z gotowych materiałow - czyli przerabia, a kobietka z klifu z jakiegoś drogiego sklepiku wmawiała nam niebieski bo niby każdy taki nosi?! Ktoś poleci męskiego krawca od garniturów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Tak jak wyżej napisane -Dziekoński, jest znany z bardzo dobrego szycia na miarę garniturów... Z tego co pamietam to Gdańsk Wrzeszcz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Jedź do Skórcza mają tam z 3000 garniturów. Zdziwiłbym się jakby cię nie ubrali. Telefon masz na ich stronie bonusmg.pl
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

też polecam garnitury ze Skórcza, byłam bardzo sceptycznie nastawiona ale kupiliśmy wszystko od butów po spinki do mankietów za niewielkie pieniądze
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Nie chodzi mi o koszta, tylko o dobry garnitur, który będzie pasował. Niestety mój narzeczony ma taka figurę, że na pewno nie dopasujemy nawet w tym reklamowanym Skórczu garnituru. Byłam za to na prywatnej konsultacji z szyciem na miarę, dzięki dziewczyny za polecenie krawca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

w salonach Bytom jest teraz promocja, do garnituru dostajesz koszulę, buty, pasek i krawat. Można też uszyć kamizelkę na zamówienie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

dzięki za info!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Moj Mąż miał smoking z pakko rabanne!! Namowcie swoich narzeczonych na standardowy smoking! Nie moglam od mojego chlopa wzroku oderwac:D:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Tylko jeśli smoking, to dopiero jak jest ciemno ;) a wcześniej coś innego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

czemu jak jest ciemno?:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Tweety89 tak jest zgodnie z kanonem mody męskiej. Zgodnie z kanonem mody męskiej jest założenie do garnituru męskiego ślubnego TYLKO ŚNIEŻNOBIAŁEJ koszuli. Ja nie mogłam się na to zgodzić, bo moja suknia była IVORY i miałam gdzieś kanon, ale musiałam z mężem i przede wszystkim świadkiem, który własnie zna się bardzo na standardach mody męskiej przeprowadzić małą "wojenkę".
Ale co do jakości polecam w imieniu męża garnitur z w sklepie BRAND w fashion house. Właśnie 100% wełna skrętność już nie pamiętam ale wysoka do tego wszytskie dodatki oprócz butow tam kupilismy. Wyszło ok 1700 zł.
Można znaleźć tańsze, ale własnie nie 100% wełna.
Powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Ja też z czystym sumieniem mogę polecić BonusMg w Skróczu. Kupiliśmy tam 3 garnitury, ze wszystkimi dodatkami. Przede wszystkim profesjonalna i sympatyczna obsługa, (nic na siłę), wysokiej jakości garnitury (kupowaliśmy już drugi raz) i bardzo atrakcyjna cena :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

My również polecamy! Garnitury, koszule itp. tylko tam :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Mój mąż miał garnitur z Giacomo Conti - wyglądał super! Nawet przy większych zakupach dostaliśmy dużo rabatu np. skarpetki gratis, jedna koszula za złotówkę, na marynarkę też chyba 200zł rabatu.
Ubierał sie tam cały: garnitur (już jakiś lepszy jakościowo), 3 koszule (2 białe + 1 na poprawiny) buty - lakierki (mówił ze super wygodne) skarpetki, szeroki pas + muche, krawat, pasek. Za całość daliśmy niecałe 2500zł. Świadek kupował swój garnitur też tam i zapłacił z koszulą 800zł. Oboje super wyglądali :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Witam. Byliśmy z narzeczonym w Skórczu w BonusMG. Czytam te wszystkie idealne opinie i stwierdzam, że muszę napisać coś od siebie. Obsługa pozostawia wiele do życzenia - są to młodzi ludzie(nie, żebym miała coś przeciwko, ponieważ są młodzi...), którzy zachowują się jakby byli tam sami. Głośno się śmieją, komentują. Biorąc pod uwagę, że ludzie przyjeżdzają tam po garnitury na wyjątkową okazję i zostawiają niemałe pieniądze, obsługa mogła by być bardziej na poziomie.(Przepraszam,nie chcę nikogo urazić, opisuję osobisty odbiór wizyty w ww salonie). Chłopak, który nas obsługiwał, na siłę twierdził, że koszula jest dobra, mimo, że była za mała, mocno obciskała. Spodnie też, twierdził, że są ok, mimo, że było widać że są za małe (za krótkie i za wąskie). To co najbardziej mi się nie podobało, to fakt, że chłopak nam podawał same najdroższe rzeczy - buty najdroższe, koszula tak samo, garnitur. Rozumiem, że pewnie pracodawca płaci prowizję od sprzedaży (osobiście uważam, że to dobry sposób motywowania), ale bez przesady - po to tyle tam tego jest, żeby móc obejrzeć i zdecydować. Jeśli chodzi o sam salon to nie mam nic do zarzucenia, miejsca jest dużo, wybór garniturów bardzo duży. Czy ceny jakoś szczególnie niskie? Nie wydaje mi się. Oczywiście nie porównuję cen do Vistuli, Lavard'a itp., itd. Garnitur jaki wybraliśmy kosztował 699 zł. Plus koszula x2, buty, mucha, pasek to jest >1100zł. Niby niewiele - czytając, że niektórzy wydają na taki zestaw 2500-4000zł. Jednak szukając opinii o tym miejscu naczytałam się jak to nie jest tanio... Ogólnie podsumowując-z garnituru jesteśmy zadowoleni, narzeczony prezentuje się korzystnie. Warto jechać, chociażby zobaczyć, bo wybór jest bardzo duży, różne fasony, kolory.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

W salonie Bonusmg pracuje bardzo dużo pracowników, są to głównie młodzi ludzie ( najczęściej studenci), możemy jednak zagwarantować, że są bardzo dobrze przeszkoleni i doskonale znają się na tym co robią. Jednym z naszych priorytetów jest to, żeby żaden klient nie czekał na obsługę. W okresach, kiedy jest w naszym salonie mniej klientów, sprzedawcy rozmawiają ze sobą i mogo się zdażyć, że byli odrobine za głośni ( dziękujemy za taką uwagę, poprawimy to w najbliższym czasie i przepraszamy za takie zachowanie). Obecnie w modzie panuje tendencja ubierania się w bardzo dopasowane garnitury, koszule. Staramy się by nasza odzież leżała idealnie, tak bardzo jak klient jest to w stanie zaakceptować. Ostateczna decyzja zawsze należy do klienta, na jego żądanie zamieniamy i przerabiamy spodnie tak jak on sobie tego życzy. Do wyboru klient ma obecnie 50 rodzaji garniturów i 200 modeli butów. Z wyjątkiem jednego garnituru, który kosztuje w naszym salonie 450 zł, pozostałe kosztują 370-420 zł. W cenie 699 zł mamy tylko 3 rodzaje naszych najlepszych smokingów. Jeśli ubieralmy pana mlodego, to naturalnie nasz pracownik proponuje nasze najlepsze produkty. Pan młody jest dla nas najbardziej priorytetowym klientem i zawsze staramy się ubrać go jak najlepiej . Jeśli mamy sygnały od klienta, że ma ograniczony budżet na swój ubiór możemy go ubrać bardzo elegancko za 763 zł. ( garnitur 370, koszula 79, buty 199, mucha 35, pasek 45, spinki 35 zł. - rabat). Nasi pracownicy mogą liczyć na premie, nie mają jednak one nic wspólnego z towarem, który proponują klientom. Nasz towar produkujemy w najlepszych polskich szwalniach, które szyją dla najlepszych polskich i zagranicznych marek. Reasumując bardzo przepraszamy za słabszą obsługę z naszej strony i w przyszłości zapraszamy na nasze indywidualne spotkania w niedziele( umawiane telefonicznie). Proszę w przyszłośc określić budżet, a postaramy się ubrać pana jak najlepiej w wymienionej kwocie. Ps Zdjęcia i ceny naszych produktów dostępne są na naszej stronie bonusmg.pl i fb Bonusmg. Pozdrawiamy właściciele Bonusmg
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Ja polecam BYTOM. Mają świetne garnitury , super gatunkowo. Dużo promocji. My kupiliśmy garnitur za 1000zł , a do tego, krawat, koszula i pasek skórzany gratis. Profesjonalna obsługa w salonie.

Dużo sklepów z garniturami jest w Fashion House- cały dzień przymierzania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

ja polecam Kubenz w Fashion House, duzy wybor garniturow, obsluga pierwsza klasa ,nie wciskaja kitu, nigdzie tak sie nami nie zajeli ...od wejscia mila atmosfera, nikt tam nie pracuje za kare, ceny ''do dogadania'' znizka na garnitur , koszula za polowe ceny i krawat w prezencie i jeszcze bon na kolejne zakupy. maja duzo marynarek , spodni tak na codzien, wiec to na pewno nie byly ostanie zakupy w tym sklepie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ceny owszem świetne ale jakość pozostawia wiele do życzenia.
Z takiej samej tkaniny znajdziesz garnitur na giełdzie w Pruszczu Gdański ale tam zapłacisz 350 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Kubenz, Lavard, Lancerto, Próchnik. W Fashion House jest kilka sklepów godnych polecenia...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

My z mężem do ślubu kupowaliśmy garnitur marki lancerto. Tutaj http://czops.pl/lancerto przeglądając net znalazłam jakieś opinie powinny się przydać osobom niezdecydowanym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Wszystko zależy, czy na co dzień chodzisz w garniturze. Jeśli zdarza Ci się, może warto poszukać idealnego garnituru zagranicą. Wystarczy sprawdzić kurs Euro http://www.trejdoo.com/wymiana-walut i można jechać do Berlina albo Paryża na weekend.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Sugeruję zajrzeć sobie do sklepu Lancerto:
https://www.lancerto.com/marynarki.html

W korzystnej cenie można sobie u nich zamówić marynarki oraz garnitury. Zerknijcie sobie równeiż do ich bloga poniewaz jest tam kilka informacji na ktore warto jest zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego stroju.

Najlepiej jest postawić na klasyczną eleganckę. Garnitur najbardziej praktyczny to nie czarny ale granatowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Vistula:) Sprawdził się i na ślubie, i na wielu uroczystościach już po nim.

I popieram przedmówczynię w kwestii koloru ;-) Czarny kolor na ślubie wygląda w moim odczuciu zbyt "pogrzebowo" ( ale o gustach się nie dyskutuje, więc nie będę rozwijać tego tematu ;-))
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja miałam problem żeby znaleźć garnitur ślubny dla mojego narzeczonego, jest wybredny i do tego dość "postawny" :) Pamiętam ze bardzo długo szukaliśmy aż trafiliśmy do Giacomo i tam coś wybrał a do tego była możliwość przeróbek krawieckich i dopasowania wiec z czystym sumieniem polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tez polecam Giacomo, duży wybór, miła obsługa, umieją doradzić dopasować kolorystycznie wszystko, no widać ze Panie znają się na tym co robią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na pewno znają się na reklamie, skoro dwie osoby o różnych nickach piszą w tym samym czasie z tego samego IP :D

Salon faktycznie niezły, bardzo bogaty wybór, choć mój obecny Mąż akurat niczego tam dla siebie nie znalazł. Ale obsługa rzeczywiście bez zarzutu :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja szyłem u Dziekońskiego we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak Wygląda temat jakości w Vistuli ? Tam chyba nie rozdzielają zestawów. U mnie potrzebne są spodnie w innym rozmiarze niż marynarka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak byłem świadkiem u kumpla, to zamawiałem tutaj. Wybrałem granatowy, bo podobno modne są w tym sezonie. Przyszedł naprawdę dobrej jakości, nie jakaś chińska szmatka, więc jeszcze na kilka imprez będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krakowska forma newmen style, polecam ich, szyją na miarę, mają sieć salonów w całej polsce, oraz sklep internetowy:
http://www.sklep.newmen.eu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój mąż kupił garnitur w Evicie w Katowicach jest z niego bardzo zadowolony :) Taki fajny dopasowany materiał też dobrej jakości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam https://krawieczdojazdem.pl , oferują garnitury na miarę klasy PREMIUM w przyzwoitych pieniądzach !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam noor.pl - mają w dobrej cenie bardzo ładne i dobrze skrojone garnitury męskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja swój kupowałem w warszawskim salonie Roland na Al. KEN. Jest bardzo dobrze skrojony, dzięki czemu leży jak ulał. Cena bardzo w porządku, a do tego materiały są polskie i szycie też było w Polsce. Porządna robota jednym słowem, a nie jakiś chiński bubel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W internecie da się też kupić dobrej jakości garnitury. Na jakie stawiacie? Patrzyliśmy tutaj http://oplacalnie.pl/kubenz na takie. Jest dzisiaj mnóstwo wzorów i kolorów garniturów. Fajnie, że da się też taki zamówić w sieci. Można dobrać sobie odpowiedni do swojej sylwetki. Jaki wam pasuje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że najrozsądniej byłoby zdecydować się na zakup garnituru na wymiar. Takie jest przynajmniej moje zdanie... Gdy już zostanie uszyty, warto byłoby zadbać o wysokiej jakości męską biżuterię. Na myśli mam głównie spinki do mankietów i krawatów. Jednym ze sklepów internetowych który zajmuje się ich sprzedażą jest https://e-spinki.pl/pl/c/Spinki-do-mankietow-Motoryzacyjne/25 - w jego ofercie można znaleźć nawet spinki tematyczne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma to jak darmowa reklama :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Nie polecam garniturów firmy Kubenz. Kupiłem garnitur Lincoln. Wygląda dobrze, jednak problem zaczął się po pierwszym małym deszczu. Na garniturze zostają nieusuwalne plamy z wody. Reklamowałem, wymienili. Co z tego, jeżeli następny wykonany jest z tego samego materiału. Robiłem co mogłem, sprawdzałem dzień wcześniej pogodę. Jednak nie wszystkie daty spotkań, w których muszę uczestniczyć zależą ode mnie. I traf chciał znów deszcz. Sytuacja się powtórzyła. Tylko teraz po dwukrotnej mailowej próbie kontaktu z działem reklamacji Kubenz jest cisza. Sprawa oprze się prawdopodobnie o rzecznika konsumentów. Kubenz - stanowczo odradzam.
PS.
Wątek ze sprawdzaniem pogody to oczywiście żart. Nie o to chyba nam chodzi kupując produkt marki, która pretenduje do miana prestiżowej żeby zastanawiać się czy mogę wyjść w ubraniu w czasie deszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Czy odmówiono Panu przyjęcia powtórnej reklamacji? Czy nie mógł Pan wymienić na inny model garnituru?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tym wspomniałem już wcześniej, tanio ale jakość pozostawia wiele do życzenia.
Reklamę mają może dobrą ale warto spojrzeć na tkaninę. Na garnitur nie oszczędzajmy. Patrzmy z czego jest wykonany.
Najlepiej 100 % wełny. Są one lżejsze i bardziej elastyczne. Te, które posiadają choć 10 % poliestru są sztywniejsze , grubsze . Warto porównać 100% z 90 % wełny(założyć i przekonać się) Już nie wspomnę o tych, które mają więcej poliestru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Albione najlepsza obsługa. Wchodząc do tego salonu nie musisz się martwić o to ,że nie znasz swojego rozmiaru.
Sprzedawca sam potrafi ocenić i dobrać poprawnie rozmiar.
Od razu widać ,że te Panie przeszły odpowiednie szkolenie i umiejętnie dopasowują garnitur, marynarki sport itp.
Bardzo ważną rzeczą jest to że robią dekomplety, zatem można dopasować sobie górę i dół indywidualnie.
Ja mam górę większą , dół nieco mniejszy. Rzadko w którym salonie można tak zadziałać.
Kupuję garnitury bardzo często i tam wracam za każdy razem. Dobra tkanina, świetna obsługa.
Nie szukam innego salonu bo szkoda czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zamów z Roland Moda Męska. Ja kupowałem u nich w salonie garnitur ale mają też sklep online więc bez problemu możesz zamówić przez internet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też ich polecam. Mają świetne garnitury. I jakość i taki generalny wygląd - klasa sama w sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie garnitur może być nawet noszony wcześniej. Ale najważniejsze są dodatki- fajny zegarek w stylu xonix i ładny krawat to podstawa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja osobiście polecam sklep Kubenz w galerii Riviera. Panie ,które tam pracują super miłe i widać że znają się na rzeczy. Doradzą i co najważniejsze nie wpychają na siłę. Kupiłem garnitur w zestawie, wrócę po kolejne! Jak garnitur to tylko tam i z tą obsługą!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na rozwód kupiłem garnitur z Pako Lorente, żeby nie był taki sam jak na ślubie. Przyda się też na inne okazje. Garnitur jest bardzo elegancki. Polecam Pako, mają też fajne koszule :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre garnitury można znaleźć w Pako Lorente. Materiał jest bardzo dobry, jesli juz mialbym wydawac na garnitur to z Pako. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja kupiłem w Pako Lorente swój, mam juz 2 lata, nadal używam, nadaje się na różne okazje, uniwersalny garnitur :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

znam ten salon i mogę polecić, mają solidne materiały koszul, garnitury tez nie są złe, warto zainwestowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój mąż kupił świetny garnitur w Pako Lorente. Wszyscy na naszym ślubie byli zachwyceni naszymi kreacjami,a mężczyźni potem papugowali ten garnitur na swoich weselach lub innych uroczystościach. Polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Garnitur ślubny dobrej jakości gdzie mogę kupić???

Generalnie kupuje tam sporadycznie ubrania półformalne, zacznę od wady gdy kupiłem buty nie mało kosztowały bo 500zl to służyły mi rok ściera się podeszwa i nie jest aż tak wysokiej jakości jak w gino rossi. To tyle z wad, zalety zdecydowanie spodnie i koszule są wyśmienite jakość w dodatku wygląd dopasowanie od ciała jest świetny ważne jest aby nie kupować z przecen po 150-200 zł bo są trochę gorsze. Ale mogę zapewnić że koszule i spodnie standardowo po 300 zł będą długo i dobrze służyły. Co do kurtki kupiłem przejściowa mam ja 3 lata jest idealna z koszulka swetrem czy koszula. Odnoście swetrów również polecam kaszmirowy bardzo ciepły a lekkie ślady zużycia pojawiły się na plecach ale można zauważyć z bardzo bliska po ponad roku noszenia. Generalnie bardzo polecam ta markę jak i ginno rossi, napomnę ze przy zakupach w okolicach tysiąca śmiało pytajcie o zniżkę panie są bardzo miłe i na pewno obniża cenę z 50-100 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawdz sobie https://filiplebelt.com/ jeden z mniej znanych, ale za to dobrych jakosciowo dobrych garnuturow. Szczegolnie ze to sa stosunkowo tanie garnitury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam garnitur męski radom fular . Posiadają szeroki wybór garniturów o wysokiej jakości . Wszystkie ich produkty są od polskich producentów. Sympatyczna obsługa skaczą w około kupującego aż miło. Poczułem się jak w jakimś paryskim salonie mody. Wysokiej jakości produkty, atrakcyjne ceny oraz przemiła obsługa tworzą salon idealny. Prowadzą również sprzedaż wysyłkową wystarczy zadzwonić https://fularradom.pl/garnitury_radom/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zwrócić uwagę na garnitury lavard, ich jakość jest naprawdę bardzo dobra, a cena nie jest wysoka. Mój mąż już od jakiegoś czasu garnitury kupuję tylko u nich i jest bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamawiałem http://nerodigital.pl/marynarka-wykonana-z-lnu/ wykonana perfekcyjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo firm na pewno będzie musiało wam pomóc przy organizacji wesela;) Ja już mam sporo za sobą na całe szczęście. NA stronie https://szykownie.com.pl/ znalazłam super dekoracje i napisy podświetlane na wynajem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Albion? Posiadam garnitur z Albione przy zblizonych wymiarach i z pelna odpowiedzialnoscia jestem w stanie powiedziec ze do w/w wymiarów Albione jest marka warta przeanalizowania. Maja bardzo dobre materiały, wykonanie, a charakter manufaktury to w tym wypadku także duzy atut.

Buty również najlepiej wybrać dobrego wykonania oraz solidnej firmy. Zerknij sobie na Pantofle męskie w tym sklepie, mają obecnie swój sklep na Partyzantów w Gdańsku, od siebie polecam wybrać się i pomierzyć. Na miejscu powinni Ci coś na pewno dobrac.

Sprawdzą się na pewno klasycnze oxfordy:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę Wam polecić ofertę sklepu internetowego, z którego oferty sam niejednokrotnie korzystałem. Staram się dbać o mój ubiór, stawiam przede wszystkim na męską elegancję, dlatego w mojej garderobie znajduje się wiele koszul marynarek, spinek i tym podobnych. W moim przypadku regularnie korzystam z oferty sklepu internetowego - https://riwia.pl/spinki-do-mankietow .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najwięcej sprawdzonych usługodawców znajdziecie na https://www.gdziewesele.pl/ :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?