Dr n.med. Paweł Wojtkiewicz.

Gastrolodzy

Gdańsk, Zeusa 45 (Osowa)

Natalia Dłużeń - ocena (1) Lekarz bardzo kompetenty, widać zaangażowanie.Kolonoskopia oraz gastroskopia... Natalia Dłużeń Beata M. - opinia (1) Bardzo polecam wizytę u tego lekarza. Fachowa , rozległa wiedza. Pan doktor... Beata M. Emilia Stalmach - opinia (1) Bardzo rzetelny lekarz. Wytłumaczył mi cały proces leczenia. Atmosfera dobra,... Emilia Stalmach
Natalia Ce - opinia (1) Lekarz godny polecenia. Trafnie postawił diagnozę i przeprowadził mnie przez... Natalia Ce M.G. - opinia (1) Konsultacja na wysokim poziomie, Pan Doktor ma wielką wiedzę oraz idealne... M.G. Patryk Paszko - opinia (1) Na badaniu u Doktora byłem w zeszłym tygodniu, wszystko przebiegło sprawnie i... Patryk Paszko Edyta - opinia (1) Pan doktor jest bardzo rzetelny. Już na pierwszej wizycie udało się... Edyta Agnieszka - opinia (1) Jestem zadowolona z wizyty. Profesjonalne podejście Pana Pawła do pacjenta.... Agnieszka Magda H - opinia (1) Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do pacjenta. Wizyta... Magda H Ewelina - opinia (1) Lekarz który zna się na rzeczy przy tym bardzo ludzki i potrafi wszystko... Ewelina Kasia - opinia (1) Bardzo rzeczowy i ludzki lekarz. Wizyta przebiegła bezproblemowo, bez... Kasia Aleksandra Jablonski - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz dokładnie wysłuchał moich... Aleksandra Jablonski Piotr N - opinia (1) Bardzo profesjonalny i kompetentny lekarz, któremu można zaufać i powierzyć... Piotr N Magdalena Krajanowska - opinia (1) Lekarz godny polecenia. Bardzo troskliwy i wyrozumiały. Informacje nt.... Magdalena Krajanowska Marcin - opinia (1) lekarz bardzo miły samo badanie mimo że nie przyjemne da się przeżyć ale... Marcin Aniastachon - opinia (1) Polecam tego lekarza. Jest bardzo miły i uważnie słucha pacjenta. Stworzony... Aniastachon Emilia J. - opinia (1) Wizyta odbyła się punktualnie. Pan doktor uważnie mnie wysłuchał, rozwiał... Emilia J. Justyna Miszczyk - opinia (1) Wizyta przebiegła sprawnie. Pan doktor kompetentny, od razu znalazl powód... Justyna Miszczyk Michał B - opinia (1) Bardzo dobry specjalista. Nie musiałem długo czekać na wizytę, co przy... Michał B Oskar T. - opinia (1) Dr. Paweł Wójtkiewicz wykonał mi zabieg gastroskopi i kolanoskopi wraz z... Oskar T.