Dr n.med. Paweł Wojtkiewicz.

Gastrolodzy

Gdańsk, Zeusa 45 (Osowa)

:) (1) Polecam Pana Doktora, jest niezwykle taktowny. Olbrzymi szacunek do pacjenta,... Julia Gastroskopia-dr.Keller (1) Z tego miejsca również chciałabym serdeczne podziękować dr. Marcinowi... Baarbara l. xxx (1) Z czystym sumieniem i gorąco polecam każdemu choremu dr Wojtkiewicza. Świetny... Katarzyna
Super lekarz (1) Bardzo się cieszę, że trafiłam na dr Wojtkiewicza. Gdyby nie jego pomoc... Krystyna Lekarz profesjonalista polecam (1) Pan Doktor bardzo konkretny, rzeczowy, profesjonalny i sympatyczny. Krótki... Sebastian Opinia (1) Polecam Pana doktora wszystkim pacjentom, którzy potrzebują tak trudnego i... Irena Lekarz profesjonalista!Polecam! (1) Pan doktor to wzór lekarza dla innych Jego kolegów po fachu. Profesjonalista,... Kasia z Gdyni najlepszy lekarz!!! (1) Dr Wojtkiewicza cechuje szeroki zakres wiedzy z dziedziny gastroenterologii.... Justyna D. polecam w 100% (1) Polecam z całego serca dr Wojtkiewicza. To pierwszy gastrolog, który pomógł... Maria 100% zadowolenia (2) Polecam Pana dr. Kellera. Dobry fachowiec i przemiły człowiek. Do badania... Grażyna konsultacja (1) Już kilkakrotnie korzystałem z porad i pomocy gastrologicznej u Pana Doktora... Marek Wyjątkowy specjalista (1) Bardzo trudno jest się do Pana Doktora zapisać na wizytę, ponieważ jest... Maciek Polecam Każdemu (1) Najlepszy lekarz jakiego spotkalem w zyciu. Swietny specjalista, a przede... Maciej Polecam!!!! (1) W swoim życiu odbyłem już wiele wizyt u różnych gastrologów, ale dr... Bartosz Wrzodziejące zapalenie jelita (1) Dr Wojtkiewicz bardzo pomógł mojej mamie w poważnej chorobie, jaką jest... Agnieszka Problemy z układem pokarmowym (1) Walczylam przez kilka lat z poważnymi dolegliwościami ze strony przewodu... Renata Kolonoskopia (1) Przez Pana Doktora Wojtkiewicza miałem robiona kolonoskopie. Bałem się... Robert Świetny lekarz (1) Zostałem przyjęty bardzo szybko, bez problemu. Pan doktor wykonał badania... Mariusz badanie kolonoskopi (1) Pan doktor Wojtkiewicz jest przesympatycznym lekarzem, dzięki czemu nie myśli... Basia Podziekowania dla dr Wojtkiewicza (1) Poznałam dr Wojtkiewicza w marcu 2017 roku. Przychodząc do gabinetu byłam... Emilia