koronka na sukienkę (5) http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006091600800830.png Witam, zamierzam uszyć... gosiap paznkocie i balayage we wrzeszczu!!! (3) mam pytanko czy ktos wie gdzie we mozna we wrzeszczu zrobic sobie ladne... mika Ubranie kościoła (4) Czy ktos wie juz cos na temat ubioru kościoła na Czarnej we... sylvia
Solarium (8) Ile czasu przed weselem radzicie korzystac z solarium io gdfzie jest jakies... sylvia Kościół św. Krzyża (1) to z Was bierze ślub w Kościele św Krzyza w Gdańsku Wrzeszczu?? najlepiej w... Kropka -m kto slubuje 26 sierpnia na Czarnej (1) 26 sierpnia na Czarnej we Wrzeszczu? Kto ma ślub tego dnia? słoneczko 26 27.05.06, kościół Zmartwychwstania Pańskiego we Wrzeszczu (7) My poznaliśmy się 13-tego i wbrew wszelkim przesądom pobieramy się w maju.... Illatanka Sklepy (5) Witam jestem nowy. Mam 12 lat i jestem zapalonym rowerzystą. Mam 2 pytania.... Timon kurs j.angielskiego w Empiku we Wrzeszczu-chcesz mieć 50 zł zniżki? (1) napisz do mnie maila magdii@op.pl a otrzymasz rabat 50 zł, naprawdę warto:) M. planujesz zapisać się na kurs języka angielskiego w Empiku we Wrzeszczu? (1) napisz do mnie maila a powiem Ci co zrobic by otrzymac rabat 50 zl !... M. CZy to prawda ze kosciołu na czarnej we wrzeszczu nie mozna stroic??? (6) ? iga fryzjer na klonowej we Wrzeszczu?? (1) czy ktos wie jak jest w salonie we wrzesczu na ulicy klonowej. chodzi mi o... Ada2 salon beauty (3) czy salon BEAUTY we Wrzeszczu ma stronę internetową?? Proszę o pomoc! Asiek1 Szycie sukienki (21) Przynosisz model jaki chcesz a oni go szyją po rozsądnej cenie...wczoraj... sylvia kościół Zmartwychwstania Pańskiego, Wrzeszcz (2) Czy któraś z Was miała lub będzie miała ślub w Kościele Zmartwychwstania... Illatanka STUDIUM EDUKACJI KADR (1) Jak w temacie. Chciałabym uzyskać jakieś informacje o owej szkole mieszczącej... Ma_gda szukam noclegu (3) Hejka.Szukam noclegu za przystepne pieniadze 30-40zl na ten weekend najlepiej... gosciu suknie ślubne (11) Czy mozecie mi polecic jakies salony sukien slubnych????? Najlepiej w Gdansku beatrycze7 fittnes club ??? (10) do ślubu mam 8 miesięcy i myślę, że czas zacząć zrzucać zbędne kilogramy.... asiaczek dekoracje kościoła (22) czy ktoś wie gdzie można wypożyczyć, albo kupić w miare tanie kokardy do... MAgi7878