Gdańsk południe potężne korki

Korki w tym rejonie to codzienność, ale dzisiaj dojechanie do centrum graniczy z cudem. Wszystko stoi z każdej strony. Totalny armagedon... drogi pozamykane, co tu się dzieje?
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uuu, jak ty nie znasz innej prędkości niż maksymalna to ja jednak bym wolał żebyś jechał rowerem.

W samochodzie stanowisz zagrożenie dla wszystkich wokół.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to sam sobie odpowiedziałeś.
Kupujecie bezmyślnie mieszkania na tych południowych dzielnicach bo taniej. A potem na raporcie żale że śmierdzi z Szadółek, że korki, hałas samolotów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

komunikacja? hahaha dobry żart. Skoro nawet miasto potrafi sprzedać rezerwę terenową pod nowe bloki

sprawdź sobie jak plany i rezerwy terenowe pod drogę i tramwaj od kauflanda na chełmie przez orunię górną do obecnie istniejącej pętli łostowice swietokrzyska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

ale o co się sadzisz? miał kupić w centrum? wczoraj był artykuł płaczących mieszkanców z centrum

nie jesteś w stanie sobie kupić nic sensownego bliżej centrum, wrzeszcza. W centrum masz wynajem krótkoterminowy i imprezka trwa. w 2018 mogłem kupić 80 metrów w garnizonie za 900 tysi. Ale stwierdziłem, że nie mam zamiaru mieszkać w hotelu imprezowym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

te gotowce to byly m.in. dla osób poszkodowanych w powodzi w 2001.

ale jak zwykle chłop za babę się przebrał i aż strach zatrzymywać karuzelę śmiechu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kost serduszka = projekt + ekomateriał + atesty i badania + transport (może też eko) + robocizna (eko pracownicy nie wydalający CO2) to daje jakieś 3.000.345.125 zł 00 groszy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

To że będą mega korki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W elektryku stałem

...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Komunikat na stronie ZTM był

Ach, ale hrabiostwo tam nie zagląda? No jak mi przykro...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie narzekam.

Do pracy jadę 30 minut od wyjścia z domu. Tylko zamieszkałem na zaspie a nie pierdziszewie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osiedli bez zbiorkomu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście że Konfederacja.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jak kupowałem, było pięć bloków na krzyż i miasto trąbiło wszędzie, że zaraz rozpoczyna budowę Nowej Świętokrzyskiej. To było 8 lat temu. Dojazd był super - 3 minuty do pętli autobusem i potem na tramwaj. A teraz optymistycznie 35 minut autobusem do samej pętli. Drogi jak nie było tak nie ma. A bloków postawili kilkaset. Kto wydaje pozwolenia na budowę?
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

By żyło się lepiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Powodem problemów nie jest oznakowanie, tylko brak alternatyw. Nowa Świętokrzyska miała się zaczać budować w 2016 roku - a tymczasem powstanie moze 1 km w 2026...

Wszyscy, którzy jechali Kampinoską i Nowiny, stoją na Starogardzkiej albo Niepołomickiej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ględzenie.

Bo musi być nowe z karton gipsu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I zakaz wjazdu do Gdańska.

Szukajcie sobie pracy u siebie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4