Gdańsk południe potężne korki

Korki w tym rejonie to codzienność, ale dzisiaj dojechanie do centrum graniczy z cudem. Wszystko stoi z każdej strony. Totalny armagedon... drogi pozamykane, co tu się dzieje?
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta nigdy nie było takich korków dwa lata temu dojeżdżalem tam do pracy to z pętli Łostowice można było nawet godzinę na Srebrną jechac.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tam jest z górki. A jak tak bardzo się boisz spocić to kup elektryka.
Skoro nie szukasz możliwości tylko wymówek, to znaczy, że tak naprawdę stanie w korku ci nie przeszkadza, tylko sobie lubisz ponarzekać.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ale od Grudziądza to Ty się..

Wiesz, w podskokach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Powaznego ?

To jakiś żart....proszę wymienić
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo to jest miasto które działa, czego nie rozumiecie? Poczekajcie na poniedziałek zamknięty będzie węzeł południe. Serdeczności.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ja lubię

Pracuję z domu, "dojazd" do pracy zajmuje mi pół minuty, a siedząc przy biurku mam widok z okna na morze. Polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poprawne wyprzedzanie ?

Czy można z lewej strony wymijać pojazd, który sygnalizuje skręt w lewą stronę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie ma policji, jezdzicie jak wariaci

kilkoro z Was ma dzisiaj wyjątkowego pecha i uczestniczy w zdarzeniu drogowym. A reszta traci czas, dzięki Waszej głupocie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widać tak lubią

Piekna pogoda, ale wszyscy wolą siedzieć w aucie. Niech się kiszą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ale jak to zrobić kiedy szkoła jest otwarta od godziny 7??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie będzie Oli bedą nowe drogi po pięć pasów?

Ty normalny jesteś . Bedzie tylko gorzej i gorzej. Tylko komynikacja miejska jest w stanie rozwiązać ten problem.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przeprowadź się, ja w jelitkowie nie mam korków nawet w wakacje kiedy jest dużo turystów. Na zakupy e,Leclerc 8 min autem, do sopot również 8 min, na dworzec PKP oliwa 5-6 min. Alchemia czy oliwa Gate 10 min. Bardzo dobrze się tu mieszka i nie powstają nowe osiedla bo już nie ma gdzie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

A ja uwielbiam.

Do pracy jadę skm 7 minut . Ale nie pchałem się na zad*pie z jedną drogą tylko zamieszkałem w wielkiej płycie na zaspie. Wyremontowałem i nie narzekam. Miłego dnia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale że co?

Przecież miasto aktywnie działa na rzecz rozwoju dróg. W tym zakresie np. wybudowało dodatkowy, 7-my próg zwalniający na ulicy gdzie było ich już 6 (Traugutta) oraz kluczowe dla całego miasta rondo (Kurierów AK). Ma także w planie nie budowanie Nowej Świętokrzyskiej ponieważ już za 30 lat przebiegnie tamtędy, z pewnością, jasna, długa, prosta linia kolejowa.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak Amerykanie ;-)

Z tym narzekaniem na nowych przybyszów to tak jak mają wcześniej tu imigrujący Amerykanie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale można by szukac innej drogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tola

Można łatwiej dojechać tramwajem,kolejką i t p a nie marudzić trzeba naprawy i zmian dla wszystkich ludzi udogodnień. Tego się nie da w 5 min zrobić.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Rowerowy

Dolicz do tego prysznic (o ile w ogóle ktoś go ma w pracy, raczej rzadkość), specjalne pakowanie się żeby mieć się w co przebrać, ręcznik, klapki. Do tego suszenie wszystkiego po prysznicu w pracy. Przed wyjściem do domu znowu przebieranie, w domu prysznic, dodatkowe pranie.
Do tego trzeba zajechać na zakupy albo po dzieci do szkoły jak ktoś ma. Więc i tak trzeba się przesiąść na auto po prysznicu w domu.
Rowery są fajne do rekreacji a nie na dojazdy do pracy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 17