Tatiana - opinia (1) Absolutnie współpraca godna polecenia! Od początku kontakt serdeczny,... Tatiana Polecam firmę (1) Jakość obsługi na etapie oferty idealna , przystępność cen bardzo... Krystyna PERFEKCYJNIE (1) Polecam wszystkim, perfekcyjna obsługa od samego początku... Wymagająca
Sensowny stosunek ceny do jakości (1) Szukałem okien drewnianych ze szprosami, zebrałem kilka ofert i ta okazała... Andrzej IDEALNA FIRMA (1) Szukałam okien w kilku firmach, jednak Gdańskie Centrum przebiło... jagoda Zdecydowanie tak (1) Wymieniałem okna w falowcu, wysłałem e-maile do 20 róznych firm z trójmiasta... Damian Zadowolony klient (1) Witam, W zeszłym miesiącu skorzystałem z usług Gdańskiego Centrum Okiennego.... Daniel zadowolony klient (1) nic dodać nic ująć pewnie solidnie bezproblemowo firma się spisała Heniutek pozytywna opinia (1) polecam wszystko w najlepszym porządku jak w allegro szybko sprawnie a towar... KoleKcjoner pozytywna (1) obsługa bardzo dobra asortyment bogaty można na prawdę znaleźć wszystko... Radzyński POLECAM!!! (1) jestem zadowoloną klientką, usługa szybka sprawna, drzwi bardzo wysokiej... Janina K bez kozery profeska (1) polecam zamówienie zrealizowane w terminie towar bez wad montaż pierwsza... Grzesiek K. Joanna K. - opinia (1) Wszystko na 6 polecam, piękny fornir na drzwiach aż miło popatrzeć , drzwi z... Joanna K. Drzwi spełniły moje oczekiwania a ekipa się postarała (1) Drzwi pożarowe okazały się także estetyczne. Montaż pierwsza klasa. Polecam... biuro bakson jestem zadowolony z usług centrum (1) chyba wszystkie oceny na 6, prosiłem o tanei okna a zaproponowano mi tanie i... Jerzy Brzeźno Ok polecam (1) wszystko ok solidna firma Kazik jestem zadowolonym klientem (1) polecam bez zastrzeżeń, kupiłem okna nietypowe i drzwi przesuwane, gdzie... Krzysztof polecam rzetelnie się wywiązali ze zlecenia (1) jestem zadowolony z usług tej firmy, terminowo a okna na klasycznych ciepłych... Janusz46Żabianka zdecydowanie polecam (1) polecam zdecydowanie Szukałam i znalazłam firmę , którą zdecydowanie mogę... Anka Zadowolenie to chyba najlepsze określenie. (1) Centrum Okienne zapewniło mi kompetentne doradztwo i wysokiej jakości... Joanna