Gdańskie Targi Książki 2024

Temat dostępny też na forum: Rozrywka
Szósta edycja Gdańskich Targów Książki odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w dniach od 13 do 15 września 2024.Szczegóły dotyczące wydarzenia opublikujemy niebawem.GTK są dofinansowane ze środków Miasta Gdańsk. Współorganizatorami Gdańskich Targów Książki 2024 są: Sztuka Wyboru, Miasto Gdańsk, Europejskie Centrum Solidarności i AmberExpo.Gdańskie Targi Książki 2024 - PROGRAMPIĄTEK / ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem bibliofilem, bardzo dużo czytam,

a jednak 99% podanych tu nazwisk jest dla mnie nieznanych. I jak zawsze kompletny brak wybrzeżowych i trójmiejskich pisarzy i poetów.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

Ja też jestem bibliofilem i na dokładkę bibliotekarką.

Też nie znam tych autorów ( Poza P. Chwinem), a co czytam: kryminały szwedzkie, klasykę (XIX wiek to mój ulubiony temat) i książki popularnonaukowe, czasami wręcz naukowe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie znasz choćby Kuciel-Frydryszak? Jeśli pracujesz w zawodzie, to jest to delikatnie mówiąc indolencja z twojej strony.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak można nie znać np. Springera....

Jeśli ktoś interesuje się literaturą to serio...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

j@fo

Szanuję to, że się mylisz...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaduch i tłok.

Czy i w tegorocznej edycji tych targów też będzie zaduch, smród i tłok?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Byłam na tegorocznych

targach w Gdyni. Kilkanaście namiotów i zero zakupów książkowych. W Sopocie dwie budy i takież samo zakupy. A ECS nie nadaje się na targi książki ze względu na potworną duchotę i ciassssnotę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Komercyjne targi w ECS?

Czy trójmiasto.pl mogło by prześwietlić kto, co, za ile? Czy ECS może prowadzić działalnośc komercyjna? Dlaczego te targi nie są w Kunszcie Wodnym (Instytut Kultury Miejskiej) w Amber Expo (przestrzeń wystawiennicza), w siedzibie Sztuka Wyboru (pokoje, przestrzeń wystawiennicza). Czy możecie sprawdzić powiązania Sztuki Wyboru z UM, ile kosztowało wynajecie sal ECSu i dlaczego miasto wspomaga spzo.o.? Troszkę to dziwne
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nie mogę się doczekać. W tym roku program skrojony pod miłośników non-fiction. Wspaniale. A i dużo wystawców na miejscu. Wspierajmy nasze wydawnictwa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bk

Kolejny rok, kolejne bieda targi, miejsce nie dobrane, "rozkład jazdy" wypełniony ideologią, mówiąc językiem przeszłości - żal.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

I tak się tam nie wybierałeś, więc nie marudź
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie, że tyle młodzieży!

Ile młodzieży! Jestem w szoku. Duch czytania w narodzie nie zginie! Brawo dzieciaki!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Książki drogie

Taniej można kupić w sklepach internetowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0