Zlobek lub grupa spotkan-GDYNIA- Pomozcie :) (5) Witam, W zwiazku z meza praca mieszkamy obecnie w Gdyni. Poszukuje miejsca w... blacktulip gdzie najlepiej i najtaniej wyprawic 18 urodziny ? (2) Szukam sali lub miejsca w Gdynii gdzie najtaniej bylo by wyprawic 18-nastke... Maalinka Świetlica szkolna w Gdyni dla uczniów Szkoły nr 18 (2) Witam, Mam pytanie do rodziców dzieci uczęszczających do SP 18 w Gdyni. Czy... Julia
Rewelacyjne miejsce! (1) W żadnym innym miejscu nie zrobiono takiego wywiadu! Walczyłam kilka lat z... Magda NIE POLECAM DR.DURYS (1) Początkowo sprawia wrażenie osoby miłej,znającej się na rzeczy,trafiłam do... nunciaa GINEKOLOG z wartościami poszukiwany (16) Szukam dobrego ginekologa - przez "dobrego" rozumiem nie tylko miłego i... Agnieszka Budynek apartamentowy Willa Guttmanów - opinie i oceny (1) To jedna z bardziej unikatowych lokalizacji w Trójmieście. Budynek położony... trojmiasto.pl szkoła cosinus (4) Więc chodziłam do cosinusa i stwierdzam, że jest to szkoła beznadziejna... pipis1 Fajne półkolonie Gdynia (6) Czy ktoś może polecic fajne półkolonie dla 7 latka w lipcu rozpaczliwie... k.szczepaniak4@wp.pl butelki (2) Mam mały problem z nagromadzonymi w domu butelkami po piwie. W osiedlowym... pytajnica Polecam sprawdzona firma. (1) Polecam wszystkim warsztat jest ok. Jacek Kaczmarczyk Legendy 3miejskie (33) Witam! Poszukuję współczesnych legend trójmiejskich. Historii opowiadanych w... Bolek Nie jestem jaroszem, ale tym co mi podano byłem mile zaskoczony (2) Jedzonko w tej kuchni jest wyśmienite, obsługa miła, uśmiechnięta, nawet... Noel Siatkówka 2012 (2) Witam wszystkich :) Poszukuję ekipy do amatorskiej bądź rekreacyjnej gry w... NilatkaLeox Villa Madame - opinie i oceny (1) Villa Madame powstała w urokliwym miejscu Kamiennej Góry, w otoczeniu typowej... trojmiasto.pl No no no MANA DAY SPA (1) TO JEST TO CZEGO BRAKOWAŁO W GDYNI. KLIMAT, MIEJSCE, LUDZIE. PRAWDZIWY... PIOTREK K Sprzedam buty ślubne z odkrytym palcem r.39 GDYNIA (1) Sprzedam białe buty ślubne, rozmiar 39, z materiału skóropodobnego, ubrane... AdziaK Welon 40cm z cyrkoniami (1) Witam, mam do sprzedania krótki welon 40cm, kolor biały z cyrkoniami na całej... pirelka Bolerko tafta białe (1) Witajcie, mam do sprzedania bolerko ślubne, białe z "bufkami" :) Ślicznie... pirelka wesele-Restauracja Rodizio w Gdyni na kamiennej górze (13) Czy ktoś robił w Rodizio może wesele i powie mi na temat tego miejsca coś... przyszła żona:)