Gdynia Waterfront II

Gdynia Waterfront II to planowana kontynuacja projektu Gdynia Waterfront I (biurowiec i hotel pomiędzy centrum Gemini a budynkiem Sea Towers).

W ramach inwestycji (również na miejscu centrum Gemini, które prawdopodobnie zostanie wyburzone) powstać ma wielofunkcyjna zabudowa obejmująca powierzchnie komercyjne (handlowe i kulturalne) oraz zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia planowanej w ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beznadzieja. Wygląda jak jarmark pod biurowcem. Powinno się to centrum zburzyć i postawić zupełnie coś nowego. I po co te domki mieszkalne. One w ogóle tam nie pasuję i powinny być znacznie wyższe. Tam należy stworzyć nowoczesne centrum Gdyni, a nie popeline za 2 zł.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 21
Jeśli już się mówi A i stawia wysokościowiec (powiedzmy) to już trzeba powiedzieć B i nie stawiać obok pseudo-neo-kamienic gdzie siedzibę będzie mieć tradycyjnie notariusz krystyna i salon depilacji na strychu! No tak przpraszam, zapomniałem o "start upie" guziki.pl i tym podobnym. Wszyscy zajmują całe piętro i zatrudniają może 2-3 osoby maks. To sprawia że Gdynia w kółko będzie zaściankiem trójmiasta bo boją się wielkich inwestycji i dużych firm a już w ogóle dużych biurowców. Beznadziejny pomysł zagospodarowania.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4
tragedia,
jest już szczuro box, teraz nasz włodarz zamierza pozwolic na parterowy szczuro-labirynt.
warszafka buduje ale taka golodu*ska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To trzeba było kupić teren i i zagospodarować inaczej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0