Gdynia świętuje 90. urodziny

Opinie do artykułu: Gdynia świętuje 90. urodziny.

Choć Gdynia będzie świętować urodziny niemal przez cały rok, ale najwięcej wydarzeń odbędzie się w środę, 10 lutego.

O godz. 12 zaczną się uroczystości pod Pomnikiem Marynarza Polskiego z udziałem samorządu gdyńskiego i mieszkańców.

Na godz. 13 planowany jest urodzinowy toast gorącą czekoladą przed gdyńskim InfoBoxem .

Czytaj także: Burzliwe dzieje najważniejszej ulicy Gdyni - 10 lutego



Na godz. 17 zaplanowano uroczystą sesję Rady Miasta Gdyni w ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Kurski???

Szef twojej telewizji też nie płaci alimentów.Jak to skomentujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja miałem własny gwizdek

I nikt mnie nie namawiał , a gwizdałem jak diabli , bo nie cierpię oszustów.
Za te parę miesięcy urzędowania wyrobił normę w kłamstwach lepiej niż przodownik pracy socjalistycznej Wincenty Pstrowski przy fedrowaniu węgla.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Taki Polak patriota...

...tylko jakoś się w ojczystym języku wysławiać nie potrafi. Do szkoły, a nie ludzi pouczać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

słów brak

KOD wygwizdał Hymn?Tak to sobie tłumacz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

pewne info

Pewne info? Niech zgadnę,"Niezależna"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

my to nie wy

Nie mierzcie wszystkich swoją miarą.KOD,to w przeciwieństwie do was kulturalni i myślący ludzie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie masz monopolu na Gdynię

A ja nie życzę sobie twojego bełkotu.To miasto jest dla wszystkich...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

my czyli kto?

A my nie chcemy w Gdyni pisowskich,zmanipulowanych sekciarzy.Ty nie kwicz i zastanów się,dlaczego swój kraj korytem nazywasz...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raczej autor opłacany

Zapomniałeś o opcji sprawdź pisownię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Posłankę pokroju Pomaska wrzuciłbym też do tego garnka. zastanawiam się

czasem kto na takie coś głosował.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dzięki ale to w platformersko-kodziarskim Gdańsku i Sopocie kręciły się/kręca

zarzuty prokuratorskie o wałki więć z tym kolesiostwem chyba nie jest tak źle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie chcemy gniju w Gdyni

posprzątajcie PO sobie i do widzenia. Dobrze, że Szczurek w przemówieniu powiedział, Lotnisko będzie !!!! I mam nadzieje Duda w tym pomoże ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie będzie źle Szczurek był doradcą Lecha Kaczyńskiego. Dlatego kiwali ją

przy podziale kasy i subwencji. Teraz wszystko bedzie szło strumieniem inwestycji do Gdyni... a Gdańsk i Sopot przez kilka lat nie dostaną grosza. Prezydenci tych miast bedą pod obstrzałem opinii publicznej bo brak inwestycji bedzie odbierany jako ich nieudolność i za parę lat bedzie dobra zmiana po wyborach ;) Nieprzypadkowo Duda przyjechał do Gdyni a na Gdańsk i Sopot nie kiwnął ogonem nawet nikt nie był zaproszony z Gdańska i Sopotu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

tjaaa

jeszcze zatęsknicie za Kwachem albo gajowym , wy wielbiciele alter ego Jarusia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czxy to upoważnia ciebie do pisania w imieniu tych którzy też sie tu urodzili i nie chca

KOD i aferzystów za nimi stojących w ukryciu? Gdynie budowało biedne państwo rolnicze przed wojną. Gdyby zabrał się za to Tusk dziś to rozkradliby całe środki nawet unijne ze swoimi kumplami. Zauważ że jeszcze nawet autostrady na południe nie zrobili mając kupę kasy a przed wojną była migiem magistrala kolejowa -o elektrowni atomowej i innych ściema-inwestycjach nie wspominając przez litość. To tyle jeżeli już zacząłeś sypać przykładami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak wiem Wy Polacy, Wy Naród. Prezes to Wam powiedział
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chłopie w PO, Kodzie, Nowoczesnej jest więcej tego towarzystwa albo ich dzieci

Hubner jej -ojciec i dziadek to oprawcy ubeccy z Podkarpacia sama też należała do PZPR kogo na stypendia wysyłali do USA wtedy- jak mi nie chcieli dać paszportu do NRD za komuny nawet? Cimoszko wiadomo ojciec kat stalinowski-jego syn startował z PO, Rosati, Belka, Swięcicki to byli ludzie wysoko stojący w strukturach a nie szeregowi członkowie tylko z legitymacją, ojciec Petru itd itp. Za komuny musiałeś być w partii żeby wykonywać zawód prokuratora a propos Piotrowicza. Ważne jaki masz stosunek do tego ustroju i ludzi czy Kiszczak i Jaruzelski to ludzie honoru czy nie. Jak się jest młodym i nie żyło się w tym ustroju a nie zna się za bardzo historii jak zapewne Ty-domniemuje dobrą wolę- to można dać się zmanipulować ale ci starsi ludzie na KOD co widac wiedzą jak było i nie moge o nich dobtego słowa powiedzieć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Boli, ze przegrales wybory, ze zabrali ci kortyto

i ze cie osmieszam na forum, komuchu z kodu. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale znalazl sie Fantatyk Debil, komuch z kodu,

co mu swinski ryj odsuneli od koryta. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4