Gdynia świętuje 90. urodziny

Opinie do artykułu: Gdynia świętuje 90. urodziny.

Choć Gdynia będzie świętować urodziny niemal przez cały rok, ale najwięcej wydarzeń odbędzie się w środę, 10 lutego.

O godz. 12 zaczną się uroczystości pod Pomnikiem Marynarza Polskiego z udziałem samorządu gdyńskiego i mieszkańców.

Na godz. 13 planowany jest urodzinowy toast gorącą czekoladą przed gdyńskim InfoBoxem .

Czytaj także: Burzliwe dzieje najważniejszej ulicy Gdyni - 10 lutego



Na godz. 17 zaplanowano uroczystą sesję Rady Miasta Gdyni w ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zera to te dwie c*oty to ciebie zrobily, komuchu z kodu.

:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Swojego nie przebijesz,

PiSlamski złamasie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Skąd te teksty o płaceniu? Ile razy coś napiszę cokolwiek i kodziasz nie ma argumentu

to wyskakuje z kasą, czasem że jestem ukrem morduje dzieci w Donbasie itp? Chore to .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Wierny PieSeczku,

szczekaj, jak ci mlaszczący pan nakaże. Zamerdaj ogonkiem. Może zasłużysz, by obdarzył cię swoim prezesowym dotykiem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4

Co ma mnie boleć?

To, że jesteś zwyczajnym przygłupem? Nie, mnie to śmieszy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Idoli? przyszli z transparentami pis-u i buczeli jak ta tłuszcza?

Gdzie nie ma wątpliwości kto to jest. Rodziny powstańców nie życzłyły sobie może aby dzieci bandytów i oprawców ubeckich lansowały się na grobach ich bliskich przed wyborami nie pomyślałeś o tym?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kodowiec

Widac kto to pisze kulturalni ludzie z kodu ktorych dewiza jak mowil pan kijowski jest nie obrazanie innych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oceniam ciebie twoją miarą, wypierdku.

Jesteś zwyczajnym życiowym przegrywem, mentalnym zerem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Po twoim debilizmie

komuchu z kodu. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Lepiej tak niz g.

jak ty, komuchu z kodu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Po czym poznałeś? Miał numerek wytatuowany numerek czy nosił opaskę na ramieniu?

Jesteś parszywą gnidą, niegodną nazywać siebie Polakiem, miernoto umysłowa.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ty jestes tworem

GW i TVN, komuchu z KODu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

pisior to ci dynda w portkach nezbyt świeżych. Walą zapewne niemiłosiernie z przodu

cytrynka z tyłu brzoskwinka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Prawda cie boli,

komuchu z kodu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ty jesteś tworem paranoi twojego mlaszczącego idola.

Gdziekolwiek pójdziesz, tam ciągniesz za sobą smród PiSlamu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Z okazji jubileuszu 90. urodzin Zycze mojemu miastu dalszych sukcesów pod przewodnictwem Wojciecha Szczurka

bo moich mieszkańców jakich znam, łączy jedno - bardzo kochają nasze miasto. Poprawiajmy jeszcze bardziej wizerunek naszego miejsca i jego otoczenia nie tylko zamieszkania. I nie mam nic do akcji, które są nośne i nawet naćpane wzniosłymi frazesami wypowiadanymi przez Głowę Państwa, ważne jak i czy wogóle będą realizowane. Naprawdę. Medialne napuszenie do granic możliwości, nie przeszkadzają mi, dopóki nie odkryję przedsięwzięcia skrojonego z kłamstwa i obłudy. Obym nie musiał zastanawiać się, co autor miał na myśli i kluczyć po meandrach naszej skomplikowanej polityki, historii a do tego jego niejasnych myśli, być może dyktowanego przez kogoś innego. Oby sens przekazu nie został znowu zdewaluowany przez pomylenie pojęć i zamierzeń. Gdzie słowa wodza nie wpisują się w twórcze dzieło rozbudowy Gdyni i powinno być stawiane w kontekście do autorytetu naszego kochanego prezydenta Szczurka, a nie tylko do końca nieprzemyślanym rozpoznaniem i ugryzieniem ogromnego tematu.

Dobrze, że jako niezależna Samorządność zawsze reagujemy na zakłamanie, cwaniactwo czy mierną fuszerkę. Medal Kwiatkowskiego, czy "Czas Gdyni" mówią same za siebie jednak, gdy temat dotyczy pośrednio naszych doświadczeń życiowych, to muszę stwierdzić, że ostatnio tematem Gdyni tylko ocierano sobie rządowe usta. Tym bardziej gdy dotyczyły to gospodarki, gdzie większość ludzi wypowiada się na jej temat ochoczo, ale nie mając zielonego pojęcia o czym mówi.

Zostawiając ostatnie rządowe i wojewódzkie krzywdy i niesnaski, życzę Wam, żeby dalej uśmiech nigdy nie schodził z Waszych twarzy i abyście byli jeszcze życzliwsi niż jesteście. Żebyście jako gdynianie byli dumni i wspierali wybrane Władze lokalne, bo to one poprzez kolejne sukcesy będą także naszymi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie oceniaj wszystkich

swoja miara, opszczymurku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie obrażaj Polaków, Wolaku.

Polakom do pięt nie dorastasz, PiSlamski wypierdku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ludzie patrzcie na filmiku jak kod idzie pod teatr!

0:04 jest zyd! A jednak komuchy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Tylko na tym nieprofesjonalnym portalu Ernest Bryll może być na zdjęciu podpisany jako Andrzej Bień

Ale jeszcze tu wrócę i sprawdzę, czy poprawiliście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0