[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie?

Temat dostępny też na forum: Motoryzacja
Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu swoje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

1.nie znajdziesz.
2.sam sprzedaj ,bo przy rozliczeniu wycenia ci na 50 % wartosci.
3.poszukaj po rodzinie i znajomych ,unikaj handlarzy,posrednikow i "niezwyklych" okazji.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupiłem używane u Zdunka kilka lat temu, było uczciwie. W rozliczeniu na pewno nie warto zostawiać, wycenią co najmniej na 20-30% mniej niż kwota za którą jesteś w stanie sam sprzedać wystawiając ogłoszenie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Nie ma czegoś takiego - wiadomo, że każdy 'salon' chce wszystko sprzedać.
Sprawdzać musisz co do milimetra każdy fragment auta.

Jeśli coś się nie zgadza z ogłoszeniem, albo z tym co mówił przez telefon sprzedawca - to dziękujesz.
Jak raz skłamał to w innych miejscach pewnie też.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja już nie wierze że da się kupić używane auto uczciwie, bo nie raz się przekonałem że to kiepsko wygląda. Teraz mam nowe, z salonu - peugeota 3008. Stare to już ledwo jeździło, a teraz taka nówka odwalona że ciężko się przywyknąc, świetnie wyciszone, nic nie słychać jak się jedzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

WOJTANOWICZ w Gdyni
Zrobiłem tak jak Ty i w pełni mi się opłaciło..Jakie auto masz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Też się zgadzam! K&K Wojtanowicz to firma z pasją. Mają świetne azjatyckie marki. Można kupić zarówno używane, jak i nowe. Ja również jestem bardzo zadowolony, że kupiłem samochód u nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Poszukaj na jakimś OLX tam mi ostatnio mignęło, że są ludzie co za kasę sprawdzają Ci auto przed zakupem.
Tylko jak masz budżet 3000 a sprawdzenie KAŻDEGO auta 150zł to nie wróżę Ci świetlanej przyszłości :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Auta szukałem 5 miesięcy , patrzałem na autohandel ale w kilku byłem i w każdym sprzedający - krętacze. Polecam szukać u prywatnych osób nawet gdy będzie trzeba jechać ze 100km .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja nie polecam. Zazwyczaj tacy ludzie sprzedają jak już tego auta nie chcą bo albo sami w coś walnęli albo ktoś w nich wjechał i auto było robione ... a nawet tego nie da się nigdy w 100% zweryfikować inzadne carvertical i inne bazy tego nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy są takie jeszcze?... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Coraz trudniej jednak zawsze gdzieś jeszcze trafiają się normalne salony - ja również korzystałem z usług Wojtanowicza i nie mam na co narzekać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samemu sprzedaj i samemu poszukaj. I tak czy siak musisz dokładnie sprawdzić auto, zanim kupisz. Na necie jest mnóstwo ogłoszeń. Wiem, że na http://mojeauto.pl/ mieli fajną wyszukiwarkę aut.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

MM Cars jest pewniakiem, my akurat kupowaliśmy u nich Opla używanego w Warszawie na al. Jerozolimskich,.Salon na prawde z rewelacyjną obsługą
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawda tam są uczciwe samochody
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio skorzystałem z pomocy K&K Wojtanowicza. Mają świetne azjatyckie auta. Teraz śmigam swoim Mitsubishi ;) Niby z outletu, a zupełnie jak nowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja bym też poszukał wśród aut po kontraktach leasingowych. Były serwisowane, mają udokumentowany przebieg. Dużo można sprawdzić, a wozy są zadbane. Master1.pl ma fajne oferty i działają też w Trójmieście. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Strony Master1.pl w ogóle nie znałem. Wystawię się też tam - większa szansa, że ktoś kupi auto, a zależy na czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uzywane auto w dobrym stanie nie jest tak łatwo kupić... zawsze możesz spróbować w AAA Auto, maja spory wybór i fachową obsługe, która na pewno doradzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam od nich samochód, zadnych ukrytych usterek, wad . Kupilam w dobrej cenie, jezdze ;) nie wciskali na sile, widac ze nastawieni na zadowolenie klienta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na pewno nie na OLX bo Cie chłopie oszukają jak dzieciaka!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz na https://www.truck1-pl.com/ - ja tam sprzedaję holenderkę, ale może i osobówki można opylić. Spoko strona, mi kumpel polecił. Na olx to mnie dwa razy uszukali. Raz gościu przyjechał sie umówił a ze sobą miał jakiś dowód ukraińca. Od razu wiadomo że oszust. Jeszcze jak sie kłócił!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ej, powiem Ci, że ta strona Master1.pl super wygląda. Nie widziałem jej nigdy wcześniej, a wygląda bardzo fajnie, łatwo się poruszać (nieraz to nawet nie wiem gdzie klikać). Super sprawa. Jeszcze zobacze, jak dodać samemu ogłoszenia, bo tego nie mogę znaleźć i działam! Holenderka to chyba pod użytkowe auta się wpisze haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Używane auto należy kupować tylko ze sprawdzonych źródeł. Ja osobiście polecam https://wojtanowicz.pl/. Kupuję tam auta używane od lat, zawsze fachowe doradztwo jazda testowa, gwarancja jakości. Pełen profesjonalizm, samochody w świetnych cenach, wiele marek polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używane auta zazwyczaj wymagają wykonania gruntownej naprawy. Jeśli Twój samochód wymaga wymiany jakieś części, polecam oddać ją do regeneracji firmie regmot zamiast kupować nową. To korzystniejsze rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...