Gdzie chrzciny w Polanicy zdrój

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Hej. jestem z Polanicy Zdrój. Czy ktoś z was organizował chrzciny w Smaki Na Szlaku ?. Szukam opinii na temat tej firmy.
Chyba że macie inne do polecenia, chętnie poznam wszystkie fajne miejsce na organizacje chrzcin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

szukasz odpowiedzi na forum trójmiasta serio? Ja nawet nie wiem gdzie lezy ta polanica, moge za to doradzic w kwestii okolic Gdańska
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jeszcze dalej niż Wrocław, bliżej granicy z Czechami, tylko jakieś 600 km od Gdańska. I na pewno cały tłum ludzi z Trójmiasta robił tam chrzciny, komunię, ślub i inne imprezy!

Ludzie są nienormalni. Pchają te reklamy lokali bez żadnego myślenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miśka, to jest przemyślane (nawet bardzo) i związane z pozycjonowaniem stron internetowych. Jesteś stałą bywalczynią forum więc na pewno zauważyłaś, że regularnie piszą o:

1.) potencjalnie dziwnych rzeczach lub związanych z innym regionem kraju (które aż z ciekawości sprawdzisz, jak np. chrzciny w Polanicy), zobaczymy jak to daleko i co to za knajpa...
2.) odświeżają cały czas te same wątki na forum "polecam firmę X" (aż do p0rzygu), może w końcu ktoś wejdzie na ich stronę,
3.) "ja kupowałam tu i tu i jestem zadowolona" - umieszczane są konkretne linki do stron, te same w różnych wątkach, w większości nie związane z ich tematem.

Celem takich działań jest to, żebyś dane słowo wpisała w wyszukiwarkę albo kliknęła link wskazany w poście.

W skrócie i bardzo dużym uogólnieniu - im większy ruch na danej stronie internetowej (poprawienie współczynnika klikalności), tym wyżej utrzymuje się ona w wynikach wyszukiwania w popularnej wyszukiwarce na literę G. Czynników działania tego mechanizmu (pozycjonowania stron) jest oczywiście wiele więcej ale to jest jedna ze składowych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, mam tego świadomość. Przecież od razu widać, że takie zagrania nie są przypadkowe i dlatego nigdy nie klikam w podane linki i nie wyszukuję danej firmy/knajpy w internecie. Nie, żeby ich działania nie osiągnęły zamierzonego celu.

Jest to strasznie wkurzające, takie nachalne pchanie reklamy gdzie się da. Nie na temat, ale i tak wrzucą linka. Bleee
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0