Gdzie jechać na grilla?

Witam.

Czy macie jakies miejsca, najlepiej w powiecie gdanskim, gdzie mozna zabrac grilla i cos upichcic? Moze byc jakies miejsce dalej, ale z mozliwosciami. Nie chce rozstawiac grilla w lesie na dziko. :)

Cieplo sie zrobilo, mam urlop i chcialabym gdzies pogrillowac na lonie natury.

Pozdrawiam cieplutko,
Maja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na grill?

wiesz koło szymbarka jak jedziesz na narty tam jest taki park gdzie można zrobic grilla są ławeczki i parking super bo gdzie kolwiek się rozejrzysz widzisz zieleń:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na grill?

w Przywidzu nad Jeziorem Przywidzki jest takie miejsce "lesnicy dla turystow", altanki, pomost, drewno na ognisko..

i grilla tez mozna rozstawic

...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na grill?

Dziekuje za podpowiedzi. Postaram sie sprawdzic oba miejsca, zaczne od Przywidza- blizej. :)

Jesli ktos ma jeszcze jakies propozycje, chetnie przeczytam.
pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na grill?

mysle ze takich miejsc jest mnostwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie jechać na grilla?

Ale wiecie... to są miejsca które są specjalnie przygotowane(ławeczki, altanki, pomosty... bleee) wydaje mi się, że tu bardziej chodzi o coś w stylu dzika dzicz:) a mianowicie...
Lasek z niezarośniętym dostępem do jeziora:) To tak w olbrzymim skrucie. Ja sam mam ten problem bo z przyjemnością bym się wybrał gdzieś gdzie nie będzie całego trójmiasta. No jak spotkam tam kilka osób to przecież nie zacznę strzelać ale chyba rozumiecie czego poszukuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

WAKACJE (47 odpowiedzi)

Troche to temat z gola odmienny niz panujace tu obyczaje, ale jak podsumowywujecie te wakacje ???...

narty we Włoszech (3 odpowiedzi)

czesć , szukam towarzystwa do wyjazdu na narty w Dolomity w marcu. Mam fajna miejscówkę , ale nie...