Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

Witam, nie jestem z Gdańska ale bardzo chciałbym tam studiować. Uczę się w technikum gastronomii i żywienia i nie wiem na co mogę po tym iść. Interesują mnie kierunki typu: dietetyka, bądź coś związanego z gastronomią. Nie chciałbym zdawać matury z chemii więc poszukuję uczelni gdzie przy rekrutacji wystarczy biologia. Oczywiście także bym chciał, żeby za te studia nie trzeba było wiele płacić:P
Czekam na odpowiedź, z góry dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

Wejdź na stronę Akademii Morskiej w Gdyni. Tam co prawda maja dietetykę podyplomową: http://khiu.wpit.am.gdynia.pl/uzid/
ale po technikum gastronomicznym możesz znaleźć coś ciekawego dla siebie. Z tego co się orientuję to tam chemii się nie zdaje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

dietetyka na wstih w gdańsku, niestety płatna.
polecam hotelarstwo, turystyke itp, potem są specjalności gastronomiczne...
ciężko z tego typu kierunkiem w 3mieście, może coś jeszcze cię interesuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

no właśnie głównie w kierunku żywienia, gastronomii i dietetyki. Ciężko coś innego powiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

to nie musi koniecznie byc dietetyka, coś co byłoby kontynuacja mojego kierunki w szkole. Tylko niestety szkoły prywatne odpadają, choć jest jedna która by mi odpowiadała... i jest dietetyka na Akademii Medycznej ale tam jest potrzebna matura z biologii i z chemii a jak już mówiłem z chemii nie dam rady. co mam robić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

korepetycje z chemi i zdanie jej, z jakimkolwiek wynikiem wtedy bedzie liczone ci chociaz cos zamiast zera do sumy punktow na am w gdańsku. taniej cie wyjdzie branie korków z chemi niż potem płacenie za studia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

chemia kategorycznie niestety odpada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

to w sumie inaczej nie umiem ci poradzic itp. pozdrowienia i powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

dziękuje, no niestety, nie wiem co teraz ale mam jeszcze troche czasu, jakby coś się zmieniło dajcie znac. bardzo mi zalezy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

a nie pomyslales o studiach w innym miescie? olsztyn? elblag? toruń? bydgoszcz? nie wiem skąd jesteś ale może tam znajdziesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

jak jesteś noga z chemi lub biologii to po co się pchasz na takie studia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie mogę studiować w gdańsku jako dietetyk?

chce bo mi na tym zależy, z biologii mogę tylko, ale nie z chemii. zresztą prosiłem o pomoc, a nie o takie opinie typu po co się pcham...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoła Mydłowskiej w Warszawie nauczy cię zawodu. Nie twierdzę, że od razu będzie idealnie, bo pracy mnóstwo, ale po prostu masz konkretny program i konkretną kadrę, tak więc na pewno bzdurami się tam zajmować nie będziecie. Dietetyka to mega perspektywiczny kierunek, ale rzeczywiście do tego zawodu trzeba się nadawać, a dobór odpowiedniej uczelni ma po prostu kluczowe znaczenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również potwierdzam Szkołę Mydłowskiej. Genialne miejsce z bardzo wysokim standardem, tzn. z bardzo wysokim poziomem nauczania. Tam macie zapewnione w zasadzie wszystko - porządna kadra, dobry program, no i całe studiowanie nie opiera się na zdobywaniu papierków, tylko na nauczeniu się zawodu. Bo tutaj po kolejnych semestrach faktycznie wiem coraz więcej konkretów - a nie teoretycznych bzdur.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....