Gdzie można kupić rękawice bokserskie dla 6 latka?

Temat dostępny też na forum: SportCo? Gdzie? Kiedy?
Gdzie w Tròjmieście można kupić rękawice bokserskie dla dziecka 6 letniego? Najlepiej w Gdyni, choć niekoniecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-6 latek i boks? rodzic debil i po paru teningach dzieciak tez debil...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dzięki za pomoc. Dostałem w Decathlonie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W decathlonie najmniejsze rękawice to 6 oz.
Jeśli 6 latek nie jest nad wiek rozwinięty to będą za duże.
Jeśli miałeś problem z namierzeniem rękawic to znaczy że nie masz pojęcia to boksie.
Boks dla takiego małego dzieciaka to nieporozumienie.
Komuś marzy się kasa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Sprawdz u nich http://senseishop.pl/ powinni coś mieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłeś kiedyś korpo-p***eczko na treningu bokserskim ?W Ogóle na jakim kolwiek?a Chociaż na WF stój do szkoly nosiles? Myślisz że 6 letnie dziecko na treningu bosku odrazu dostaje rękawice i idzie się bić ? Dzieciaki na samym początku uczą się techniki i to trwa dosyć długo następnie jeśli już są starsze i trener stwierdzi że mogą posparowac wychodzą na taki sparing w kaskach ochronnych i w dużych rekawicach przez co siła uderzenia nie jest taka duża i do tego dzieciaki nie walczą 12 rund tylko np 3 krótkie . Według mnie dla dzieci świetna forma wysiłku fizycznego i dyscypliny sam zabrałem na treningi 10 letniego siostrzeńca i jest bardzo zadowolony ... stawiam że twórca tego komentarza jest p****s spod spódniczki mamy i spantoflałego ojca hahah albo kobieta w jednym i drugim przypadku ignorant
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Człeku potrzeba Ci specjalisty , najlepiej posiedź dziecko przed kompem i dawaj się ciesz masz czas wolny , rozumu szukaj a może znajdziesz dorośnij , i daj dziecku się wyszaleć POZDRAWIAM :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
6 latek nie nadaje sie na box. Czaszka kosci....zrasta sie do 18...a nawet 20 roku zycia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam
A co jeżeli 6 latek trenuje piłkę i dostanie nią kilka razy w głowe?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boks dla małych dzieci to jakieś nieporozumienie. Nie powinno się narazac na urazy i obijanie rozwijającego się ciągle mózgu. Proponuje poczytać co się dzieje po wielokrotnych uderzeniach i urazach z mózgami dorosłych - a jak się nie chce czytać to posłuchać jak mowi Gołota - to jest normalne otępienie jako skutek licznych urazów i walenia po głowie. I to nie jest jakaś tam internetowa opinia, tylko normalny fakt podawany w podręcznikach akademickich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Temat jest z zeszłego roku więc raczej troskliwy tatuś 6 latka go nie przeczyta.
Swoją drogą ciekawe czy jakiś trener przyjąłby na treningi boksu 6 latka.
Przykład Gołoty nie jest najlepszy bo on i bez boksu raczej nie błyszczałby intelektem. Ogólnie lepiej o nim zapomnieć bo z ostatnich informacji MASY wynika że Gołota był w mafii i robił tam to co umie czyli tłukł. Potem ktoś stwierdził że więcej zysku przyniosą jego walki na ringu. W kilku jego walkach wynik był ustawiony. Ci co stracili przez to duże pieniądze mogą mu się teraz dobrać do tyłka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zauwazylem ze z przed roku wiec zmienilem tytuł :)

A co do Gołoty to chodzi mi o jego bełkotliwą mowę - sposób w jaki mowi, nie treść tego co mowi, wczesniej takiej nie miał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale z was sa Głąby!!! Trening dla takiego dziecka jest jak najbardziej wskazany tylko ze to jest walka na ringu. Po prostu zabawa oraz wychowywanie i uswiadamianie jak wazny jest szacunek do drugiego czlowieka. Umiejetności ktore nabedzie podczas treningow będzie umiał wykorzystywać w ramach sportu a nie do "ulicznego mordobicia". Natomiast cechy motoryczne kształtuje się także od dziecka. A rodzaj cechy kształtowanej zależy od tego w którym momencie rozwoju aktualnie się znajduje. Nie sądzę żeby autor pytania miał na myśli walki 6-latków!?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nikt nie mówi o mordobiciu. Tylko o uderzaniu - nawet lekkim czy kontrolowanym i w rękawicach - w głowę.

Walki pewnie nie, ale za 3-4 lata dzieciak bedzie starszy i pewnie jakies sparingi sie pojawią, jesli dalej bedzie się w ten boks się bawił.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
1. Dlaczego zaczynasz od obrażania innych ? To jest ten szacunek dla drugiego człowieka o którym wspominasz.
2. Miałeś lub masz dziecko w wieku 6 lat że uważasz się za eksperta. Coś mi się nie wydaje.
3. Przeznaczenie rękawic jest oczywiste. Nawet jeśli dziecko będzie boksowało w worek to nie jest to zajęcie dla 6 latka. Po pierwsze jest to dla dziecka nudne po drugie jeśli wyuczy się uderzeń to może to przetestować na innych dzieciach. Nie spodziewajmy się że małe dziecko będzie się zachowywało odpowiedzialnie i nikogo nie uderzy. Nawet dorośli mają z tym problemy.
4. Jeśli dorosły się uprze i będzie trenował dziecko na boksera bo w swojej chorej głowie wymyślił sprytny plan że im wcześniej się zacznie trenować tym będzie lepszym zawodnikiem i więcej zarobi to może wyrządzić bardzo dużą szkodę.
5. Uderzenia w głowę powodują mikrourazy. Zbyt duża ich ilość powoduje problemy zdrowotne. Wielu bokserów się o tym przekonało.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
No i proszę. Wszystko stało się jasne. Pojawił się wszystko wiedzący mistrz Mijagi i życie stało się prostsze. Dziękujemy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hah jak czytam to co piszą niektórzy eksperci od boksu to nie mogę pohamować śmiechu.

Wy myślicie że dzieciak 6 letni wejdzie do ringu po kilku treningach i będzie się bił do krwi ? ;d
"This is sparta" i ogień haha xD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak taki z ciebie cwaniak to wyjaśnij do czego potrzebne są 6 latkowi rękawice bokserskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ludzie się nie znają każdy mądry.

Dla wszystkich krytykantów.
Wypowiem się na temat boksu i kickboxingu dla dzieci. Trening jest jak najbardziej wskazany dla dzieci od lat 6 i starszych.
Dziecko nabiera zręczności, refleksu, gibkości, kształtuje sylwetkę często ćwiczenia są wręcz zalecane przy problemach z biodrami, krzywiącymi się nóżkami (tzw. iksy)

Ćwiczenia są typowo ogólnorozwojowe. Biegania, przewroty, podskoki, brzuszki różne wyzwania siłowo zręcznościowe. Zabawa piłką np. gra w piłkę "nożną" ale na czworakach odwrotnych - brzuch od góry plecy od dołu w podparciu nogi i dłonie. Uderzenia ćwiczy się w powietrze albo na tarcze, packi ew gruszka/worek.

Nie ma żadnego nawet lekkiego bicia w głowę.
O walkach sparingowych nie ma mowy zanim dziecko nie ukończy 12 roku życia - na to nie pozwalają przepisy Polskiego Związku Kickboxingu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty za to się znasz.

Trening z pewnością nie jest wskazany dla dzieci około 6 lat. W tym wieku dziecko chce się bawić a nie trenować. Dzieciaki pojawiają się na treningach ale na ogół szybko się nudzą i przestają chodzić. Do tego na treningach nie potrzebują rękawic.

Rękawice kupuje się w konkretnym celu a od tego zaczął się temat i dyskusja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Qaz idź się leczyć tyle ci powiem. co ty jakis wszechwiedzący król czy ki uj? Że ty w wieku 6 lat siedziałes w książkach i uważałeś to za najbardziej ekscytujace zajęcie to wybacz. Nie każdy musi uważać tak samo;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
na allegro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio rękawice bokserskie zamawiałem u chińczyka jest tam trochę tego http://alitopbrand.pl/kategorie/sport/sztuki-walki/ plus że tanio jak nie wiadomo czy to miłość do sztuk walki czy zachcianka, minus ze trzy tygodnie trzeba poczekać na dostawę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest taka firma jak K Sport oni produkują sprzęt do siłowni w dobrym standardzie. Najlepiej ćwiczy mi się zwłaszcza na drążku, mam już od roku, używam regularnie i jakiś śladów zniszczeń nie widzę, trzyma się mocowania na twardo, bez jakiś luzów i odchodzenia kołków od ściany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boks w wieku 6-8 lat to głównie zabawa. Ciekawe modele są w tym sklepie zwłaszcza Dragon Sports Junior 6oz i 8oz https://fittimeshop.pl/19-rekawice-bokserskie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0