Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Temat dostępny też na forum: Przymorze
Czesc, swiezo sie wprowadziłam na Przymorze... gdzie mogę zamówić dobrą pizzę? Tyle tego jest a nie chce eksperymentować ;/ Z gory dzięki za odp ;*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

niestety, w/g mnie naprawde dobra bedzie dosc daleko
w gdyni na ul. wielkopolskiej... a stamtad nie dowioza
kolejna, to juz dosc blisko, zaspa, ul. hynka - rimini - ale oni z kolei nie dowoza :)
tak na oko, z dowozacych pozostanie ci maxx (czy jak ona sie nazywa), krokodyl i tino

tyle ode mnie, moze ktos bedzie jednak mial lepsze propozycje niz moje

pozdrawiam
jurek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Na wielkopolskiej to gdzie to jest dokładnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

maxx pizza na Gdańskiej Zaspie

pizzeria PRL we Wrzeszczu na ul. Do Studzienki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Dzięki wielkie :* Dzisiaj przejeżdżałam obok jakiejs da grassa, dobre tam jest jedzenie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Moim zdaniem kibel. Polecam Maxa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Zdecydowanie polecam Da Grasso, jest to prawdopodobnie najlepsza pizza w tej części Trójmiasta. Jednak zalecane jest zamawianie na miejsc, bo od jakiegoś czasu, zwłaszcza wieczorami, mają zatrzęsienie zamówień z dostawą i robią pizzę na szybko, więc naturalnie jest mniej składników i ogólnie jakościowo jest gorsza.

Maxx Pizza jest przyzwoita, jednak dużo zależy od tego na kogo się danego dnia trafi. Na początku istnienia tej pizzerii była zdecydowanie najlepsza (no i ta wielkość...), ale od jakiegoś czasu pizza jest sucha i często ma bardzo mało składników - nie wiem jak jest w lokalu, może nadal dobrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

mi najbardziej pasuje w TULU na zaspie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

też polecam PRL we Wrzeszczu :)

na Przymorzu jeśli chcesz dobrze zjeść - wybierz się do Grill House :) niestety od jakiegoś czasu nie mają dostaw na telefon :/ 2 dni temu rozmawiałam z właścicielem i być może znów będą dostawy - szuka odpowiedzialnego pracownika :)

w każdym razie Kebab pyszny :) jedyna feta jaką jem ;) Mega Hot-dog - można się wystraszyć na jego widok - taki wielki :)
jedzenie smaczne, świeże i duże porcje :) za całkiem rozsądną kasę :)

http://www.trojmiasto.pl/Grill-house-o24012.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

jeszcze całkiem niezłą pizzę można zjeść w Rogatej - za rynkiem na Przymorzu :)

mają b.dobre hamburgery - pyszne surówki :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

A ja gorąco polecam "U Skrzypka".
Prócz pizzy, mają tez np absolutnie genialny kebab (zwłaszcza ten z dwoma rodzajami mięsa: mięso jest dobrze wysmażone, soczyste i porcja jest słuszna).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

a ja zraziłam się do Skrzypka - gdy w kebabie zamiast mięsa miałam ścinki niewiadomego pochodzenia, grube skóry - twarde jak zelówki, chrząstki itp...
pizzę też kiedyś mieli lepszą :P

natomiast moja kumpela z mężem byli w Skrzypku na Morenie - i dostali śmierdzące mięso (w zestawie obiadowym) - do tego stopnia, że chcieli wezwać sanepid :P


i dzięki temu odkryłam ich sąsiada - grill house :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Jeszcze w ubiegłym roku polecałam Skrzypka na Jagiellońskiej,dzisiaj GŁOŚNE NIE. Nawet "pilnowani" nie potrafią przyrządzić czegoś co przypomina dobrą pizzę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

KFC na zaspie najsmaczniejsza tylko ceny masakryczne
Pizzeria PRL dobre ciasto i dodatki prawie jak domowa polecam
Pizza TUL - uczciwy średniak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Dobrą Pizzę można zjeść na ul,Gospody 35 Zabianka Pizzernia Venesa,można zamówić dostawę do domu,.....jest smaczna,polecam ,często korzystam z ich usług......Smascznego.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Tak Venesa jest super jadełko i dużo ,miła obsługa uwielbiam tamobiadkiniedzielne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Jest nowa pizzeria przy Hynka, w nazwie Bazylia i ... coś tam. Pyyycha ciasto. Szkoda, że nie dowożą na Morenę :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Ja polecam 33, może ceny mają dosyć wysokie, ale pizza bardzo smaczna i co nawjważniejsze nie ma się po niej żadnych rewolucji żołądkowcyh. Kiedyś chodziłam do Da Grasso, ale ostatnio się jakość pogorszyła, ciasto niedopiczone, chociaż dają przyzwoitą ilość składników.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Polecam pizze u Skrzypka, lub da grasso
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Skrzypek od paru lat robi jedzenie wręcz obrzydliwe......
Myślę, że jak najbardziej warto wybrać się do pizzeri Federico na końcu falowca od strony morza. Przystępne ceny i naprawde dobra pizza i spoko obsługa :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Na Przymorzu wszystkie pizzerie sa słabe. Najlepiej zrobić samemu. Pizerrie oszukują dają stare produkty nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

jeśli chodzi o Przymorze - zamawiamy tylko z Dragon Pizza :] (zwykle tą największą, to jeszcze Mąż zabiera następnego dnia do pracy ;))
no i koniecznie z sosem czosnkowym :] nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń do pizzy :] raz próbowaliśmy dania obiadowe - też smaczne :]

jedynie raz sos mi nie smakował - jakiś taki czerwony i bardzo wodnisty (nie wiem jaki, dostałam "z automatu", bo zapomniałam dopisać, że chcę czosnkowy)

zamawiamy przez pizzaportal.pl :]
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

polecam pizzerie rogata i verona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Dragon Pizza jest najlepsza! Żałuję że po przeprowadzce już nie dowożą w moje okolice...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

ja lubię pizze z DiGusto

Centrum Horyzont
ul. Obr. Wybrzeża 23/U6
Gdańsk Przymorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Jeśli chodzi o Gdańsk to ja poleciłabym Ci http://www.entuzjascipizzy.pl/ Bardzo dobra pizza, kruche ciasto, dużo możliwości wyboru dodatków no i ceny jak na Trójmiasto są naprawdę w porządku. My z rodziną korzystamy z Entuzjastów Pizzy bardzo często i sobie chwalę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Dominos
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

POLECAM MONTE CARLO PIZZA I WINO Gdańsk ul. Lubowidzka 41, to jest na Szadółkach, maja super pizzę na cienkim cięście z pieca z pasta truflową - ta jest zarabista! Ale inne też sa pyszne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie można zjeść dobrą pizzę?

Na http://pizzaportal.pl wpisujesz swój adres i pokazuje Ci najbliższe restauracje z opcją dowozu, w dodatku można tam wystawiać oceny i dzięki temu wybierać najlepsze pizzerie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, teraz można wszystko załatawić przez internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście, w dzisiejszych czasach bardzo przydatna jest możliwość złożenia zamówienia online na ulubioną pizze. Wielu ludzi próbuje swoich sił by stworzyć idealną pizze w domowych warunkach jednak nie jest to możliwe. Wszystko za sprawą braku wiedzy co do przygotowania samego ciasta oraz nieodpowiedniego pieca. Cały proces pieczenia musi odbywać się w prawie 2x wyższej temperaturze niż ta jaką osiągniemy w typowych kuchenkach. Co do samych pizzerni to bardzo dobrymi opiniami cieszy się pizza gdynia - https://ideolo-pizza.pl/ oferowana w kilku lokalizacjach. Dbałość o wysokiej jakości składniki, przy zachowaniu przystępnej ceny jest cenione przez klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wczorajszy koncert (6 odpowiedzi)

Hej, Jak oceniacie wchodajszy koncert BAJM'u na zakonczenie Jarmarku. Ogolnie impreza fajna .....

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...