Gdzie na Sylwestra

Może ktoś podpowie gdzie na Sylwestra. Niestety w remizie już nie ma miejsc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Remiza jest zarezerwowana dla banińskiej śmietany, więc i tak selekcja by nie pozwoliła bratać się z wierchuszkom.
Ciekawy jestem czy parking i park będzie zarzygany jak zwykle i cały pełny śmieci typu butle puste, szklanki, zastawa stołowa, opakowania po biedafajerwerkach plus komdomy i będą tam leżeć do marca?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Pozbieram i wyrzuce na twoje podworko 10 metrowe
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

To nie żadna smietana ,tylko taka w proszku z paczki ,niby i to i to śmietana, ale jednak to widać i czuć,że to tani zamiennik.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Patio ogłasza imprezkę ale gdzie oni maja swoja duzą sale do nie wiem.
Co do remizy to byś sie zdziwił . Zapewne jestes jednym z tych nowych napływowych ,którym wszystko przeszkadza. Człowieku tam imprezy zawsze były i przychodza tam ludzie róznych profesji od lekarzy, robotników ,inzynierów itp.. Zatem nie wyzywaj ludzi .Jak nie potrafisz sie integrowac to siedz w chałupie. Ludzie byli naprawde na wielkich balach i kasy nie szczędzili ale teraz wolą na luzie w Baninie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

To prawda sprzątajcie po tym sylwestrze w Baninie w remizie. W zeszłym roku syf w rowie przy remizie był aż na wiosnę pracownicy gminy ten bród posprzątali. Pan pisał o tak szanownych osobach jak lekarze czy inni. Proszę Pana A co lekarz sam po sobie nie posprzata?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na Sylwestra

Może roda w Tokarach lub Oleńka i jest w Małkowie jakaś sala balowa tam też robią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na Sylwestra

Karczma w Kczewie, tam zawsze udane imprezy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Gdzie na Sylwestra

Zapraszamy do nowego lokalu Sielsko w Żukowie , ulica Polna 24A.
Dopiero co przejęliśmy miejsce po poprzedniej knajpie i dajemy mu drugie życie :)
Mamy jeszcze około 15 wolnych miejsc dla zainteresowanych.
Bal sylwestrowy z DJem, zapewniamy również ciepłe posiłki w formie bufetu, zimne zakąski , domowe ciasta, ciepłe i zimne napoje , szampan o północy i palącą szynkę serwowaną przez kucharza.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 733 118 117 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na Sylwestra

Jaka cena
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie na Sylwestra

Cena odpowiednia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie na Sylwestra

To takie trudne użyć google? Nie mam pojęcia jak można być takim deklem.

https://m.facebook.com/109711667165708/photos/a.110455570424651/111355590334649/?type=3
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie na Sylwestra

nie mam Facebooka wiec deklem jesteś ty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie na Sylwestra

Zobacz nie mam Facebooka a znalazłem informację. Nie trzeba mieć tam konta aby widzieć co jest publicznie udostępnione. Więc chyba jednak jesteś...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nigdzie nie idźcie ,spędzicie sobie "miło " czas na forum Banino i się powyzywacie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry pomysł. Będę siedział w domu oglądał TVP przepijał 500 plus i narzekał na forum bo w Baninie jest ma co narzekać. Począwszy od najjaśniejszej eminencji księdza sołtysa potem przez rolnika sąsiada a skończywszy na szczekajacym burku jakiegoś bambra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

i jak bylo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...