Gdzie podkłady kolejowe dębowe NOWE?

Poszukuje miejsca w Trojmiescie(lub jak najblizej Trojmiasta) gdzie mozna zakupic nowe podkłady kolejowe dębowe. Z gory dziekuje za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wujek gugiel zaniemógł?
1,6 kzł/m³
Znajdziesz ćwoku na olx-ie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

podkłady kolejowe są nasączone toksycznymi olejami które z czasem przesaczaja się do gleby dlatego nie można ich kupić do prywatnego użytku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

@Kociu:
Można

Te, które znalazłem, są akurat "surowe", bez nasączania.
ALe można i kupić używane albo nowe, już nasączane. Legalne to pewnie nie jest.

Miałem kiedyś pomysła, żeby słupki ogrodzeniowe na działce nasączyć tym syfem, którym są nasączane podkłady kolejowe czy słupy telekom.
Wynalazłem w necie zakład, gdzieś na wschodzie (białostockie, podlaskie?.. nie pamiętam), który nasącza surowe drewno tym świństwem.
Pogadałem sobie z głównym technologiem w tym zakładzie. Na zasadzie krótkiej piłki: dałby Pan to na swojej działce?
Krótka odpowiedź: czy Pana poje..ło? Wiesz chłopie, jakie to jest toksyczne? Całą działke Panu w kilka lat zatruje.
Zresztą.. i tak Pan kreozotu nie kupisz na rynku. Ścisła reglamentacja.

Tyle mi wystarczyło ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

kto robi surowe podkłady z dębu? kto tego używa? już was wszystkich pokręciło? sprawdż cenę dębu z którego można wyłuskać podkład bo zazwyczaj jest w jednym kawałku, czy wy macie coś z głowami czy śnicie na jawie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

> kto robi surowe podkłady z dębu?

Nie wiem, kto robi, ale wiem, że są w sprzedaży. Zechciało mi się ruszyć odwłok i wyguglać.
Szczerze mówiąc, sam się zdziwiłem. I raptem jedynie w zaokrągleniu 2x droższe niż sosna.
Linka nie wkleję, bo nikomu reklamy robić nie zamierzam. Sam se znajdziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

super,a moze jednak link da rade wkleic?Poki co znalazlem jedna firme z Oruni,ale tam trzeba niestety wiecej sztuk zamowic. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio była rozbiórka torów, po 30 zł jak leci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

e-papieros - gdzie kupić i jaki? (6 odpowiedzi)

Chciałabym kupić e-papierosa w prezencie koleżance. Chcę, żeby była zadowolona, a nie kupić...

zegarki (10 odpowiedzi)

Hej :) chciałabym kupić zegarek męski. Wiem że podobają się typu g-shock. Tylko ceny porażające...

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...