Gdzie pójść w wolnym czasie..

... jeśli już ze swoim mężczyną bywamy wszędzie tj. kino/restauracja/bowling/ na spacerach,rowerze

Jak można spędzić popołudnie/ dokąd się wybrać by było ciekawie i nietypowo ? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

juz z pierwszych twoich slow wylaniaja sie sprzecznosci
jakze to wszedzie bywasz, skoro nie bylo ani ciekawie ani nietypowo ?

odpowiedz tkwi w twoich/waszych upodobaniach, preferencjach i zainteresowaniach

wymien je, a wowczas kto wie - mozn znajdzie sie rozwiazanie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Być może okaże się pomocne...
Wszystko wypróbowałam na własnej skórze :)

Strzelnica, rolki, bilard, ZOO, gokarty, quady, wesołe miasteczka, teatr, opera, koncerty, kabarety, jazda konna, rolki, basen, wycieczki krajoznawcze (zawitanie do pomorskich zamków, muzeów, pomników, zabytków, parków, lasów etc.)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

@Pola - wybierzcie się na wycieczkę do Syrii. Będzie ciekawie i nietypowo @_@
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

A może lot paralotnią w tandemie z instruktorem? Nietypowo, a wrażenia niezapomniane. Koszt ok. 100 osoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Jak ktoś byłby zainteresowany lotem w paralotniowym w tandemie to poproszę o maila na adres pkamon@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

100 zł? Chyba żartujesz. Gdzie taka cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Podałem namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

A bezpiecznie bedzie...?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Jest to super bezpieczny sport:) latam od 97roku i (odpukać:)) nigdy nie miałem żadnej sytuacji która mogłaby zmienic moje zdanie. Lotów w tandemie nie jestem w stanie już policzyć ;) Jest tylko jedno niebezpieczeństwo tej zabawy- UZALEŻNIA jak cholera :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Ja ostatnio ze swoim narzeczonym, wybrałam się do Spa. Zafundowalismy sobie Pakiet dla zakochanych. Było cudownie... Leżeliśmy wspólnie w jednym gabinecie i mieliśmy wykonywany masaż całego ciała, z później zabieg na twarz. Wyszliśmy stamtąd tak zrelaksowani i odprężani z nowymi siłami i pomysłami na wieczór :D :D :D Polecam Open Spa, jest bardzo fajny dojazd bo spa znajduje sie przy kartuskiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Jedźcie do Jarocina..albo na woodstock.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Pływanie kajakiem po Gdańsku. Tanio i bardzo fajnie, zwłaszcza jak ktoś pierwszy raz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

A po wycieczce kajakowej odpoczynek w okolicach Bastionu Żubra i podziwianie widoków...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

A może ktoś z Was mógłby polecić jakiś klub gdzie można pójść z mężem potańczyć ? :) niekoniecznie w towarzystwie samych nastolatek, a przy muzyce np. lat 60 tych, 80 tych ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Pokład w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

To już chyba ten etap w związku, że żadne nietypowości nie pomogą ;)
A moze powiekszyc rodzine?? Nie bedzie czasu na nude :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

z Państwa propozycji, jak narazie skorzystałam z ' pływania kajekiem po Gdańsku '
Naprawde polecam, bo było rewelacyjnie : - )))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

kajakiem*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Czy ktoś z Was był może tutaj

http://www.newromantica.pl/ na tej dyskotece dorosłego człowieka? :-)

Jakie są wasze opinie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Moja kolezanka tam bywa i jest zadowolona, ale ma 40 kilka lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

a może tak dancing? ja z mężem chodzimy raz, dwa razy w miesiącu się troszkę wyszaleć. dyskoteki to nie dla mnie... pomimo młodego wieku czuję się tam jakoś nie na swoim miejscu. Dancingi są o tyle fajne że grają muzykę do potańczenia, można umówić się ze znajomymi dobrze zjeść i wypić trochę alkoholu. Potańcówka typu wesela- jak kto lubi nam bardzo odpowiada. Polecam CHATĘ w Kębłowie - jest naprawdę super

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

:-) Cieszę się, że pomysł chwycił :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

a może tak dancing? ja z mężem chodzimy raz, dwa razy w miesiącu się troszkę wyszaleć. dyskoteki to nie dla mnie... pomimo młodego wieku czuję się tam jakoś nie na swoim miejscu. Dancingi są o tyle fajne że grają muzykę do potańczenia, można umówić się ze znajomymi dobrze zjeść i wypić trochę alkoholu. Potańcówka typu wesela- jak kto lubi nam bardzo odpowiada. Polecam CHATĘ w Kębłowie - jest naprawdę super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

http://www.facebook.com/pages/Akademia-Redukcji-Stresu/329190900500717
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

A moze kosciol? Pielgrzymka? Spotkanie z ksiedzem? Odnowa w cuchu swietym? Czas ucieka, wiecznosc czeka, niewarto tracic zycia na rozrywke jedynie... Czas dla boga musi rowniez sie znalezc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

W DUCHU*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Jeśli nie obawiacie się bardziej zatłoczonych miejsc, to możecie obejrzeć kilka (lub więcej jeśli chcecie) przedstawień. W tym tygodniu zaczyna się kolejna FETA, a doświadczenia wiem, że każdego dnia można trafić coś ciekawego, niekoniecznie wybranego przez większość widzów ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

mam propozycje bez wychodzenia z domu :) sama sie juz jakis czas nad tym zastanawiam. salon Lily Rose, oferuje zabiegi spa, zabiegi kosmetyczne z dojazdem do domu, chce mnie i mojemu pięknemu zafundowac domowy masaz czekoladowy :) korzystałam juz z usług tej firmy i byłam bardzo zadowolona pod kątem kosmetycznym, teraz właśnie myślę nad taka super niespodzianka dla nas obojga :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Może na laserowego paintballa. Byłem tam ze swoją dziewczyną i jej się o dziwo bardzo podobało. Może wam też się spodoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie pójść w wolnym czasie..

Może do teatru - wpisuje się w kategorie ciekawie i "nietypowo". Problem w tym, że część facetów raczej nie jest w stanie przetrwać takiego wyjścia :) Niemniej warto spróbować - tym bardziej, że repertuar Teatru Wybrzeże zapowiada się ciekawie: http://teatralny.pl/teatr/teatr-wybrzeze,555.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie mogę polecić na wypad ze znajomymi Piwnicę Rajców. Bardzo często am się spotykamy na piwie ze znajomymi. Ważą genialne piwo i serwują dobre jedzenie. Fajna atmosfera i miła obsługa. Warto tam zajrzeć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam iść na imprezę do Kolejnej Kolejki w Sopocie, super muzykę tam mają byłem w zeszłym tygodniu i było mega. Pobawiłem się, popiłem a na koniec tatara zjadłem super lokal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni polecam odwiedzić Studio masażu Dewi, super miejsce, super klimat i najlepsi masażyści. Masaż lomi lomi polecam , teraz na walentynki mam plan zamówić dla mnie i dla narzeczonego masaż tantryczny dla par https://studiodewi.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

WAKACJE (47 odpowiedzi)

Troche to temat z gola odmienny niz panujace tu obyczaje, ale jak podsumowywujecie te wakacje ???...

Książki jakie polecacie (3 odpowiedzi)

Witam, Od jakiegoś czasu nie mogę wciągnąć się w żadną książkę. Wystarczy, że kilka, kilkanaście...

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...