Gdzie przeniesiono budki z zapiekankami ze świętojańskiej 43 te przy pomniku Harcerzy

Temat dostępny też na forum: Śródmieście
Witam

Dokładnie chodzi mi o pierwszą białą bude od ulicy z parasolem cocacoli. Aktualnie teren jest zamknięty i budują kolejny "plastikowy gmach"...
Mieli tam wg mnie jedne z najlepszych zapiekanek w trójmieście, takie zwykłe bez udziwnień i 100 składników naraz. Sos meksykański był mistrzowski. Dużo jem po lokalach i restauracjach i tego sosu jak i czosnkowego mogloby wiele restauracji się od nich nauczyć.
Czasem taką zapiekankę naprawde ze smakiem się zjadło.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie przeniesiono budki z zapiekankami ze świętojańskiej 43 te przy pomniku Harcerzy

Zrównali z ziemią, a dzisiaj zaaresztowali mój samochód na podwórku za moim domem. Nie było mnie w Gdyni kilka dni, wracam a tu Qlturalny BaltiQ Q....a zaspawał wszystkie dojazdy do mojego garażu. Nieźle zaczynają w naszej Gdyni. Bedą tak pogrywać to i tak zbankrutują jak ich zbojkotujemy. Już nie lubię tych baltiq arogantów. Tylko jak mam odzyskać samochód? Co radzicie?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie przeniesiono budki z zapiekankami ze świętojańskiej 43 te przy pomniku Harcerzy

Najpierw idź na policję niech dojdzie kto unieruchomił Twój pojazd,później do sądu złóż wniosek o wszczęcie postępowania przeciwko tej osobie , instytucji lub urzędu który spowodował uniemożliwienia korzystania z Twojego samochodu wbrew Twojej woli .Najlepiej poprzez kancelarię prawną na przeciwko.
Poza tym daje się wyraźnie zauważyć, iż Gdynia jest co raz bardziej nieprzyjazna swoim mieszkańcom !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie przeniesiono budki z zapiekankami ze świętojańskiej 43 te przy pomniku Harcerzy

Hej,

W sezonie budka wystawiona była przy plaży miejskiej, tuż obok "Gdyńskich Rybek", ale czy dalej tam stoi to nie mam pojęcia...Pewnie raczej nie :)
Wiem też, że ta sama "firma" funkcjonuje w Infobox, bar nazywa się "Zapiekanka". Zapiekanki tam są przepyszne, sama jestem w nich zakochana :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Radio internetowe (6 odpowiedzi)

Najlepsze radio internetowe to www.powerbalanga.com JAAAAAAAZDA nonstop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...