Gdzie trenujecie w Gdyni

Dajcie namiar na jakieś miejsce w Gdyni, gdzie będzie można skorzystać z pomocy trenera personalnego, by ułożyć sobie trening, tak by krok po kroku jakoś udało mi się wrócić do formy. Jeśli możecie mi pod tym katem coś polecić, macie jakieś sprawdzone opcje, które możecie zaproponować to dawajcie znać, gdzie się wybrać ewentualnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trening przede wszystkim powinien być przemyślany więc jeśli toś jest laikiem to trudno będzie mu taki plan rozpisać i taka oferta jaką ma np. https://upgradegdynia.pl/ wypada o tyle sensownie, że będzie się miało propozycje treningową idealnie pod siebie rozpisaną. Całościowo więc dzięki temu trening może wypadać lepiej i przynosić więcej pozytywnych efektów. Warto więc mieć taką kwestie na uwadze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Fitness, siłownia (22 odpowiedzi)

Hey :) Szukam kogoś do wspólnych wypadów na siłownię, fitness itp. Od tygodnia mieszkam w Gdyni...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...