Gdzie w Kielpinie badz w okolicy.....

Jako ze od nie dawna jestem mieszkanka Kielpina , chcialabym podpytac o wasze sprawdzone miejsca ( na osiedlu, w okolicach dalszych badz blizszych) gdzie mozna kupic
- swieże warzywa i owoce,
- dobre wedliny
- gdzie polecacie fryzjera? Salon kosmetyczny? Szewca?

Dzieki z gory za informacje.
Mysle ze dla wielu osob moga okazac sie przydatne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie w Kielpinie badz w okolicy.....

wędliny to chyba przy nowym rondzie, sprzedają tylko w piątki i soboty. To są wędliny z haka a nie z folii, niezłe nawet.
Warzywa ponoć jadąc na Żukowo za Kokoszkami w prawo, jest niby jakiś hurt ale znam tylko ze słyszenia.
Kiełpino to ogólnie pustynia jak idzie o usługi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie w Kielpinie badz w okolicy.....

Dzieki...rzeczywiscie niewiele tego :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie w Kielpinie badz w okolicy.....

wędliny całkiem niezłe dostaniesz w mięsnym w netto, z warzywami jest gorzej, w sezonie letnim prowadzona była taka sprzedaż z prowizorycznego stoiska przy netto, ale teraz niestety już tego nie ma. Na kokoszkach jest sklep "Nasz Sklep" dośc dobrze zaopatrzony w warzywa, jest tam między domkami także nowo otwarty sklepik z używaną odzieżą warto wybrac się na dłuższy spacer bo od głównej ulicy tych miejsc nie widac. Na karczemkach jest bardzo fajna pani stomatolog, korzystałam i ja i synek, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie w Kielpinie badz w okolicy.....

Sklep GIEWONT polecam bo chyba jako jedyni w Gdansku maja POLSKIE MIESO w ogole dobrze zaopatrzony sklep. Ryby, wedliny, sery, warzywa... Wypiekaja tez pieczywo dwa razy dziennie oraz udka i kurczaki. Dentystka jest dobra na przeciwko tej nowej szkoly na kalinie. Przychodnia przy szkole w Kielpinie zbiera pozytywne opinie. No a jezeli chodzi o rozrywke to nedznie... jakies kregle to najblizej na Jasieniu... nawet placu zabaw dla dzieci nie ma....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sklep Giewont to najdroższy sąsiedzki sklep w Trójmieście i chyba w całej Polsce. Ryby mają tylko wędzone, nigdy świeże do smażenia. Warzywa w dobrym asortymencie ale jest ich za mało, popołudniami braki.Pieczywo bywa różne. Zakupy radzę raczej robić od 7 do 9 rano, pózniej bywa biednie ;) i asortyment okrojony. To jest notabene dziwne. Żadnych gazet. Mają dobre domowe dania na wynos pierogi, naleśniki, kotlety drobiowe itp. Obsługa bywa wręcz niemiła, ostatnio zmieniło się to na plus. Proście zawsze o paragon.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świeże ryby kupuje się w sklepie rybnym a nie osiedlowym sklepie. W żadnym innym sklepie nie spotkałem lepszej obsługi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba w całej UE jeśli chodzi o mięso.
Plusem jest obsługa sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co prawda odpowiadamy na post sprzed 4 lat, ale ze stwierdzeniem "nawet placu zabaw dla dzieci nie ma" już nie można się zgodzić :-)
Od 2015 r funkcjonuje zbudowany przez nasze Stowarzyszenie plac zabaw przy stawku przy ul. Goplańskiej :-)
W 2016 r powstała tam też siłownia zewnętrzna (także staraniem naszego Stowarzyszenia), a w tym roku planowane jest ustawienie piramidy linowej. Alejki też z roku na rok przyrastają. WiFi też już jest :-)
Także teren ten powoli przekształca się w Park i mamy nadzieję, że zostanie ciepło przyjęty przez mieszkańców, stając się swoistym "centrum" osiedla...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZA to do Fryzjera i różne usługi kosmetyczne zapraszamy na bliskie Kokoszki :) https://pl-pl.facebook.com/bebeautygdansk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bibiuty, ładna nazwa, taka słowiańska...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie w Kielpinie badz w okolicy.....

Warzya i owoce w sezonie są dobre zarówno w sklepie na plytach jak i w slepie na koncu Otomińkiej po schodkach w dół .Ta takie " wiejskie sklepiki ale w kwestii warzyw się starają .W Giewoncie nie warto bo drogo .Wędlin dobrych brak .Fryzjer ,kosmetyczka to trochę jak ginekolog i dentysta powinien być po prosty dobry a nie blisko domu .wiekszosc zakupów robię po drodze z pracy .W miejscach w ktoryc robilam zawsze .W kielpinie mieszkam blisko 10 lat
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie w Kielpinie badz w okolicy.....

potwierdzam, Giewont nienormalnie drogi, a szkoda, zapowiadali sie dobrze.,
Znalazłem u nich produkt który na hali targowej był 50% tańszy, kilka innych tez było o ponad 25% wyżej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Gdzie w Kielpinie badz w okolicy.....

i kij to rób zakupy na hali mi tam ceny odpowiadaja nie marnuje czasu na staniu w korkach w tym zakorkowanym centrum
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

jestem mieszkańcem Kiełpina od dwóch lat , niestety pustynia . trochę żal . dodatkowo dochodzą mankamenty - internet światłowodowy , szamba , dogi . jako Gdańszczanin oczekiwałem czegoś innego , no coż , ale ....wieś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się niestety z przedmówcą :( Jestem mieszkanką od 9 lat a ciągle brakuje mi pełnej infrastruktury. Oczywiście, można powiedzieć "widziały gały co brały", ale tak tęsknię do miasta. Osiedle się co prawda rozrasta i widać dużo zmian na lepsze na przestrzeni tych 9 lat ale bankomatu dalej nie ma, po bułki rano daleko a zimą ciemności egipskie na ulicach. Myślałam, że się przyzwyczaję .......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mieszkam od prawie 2ch lat i też tesknie za "ludzmi" :) Może ktoś miałby ochotę na no wspolny marszobieg po lesie i wpolne ponarzekanie ;)? KOntakt: mauaduzami@wp.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam podobne odczucia :(
mauaduzami@wp.pl
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep Giewont, dobry i tani salon kosmetyczny ul. Lipcowa 30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Giewoncie zmieniła się ostatnio obsługa i odechciewa mi się tam kupować :( przemiła dziewczyna zniknęła i na jej miejsce pojawiło się obrażone burkliwe dziewczę. Straszna szkoda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pani do sprzatania domu (6 odpowiedzi)

Czy może mi ktoś polecić panią do sprzątania domu? Mieszkam w Kiełpinie Górnym i pilnie poszukuję...

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...