Gdzie zgłosić problem "głośnego sąsiada"?

Witam, od około pół roku mamy problem z sąsiadem zajmującym lokal nad nami. Główne problemy to głośna muzyka w różnych porach doby, skakanie na skakance (?), głośne śpiewy i śmiechy po 22:00. Zwracaliśmy już uwagę ustnie i pisemnie, co pomagało na 1,5-2 miesiące. Niestety problem dotyczy tylko nas, ponieważ mieszkanie sąsiadujące przez ścianę z sąsiadem jest niezamieszkałe od dłuższego czasu, dlatego nie mamy wsparcia u innych sąsiadów. Sytuacja staje się coraz bardziej uciążliwa. Co możemy zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmienić pracę, wziąć kredyt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgłaszać na policję, za którymś razem sporządzą wniosek do sądu. Są na to paragrafy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
i co, wskórałaś coś?
Z doświadczenia wiem, że to "skakanie na skakance" to na ogół uprawianie miłości ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgłaszać na policji zakłócanie miru domowego - działa 24h na dobę. Mandat za to jest 50-500zł a w razie niezaprzestania procederu sprawa w sądzie i kolegium do 5tys zł + koszta sądowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak tam problem zniknął?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po 70 zł są maty w OBI. Obklejasz tym mieszkanie od strony źródła hałasu i nawet jak by strzelali z armaty nic nie słychać. No jak by wołali o pomoc to też nic się nie usłyszy niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

gdzie powstanie żabka? (5 odpowiedzi)

Czy ktoś orientuje się gdzie powstanie żabka? slyszałam ze ktoś sie szykuje na otwarcie sklepu...

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (114 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...