Gdzie zgłosić problem "głośnego sąsiada"?

Witam, od około pół roku mamy problem z sąsiadem zajmującym lokal nad nami. Główne problemy to głośna muzyka w różnych porach doby, skakanie na skakance (?), głośne śpiewy i śmiechy po 22:00. Zwracaliśmy już uwagę ustnie i pisemnie, co pomagało na 1,5-2 miesiące. Niestety problem dotyczy tylko nas, ponieważ mieszkanie sąsiadujące przez ścianę z sąsiadem jest niezamieszkałe od dłuższego czasu, dlatego nie mamy wsparcia u innych sąsiadów. Sytuacja staje się coraz bardziej uciążliwa. Co możemy zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie zgłosić problem "głośnego sąsiada"?

Zmienić pracę, wziąć kredyt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgłaszać na policję, za którymś razem sporządzą wniosek do sądu. Są na to paragrafy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

i co, wskórałaś coś?
Z doświadczenia wiem, że to "skakanie na skakance" to na ogół uprawianie miłości ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgłaszać na policji zakłócanie miru domowego - działa 24h na dobę. Mandat za to jest 50-500zł a w razie niezaprzestania procederu sprawa w sądzie i kolegium do 5tys zł + koszta sądowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Gdzie zgłosić problem "głośnego sąsiada"?

I jak tam problem zniknął?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

po 70 zł są maty w OBI. Obklejasz tym mieszkanie od strony źródła hałasu i nawet jak by strzelali z armaty nic nie słychać. No jak by wołali o pomoc to też nic się nie usłyszy niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę? (19 odpowiedzi)

Dziewczyny, Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić...