Gecco Deweloper

Temat dostępny też na forum: Świętokrzyska Ujeścisko
Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na Perseusza w Gdańsku i Świętokrzyskiej w Gdyni. Powiedzą wam prawdę o działaniach dewelopera a nie sprzedażową gadkę. Ogólnie nie polecam!
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Gecco Deweloper

Przestrzegam i nie polceam kupowania jakiejkolwiek nieruchomości pod tego dewelopera i tych ludzi!! Firma Gecco pod wszystkimi nazwami spółki (...) Na początku wszystko wydaje sie bezproblemowo, ale jazda zaczyna się pod koniec budowy i planowanej daty przeniesienia własności, a najgorsze zaczyna sie po akcie notarialnym. Ogólnie patodeweloperka, mnóstwo niedociągnięć, niedoróbek, usterek, fatalna jakość wykonania domu, ekipy wykończeniowe co chwile się zmieniają (...). Od odebrania domu po 9 m-cach nadal nie mamy wykończonych elementów, za które zapłaciliśmy 100% np. instalacja videofonowa LCD, nienaprawione usterki tj. pęknięte i zarysowane szyby, uszkodzenia na elewacji i barierkach od balkonu, masakra. Do tego budynek oddany zawilgocony, po kilku miesiącach pojawiły się zacieki, bąble, a nawet pleśń z powodu wadliwego wykończenia dachu. Pomimo przyznania się do wady, deweloper nie zrobił nic w tym zakresie, trzeba była ciągle pisać maile, wysyłać zdjęcia z dokumentacją, samemu osuszać ściany. Z tego tytułu ponieśliśmy ogromne koszty kilka tysięcy zł. (...) Jak ktoś chciałby się dowiedzieć więcej szczegółów zapraszamy na osiedla wybudowane do tej pory przez tego dewelopera w Gdańsku i Gdyni. Przy sprzedaży pokazuje, że będą drogi, oświetlenie itd. Nic takiego nie robi, to jest tylko chwyt marketingowy do sprzedaży.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gecco Deweloper

Dramat , dramat , dramat . Jak możesz omijaj z daleka
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Gecco Deweloper

Potwierdzam, trzeba się trzymać z daleka!!! Jakość wykonania fatalna. Błędy i usterki. Serwis gwarancyjny nie istnieje. Wszystko trzeba naprawić na własną rękę. Zapłacisz im coś gotówka to nigdy nie zobaczysz kasy z powrotem ani rzeczy za którą zapłaciłeś. Zresztą proszę się przejechać na Perseusza w Gdańsku lub Świętokrzyska w Gdyni i zapukać do kilku domów, zapytać ludzi o "wrażenia"
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie znajdę opinie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Słyszałam o nich wiele sprzecznych opinii, ale sama nic nie zamawiałam. Opinia każdego jest inna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Cześć! Kupowałem tam kilka razy i byłem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum

transport poszukuję tanio i solidnie (8 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

Gdzie mieszkanie Gdańsk (3 odpowiedzi)

Przeprowadzam się do Gdańska, bo znalazłem pracę z dobrymi warunkami. Nie wiem jednak gdzie...

drewniana podłoga w łazience (17 odpowiedzi)

ma ktoś z was drewnianą podłogę w łazience? będę niedługo urządzać swoją i zastanawiam się jak...