Ania - ocena (3) Najlepsza z najlepszych! Konkretna, rzeczowa a przy tym z dystansem i... Ania Justyna - ocena (1) Najlepsza z najlepszych ;) Prowadzila 3 moje ciąże i nadal z przyjemnością... Justyna Ewa B - opinia (1) Do Doktor trafiłam z polecania koleżanki z pracy i z najczystszym sumieniem i... Ewa B
Marta - opinia (1) Serdecznie polecam Panią Doktor. Uratowała moją pierwszą ciążę, dzięki... Marta Natalia F - opinia (1) Pełen profesjonalizm,zaangażowanie i ogromne doświadczenie.Jako mam trójki... Natalia F Katarzyna Goldsztajn - opinia (1) Witam profesionalista przez duże P. Konkretna, miła, zaangażowana, pochodząca... Katarzyna Goldsztajn Hania - opinia (1) Pani Doktor jest wspaniałą kobietą ciepłym człowiekiem ,z profesjonalnym... Hania Najlepsza (1) Lekarz - Profesjonalista - człowiek najlepsza, cudowna i ciepła Osoba,... ewa Super (1) Pani Doktor jest rewelacyjna! Fajny człowiek i bardzo dobry lekarz. Gabinet... Agnieszka Profesjonalistka! (1) Pani doktor jest lekarzem z powołania. Zawsze konkretna i pomocna. Prowadziła... Anna G. Polecam ! Najlepszy lekarz !!! (1) Jak najbardziej polecam Panią Doktor, zawsze pomocna, zna odpowiedzi na... Kinga Polecam (1) Zgadzam się w 100 % z opiniami o Pani doktor. Takiego lekarza szukałam i... Karolina Patrycja - opinia (1) Opieka na najwyższym poziomie. Pani Kasia to świetny lekarz z rewelacyjnym... Patrycja Profesjonalista dla zaniepokojonej mamy. (1) Ciąża przyszła choć trochę wstyd się przyznać z znienacka. Z racji wieku i... Dorota Szmarowska Lekarz z powołania:) (1) Pani Kasia jest rewelacyjna, od początku prowadzę u niej ciążę. Bardzo... aga Polecam wszystkim! (1) Polecam wszystkim. Opieka na najwyższym poziome. U Pani Doktor prowadziłam... Inez B. the best of the best!! (1) nie wyobrażam sobie innego ginekologa!! Pani Kasia jest niesamowita ,prowadzi... Laura Bohdan POLECAM!!! POLECAM !!! ZDECYDOWANIE 3 X TAK (1) PANI DOKTOR DWUKROTNIE PROWADZIŁA MOJĄ CIĄŻĘ, Z MAM DWÓJKĘ ZDROWYCH... Aneze Rewelacja ! (1) Pani Doktor prowadzi naszą ciąże od początku, jesteśmy zachwyceni... Ewa i Oskar Rewelacja ! (1) Pani Doktor prowadzi naszą ciąże od początku, jesteśmy zachwyceni... Ewa i Oskar