dr Ciach (9) Bylam u Pani doktor i jestem średnio zadowolona informacje na temat... wierna pacjentka Lekarz godny polecenia (1) Polecam panią doktor! Prowadzi moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona.... Ola Lekarz godny polecenia (1) Polecam panią doktor! Prowadzi moją ciążę i jestem z niej bardzo zadowolona.... Ola
Świetna opieka (1) Moją pierwszą ciążę prowadziłam u dr Ciach. Jestem bardzo zadowolona, pani dr... Ola P Bardzo polecam (1) Praca Pani Dr Katarzyny Ciach to pełny profesjonalizm, a jednocześnie ciepłe... Jadwiga 100% lekarz (1) Dwie ciąże prowadzone przez Doktor Ciach, które nie były łatwe zakończyły się... K>G Rewelacja (1) Przyjemna atmosfera stworzona przez Panią Doktor pozwoliła mi przebrnąć przez... Iza agnesita - opinia (1) Witam, jestem pacjentką Pani doktor od lat i nie zamierzam jej zmieniać na... agnesita POLECAM!!! (2) Napisze krotko: Jestem osoba bardzo wymagajaca jesli chodzi o wybor lekarza.... Marzena polecam (1) leczę się u dr Ciach od 4 lat, jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem- bo... Jolanta Zdecydowanie TAK (1) Do Pani Doktor trafiłam zupełnie przypadkiem- lekarz prowadzący moją pierwszą... Pacjentka gdzie? (3) mam pytanie, gdzie/jak mogę się zapisać do pani dr Ciach, czy wcześniej muszę... Asia lekarz z sercem i ludzkim podejsciem:) (1) Pani Doktor zdobyla moje zaufanie podczas kilku wizyt wiele lat temu na... Aga S-M zdecydowanie polecam (1) Do pani doktor trafiłam przez przypadek i już zostałam i polecam wszystkim... Anna B Bardzo, bardzo polecam (1) Nie myślałam nawet, że są tacy lekarze, którzy odznaczają się pełnym... Kasia Najlepszy lekarz!!! (1) Pani Kasiu, bardzo dziekujemy za 9 miesiecy Pani intensywnej pracy. Milo ze... Ania, Karol i mały Igor Pacjentka z daleka (1) Witam-od niedawna jestem pacjentką pani doktor-z polecenia koleżanki-i jestem... Pacjentka z Sierpca Zdecydowanie POLECAM (1) Od kilku lat jestem pacjentką dr Kasi;-) i muszę docenić jej fachowe... Zadowolona E - opinia (1) Polecam. Wizyta w gabinecie Pani dr Ciach przebiegała w bardzo sympatycznej... E POLECAM (1) Nie spotkałam wcześniej lekarza z takim podejściem do pacjentek, miła,... xxx