Godziny przeglądów

Witam
Chicialbym zainteresowac wladze SM Baltyk, oraz mieszkancow godzinami przegladow. Czesto godziny te sa nieprzystajace do realiow godzin pracy, ktore czesto odbywaja sie w godzinach przedpoludniowych i wczesno popoludniowych. Biorac pod uwage ilosc przegladow - gazowe, wentylacja, odczyt podzielnikow - szkoda urlopu na takie akcje.
Moze warto byloby, tak jak mialo to miejsce w 2014 w SM Karwiny w jednym dniu polaczono spis licznikow wody, przeglady kominowe i gazowe w godz 15 -20.30.
Uwazam ze rozsadnym byloby rozwieszac informacje o przegladzie wczesniej niz 2 dni przed..!
Czy nie mozna informacji o przegladach umieszczac dodatkowo na stronie internetowej SM Baltyk w zakladce aktualnosci ?
Godziny przegladow zaleza przeciez od wytycznych jakie sa podane w przetargu za ktory i tak sie placi z kieszeni mieszkancow.
Prosze o Wasze przemyslenia i opinie..)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Godziny przeglądów

Bierzesz naprawdę urlop na czas przeglądów?
Ja się tym w ogóle nie przejmuje. W pierwszych terminach nigdy mnie nie ma w mieszkaniu, ponieważ wracam z pracy po godz. 17.00. O ile do skrzynki osoba wykonująca przegląd wrzuci mi nr telefonu gdzie mam się umówić na kolejny przegląd, to dzwonię i się umawiam na dogodny mi termin - po godz. 17.00. Jeżeli nie ma telefonu lub nikt nie odbiera, to olewam to.
Mi na tych przeglądach nie zależy. Jak chcą mnie sprawdzić, to niech się dostosują, za to im płacę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Godziny przeglądów

A to, że SM Bałtyk to relikt PRL niedostosowany do współczesnych warunków to już inna kwestia. Pracownicy to zasiedziałe ponure osoby, bez jakiejkolwiek chęci rozwoju, dostosowania się do "klientów - petentów".
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Godziny przeglądów

Niestety jest w tym wiele prawdy. Przeglądy odbywają się corocznie i dobrym pomysłem byłoby, aby dokonywano przeglądu obu instalacji na nieruchomości w jednym terminie. Najczęściej chodzi o gaz i przewody wentylacyjne.

Jeśli chodzi o pracowników S.M. Bałtyk, niestety jest w tym cząstka prawdy. Dowodem może być chociażby afera z maja br. z udziałem Kierowniczki Osiedlowego Klubu Kultury na Narcyzowej, która przez prezesa Piechotę została ewidentnie zamieciona pod dywan.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0