Brałam udział w warsztatach rozwoju zawodowego "Talenty i rezultaty" prowadzonych przez panią Gosię Kozłowską.
Bardzo spodobała mi się domowa, swobodna atmosfera, daleka od sztywnych szkoleń. Z radością stwierdzałam, jak wiele dają grupowe ćwiczenia, jak wiele możemy dowiedzieć się o sobie od innych. Ćwiczenia samodzielne pozwalały odkryć to, co jest wewnątrz nas, ale potrzebowaliśmy być w odpowiedni sposób o to zapytani - pokierowani.
Pani Gosia służyła fachową radą, opinią, pomocą. Prowadziła zajęcia w sympatycznej, motywującej atmosferze.
Dzięki warsztatom odkryłam i upewniłam się, jakie posiadam zdolności, nauczyłam się je nazywać. Zaczynając zajęcia byłam niepewna swoich celów zawodowych, do czego się nadaję, co byłoby dla mnie najlepsze. Warsztaty pozwoliły mi określić jasno, do czego dążę i z przekonaniem stwierdzić, że jest to właściwy dla mnie cel i prowadząca do niego droga.
Obecnie po przygotowaniu kilku CV jestem bardziej pewna siebie. Wiem, że są one dużo lepsze, niż kiedyś. Potrafię dokładnie przedstwić, czego szukam i jakie kompetenecje posiadam - udowodnić, że jestem właściwym kandydatem na dane stanowisko.
Gorąco dziękuję pani Gosi i polecam :):)