Zacznę od początku.Telefonując do szpitala pomijając, że obsługa jest miła, Pani to od razu przeprowadziła krótki wywiad. stwierdzając, że nie obędzie się bez wizyty w szpitalu zostałem umówiony na konkretny dzięn i godzinę.Po przyjeździe również miło ponieważ nie siedzę na zatłoczonym holu i nie muszę się strosować, że pojawi się dziwna nieprzewidziana sytuacja z innym milusińskim.Zostaję zaprowadzony do gabinetu gdzie Pani przeprowadziła ze mną wywiad i zostałem poproszony o zaczekanie na lekarza.Za ok 10 min pojawiła się Pani doktor.Pani Dario:) ściskam rączki:))Pomimo tego,że pies miał tylko ranę w okolicach nozdrzy został zbadany bardzo dokładnie.Na szczęście skończyło się tylko na dezynfekcji i maści.Pomimo,że uraz był podobno niegroźny dowiedziałem się sporo ciekawych rzeczy.Cena za usługę może jest trochę wyższa ale jeśli idzie za nią taka obsługa jak miało to miejsce na Łąkowej to nie ma o czym mówić.
Ogólnie oceniam bardzo wysoko i na pewno będę wracał tam jeśli zajdzie taka potrzeba.