Gramatyka język angielski

Temat dostępny też na forum: Nauka
Szukam kursu z gramatyki języka angielskiego dla początkujących. Może też być jakaś książka, zależy mi na podstawach. Nigdy nie uczyłem się tego języka i sam nie chce się zniechęcić. Miałem wiele podejść wcześniej do nauki niemieckiego i skończyło się znienawidzeniem tego języka nie chce, żeby tutaj było podobnie.
Z góry wszystkim dziękuje.

,,życie pisze różne scenariusze'' - na stare lata muszę się uczyć angielskiego no cóż jakoś dam radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Ci zacząć naukę od samych podstawowych czasów, mi najlepiej się uczyło gramatyki jak ktoś tłumaczył z filmików video później ćwiczenia w formie papierowej, ale nie jedno dwa tylko warto przerobić ich wiele. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli jesteś osobą początkującą to serdecznie polecam Ci
kurs grammar pack 2.0 -świetny kurs dla początkujących.

Ja zaczynałem od niego naukę języka moim zdaniem jest tam wszystko co potrzebne później do rozmowy. Też zaczynałem naukę języka późno, ale jak jest motywacja to dasz radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też wolę uczyć się z filmików dzięki temu rozjaśnia mi się w głowie. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj można zobaczyć darmową lekcję kursu Grammar Pack https://enlinado.pl/triki-z-gramatyki/

Podstawy w nauce języka dzięki którym można w końcu skutecznie uczyć się języka. Znajomość wszystkich czasów do rozmowy nie jest potrzebna..
Ja zacząłem naukę języka od tego kursu i bardzo z tego powodu jestem wdzięczny..
Szkolna nauka to wbijanie do głowy czasów.. a tutaj mogłem poznać inne podejście do nauki - nowatorskie i skutecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super, uczę się tak od jakiegoś czasu i bardzo dużo rozumiem. Nie wiem dlaczego w szkole zajęło mi to tyle lat..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem tego zdania, że warto się uczyć podstaw a nie zaprzątać głowy resztą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie podstawy z gramatyki wystarczą, żeby się dogadać. Moja ciocia mieszka w stanach już kilka lat i nigdy nie uczyła się present perfect cont itp a z 4 czasami daje sobie świetnie radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

titan premium opinie (6 odpowiedzi)

Gwarantujemy, że Ty i Twoja partnerka będziecie zadowoleni! Nadal zastanawiasz się – Titan Gel...

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

Orzeszkowej 7 (5 odpowiedzi)

Aniołki to dzielnica dla osób, które cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z miejskiego...